1821
  • bgabor
    #1621
    U-Boat Missions
  • Vardar
    #1620
    Ami ingyenes volt, az berakta és kész:) Nem foglalkoztam ilyen egyéb állatfajtákkal, mint Mark x:D
    U-boat missions. Megmondtam, hogy kiírom CD-re és azt is eladom, de te:)
  • lipovics
    #1619
    Mi a kiegészítő címe?

    Torpedós írásra senki nem tud válaszolni? :)
  • lipovics
    #1618
    Amikor új tengeralattjárót kapok, mindig áthelyeznek valahová? Most kaptam valami Balbot. Kevesebb halacska, de mint ha gyorsabban merülne..

    Mi a különbség a Mark 14 és Mark 23 között? Annyi, hogy előbbin lehet állítani a sebességet (és a hatótávot)? Akkor utóbbi miért kerül 100 renown-ba?
  • bgabor
    #1617
    Torrent, kevesebb mint 700 mega.
  • lipovics
    #1616
    Hátramenetnél is kifagy :)
  • lipovics
    #1615
    Mikor kapok új tengót? Egyet már kapta, azóta mentem egy csomó őrjáratot és semmi...
  • lipovics
    #1614
    Köszi, kipróbálom a hátramentet. Nekem máshogy nem fagy az 1.4, a német kieg meg nincsen meg :(
  • crossy104
    #1613
    Ne feledd, hogy SH5-ben több helyen 3,5 millió poligonról irnak.Lesz gépigény rendesen, föleg a kikötőkben.
  • crossy104
    #1612
    Viszont ha igazán jót akarsz akkor Op.Monsun plusz a kettő javitás hozzá.Kész az SH3 persze SH4 grafikával.
  • crossy104
    #1611
    Amikor közel jársz, csinálj mentést.Gyorsabb újra megcsinálni ha gond lenne.
  • crossy104
    #1610
    Szia! Próbáld meg, hogy 1.1, 1.2, 1.3. javitásokat teszed fel egymás után. Az 1.4-et nem.Utána tedd fel a német Wolves kieget.Nem fog fagyni a csónakos küldetéseknél. Az 1.4 javitás bekavar.Ne tedd fel.Viszont ha nincs kedved telepitgetni akkor a csónakos küldetéseket csináld meg hátramenetben.Amikor közel jársz, fordulj meg, és hátramenetben közelits nagyon lassan.Úgy sem fog lefagyni.Mindegyiket kipróbáltam!

    Visszatérve a gépre, azért az AVP3-at is nagyon várom.
  • lipovics
    #1609
    Durva lenne, ha ilyen gép kellene egy egyszerű grafikával rendelkező szimulátorhoz :)
  • lipovics
    #1608
    Úgy raktam fel, hogy szűz telepítésre az 1,4-et. Bármelyik csónakos küldetéstől kifagyok. Annyira nem izgat, elmegyek helyette konvojt írtani és leadom befejezetlenül a küldit. Ha vége a karriernek, akkor újra felrakom. Gondolom a mentéseim nem lesznek jók 1.1-en :)
  • crossy104
    #1607
    Nagyon várom már az SH 5-öt.Direkt ez miatt brutális fejlesztést csináltam. HD5850, négymagos proci, stb. Remélem februárban kijön.
  • crossy104
    #1606
    Nekem fent van. Egy gondom van vele. 1940-ben járok, felbukkan egy angol repülő és későn veszi észre a legénység. Szinte képtelenség elmenekülni.Nagyon idegesitő.Remélem később a legénység ill. a technika fejlődése miatt ez elmúlik.Ja és nincs rádiós szoba.Amúgy jó.
  • bgabor
    #1605
    Korábban emlegettetek egy modot a subsimen, amivel rögtön a hadjárat elején játszható lesz a type XVIII. Erre tudna valaki linket adni, mert nem találom sehol se a subsimen?
  • bgabor
    #1604
    Az Op.Monsun modot próbálta már valaki? Milyen a cucc?
    Állítólag lehet a fekete tengeren TypeIID-vel nyomni az oroszok ellen. Kecsegtető. :D
  • Vardar
    #1603
    1.4-et tedd fel, vagy ha nem emgy, akkor 1.2,1.3,1.4 egymás után. Az 1.4 nálam minimálisra csökkentette a kifagyást. Végső esetben töltsd vissza beérkezési mentésből, hátha kapsz más küldetést.
  • lipovics
    #1602
    Amikor valami csónakos küldetéssel bíznak meg, mindig kifagy a játék. Ezzel lehet valamit kezdeni?
  • Vardar
    #1601
    Olyan nekem is volt, a parancsnokság kiadta, hogy a kísérőket(!) takarítsam el. Erre elsüllyesztettem a két utasszállítót, majd kifingattak a rombolók.:(
  • lipovics
    #1600
    Kicsit irreálisan játszom :) Megtámadtam egy kis konvojt. Két utasszállítót kísért 3 romboló.
    Kilőttem a két utasszállítót, utána megrongáltam az egyik rombolót és elsüllyesztettem a másik kettőt.

    A való életben biztosan nem így csinálták a tengeralattjáró kapitányok :)
  • Vardar
    #1599
    Nyisd ki a szemed:D Az elején nekem is gyerek játék volt, aztán durvult el.(karrierek tekintetében, valós napokat, heteket nézve)
  • lipovics
    #1598
    Viszont eddig nem sok rombolóval találkoztam, nincsen sok izgalom :)
  • lipovics
    #1597
    Tetszik. Warezzal lenyomtam egy karriert, de gondoltam megveszem eredetiben és nyomok még párat.
    Egyelőre a hajókat nézegetem, de az ázsiai kikötő jobban fekszik, mint a hawaii.
  • Vardar
    #1596
    Én is kerestem, nincs. Neten kell keresni valamit, talán találtam is valahol, de már nem emlékszek:) Amúgy milyen a játék?
  • lipovics
    #1595
    Van olyan fájl, amiben a játékban használható tengeralattjárókat hasonlítják össze?
  • lipovics
    #1594
    Megfordult :)

    SH4 a kezemben van, SH3 még kérdéses! Nem akarja valaki eladni?
  • lipovics
    #1593
    SH3 a héten lesz, az SH4 még kérdéses!
  • Falcon87
    #1592
    Az én SH4-emet az auchanban vettem :D
    De láttam már media marktban is.
  • lipovics
    #1591
    Érdekel, mi az ára?
  • Vardar
    #1590
    Eladom az enyémet ha érdekel.
  • lipovics
    #1589
    Tudtok olyan helyet, ahol lehet vásárolni eredeti SH3-at és/vagy SH4-et?
    Megvenném, de nem találok sehol. SH4-et még használtan sem :(
  • lipovics
    #1588
    Próbáltam már mindent.
    Egy helyben is álltam, mozogtam kis körben, mozogtam nagy körben, eltakarítottam egy konvojt... Na mindegy, megint nekiveselkedem!
  • Hmuda
    #1587
    Csak a tengerre mentél, vagy kifejezetten a csillaggal jelzett helyen várakoztál?

    Azt is vedd figyelembe, hogy alapból nem túl informatív a játék, hogy mikor kész egy küldetés. Van hogy a csillag sárga marad ahelyett, hogy szürke lenne. Érdemes folyamatosan nézegetni a feladatokat is, hogy mikor pipálja ki a játék az adott feladatot.
  • lipovics
    #1586
    Nekem sajnos csak azt írja, hogy menjek a Kelet-Kínai tengerre és "patrol" Ott álltam hetekig és nem adja be a küldit, küldtem rádió jeleket is. Visszamentem a bázisra és megint azt küldetés dobta ki...

    Ez valami bug lehet?
  • Hmuda
    #1585
    Általában azt is megadják, hogy meddig kell várni (pár nap ha jól emlékszem) és tilos elhagyni a kb 100 mérföldes körzetét a pontnak, különben újra kell kezdeni a várakozást.
  • lipovics
    #1584
    Patrol küldetésnél mi a lényeg? Eljutok a kérdéses helyre és hiába várok, nem történik semmi, nem lesz complet a küldetés.
  • lipovics
    #1583
    Köszi!
  • crossy104
    #1582
    De szerintem tedd fel inkább a TMO modot a hotfix-el.Subsim downloads-ról letölthető, csak regisztrálni kell.Az alap sh4 felejtős, viszont kiegekkel már elég jó.