404
Peter Jackson féle
  • schrank
    #323
    és végignézted megint
  • kutyautca
    #322
    Nekem már megvan DVD-n és "ahhoz" képest egész jó minőség.
  • zaki
    #321
    én úgy láttam 2X is a moziba :c
  • grebber
    #320
    King.Kong.2005.HUN.TC.XviD megnézzük mégegyszer immár szinkronosan.
  • Szolnokboy
    #319
    Megkérdezhetném hány éves vagy ?
    Mert ha 16+ akkor azért vagy idióta, mert 16+ éves fejjel ilyen marhaságokat irsz, ha 16- akkor meg nem értem mi osztod az észt. Főleg ugy hogy szart sem értessz hozzá...
  • schrank
    #318
    hú de kemény itt valaki csak nem te vagy a KK személyesen
  • mochee
    #317
  • balrog
    #316
    sajnos tobben mar megirtak uezt normalisan, de vannak akikkel nem lehet mashogy beszelni. Mindenki mastol elnezest kerek, akit megsertettem volna.
  • Bandew
    #315
    Miért nem tudtok intelligensebb vitát folytatni?
  • balrog
    #314
    na ide figyelj te ratyi fasz.
    az egy dolog, hogy sotet vagy es nem tudod, hogy irjak a Shrek-et, de mire fol porogsz es vetited a szart amikor meg ahhoz is hulye vagy mi a blue box? egyszer sikerult betolteni a 3dsmaxot, es most arra vered? vagy mi a rak?

    szerencsere kozelebe sem ersz annak, hogy felfogjad mi a jo effekt es mi nem, igy velemenyed egy csirkeszar mervadosagaval egyenerteku.
  • schrank
    #313
    ezt dobta a google különben is nem a breki sorozatból lett az a bazinagy csirkés
  • Loál János #312
    Ha Muppet Show, akkor miért Szezám Utcás figurát linkelsz be?
  • schrank
    #311
    "bluebox" hát ha ez a mögévetítős izé akkor az tényleg ratyi amúgy igenis lehetne realisztikus KK-t csinálni ami sokkal izgalmasabb véresebb félelmetesebb lenne csak hát oda olyan dolog kellett volna amit nem lehet pénzért megvenni az pedig a tehetség ez a KK így ahogy van egy modern muppet show

  • Malbeth
    #310
    Kispajtás! Nézz Wim Wenders (ki a franc lehet az?) Filmeket,azt aluggyá!
  • zaki
    #309
    az ilyenek mint te nézzenek inkább művészfilmeket :PPPPP
  • REALista
    #308
    Te fogyatékos vagy!Bár a film nekem se jött be!
  • Bandew
    #307
    Magyarázzátok már el nekem, hogy egyesek miért keresik a realitásokat ebben a filmben és mi oknál fogva akarnak művészeti értéket keresni benne? Ez egy szórakoztató film.
  • Tetsuo
    #306
    Láttam ezt a legújabb verziót. Hát, ebben a topigban gondolom csak jót lehet írni.. na mind1.

    Szvsz a sztori, egyszálon futó gyenge agymenés. A Gogyira v a Jurassic Park sokkal kidolgozottabb volt, persze azok se mennek el 'jó ponyvaregénynek'.
    A karakterek egyszerű sablonok.
    A dramaturgia csapnivaló, Bródi a vizslaszemével úgy néz ahogy tud, a csaj meg mindig érzékien remegteti az ajkát, de ez rohadtkevés. A rendezőpacák a segédeivel kicsit túljátszotta..
    A trükkök kbszott drágák voltak, de sajna soxor látni őket. (CGI, bluebox..)
    Az enyhe szépia és ragyogás effekt, végülis izlés kérdése..
    A 20as évek amerikájától nemigen estem hasra, főleg h sugárzik az egész művisége. Ez a film is a látványra épít, csakhát semmi extra.
    A fizika iszonyúan béna. Pl. (Egyszer olvastam: Egy T-rex leheletétől meghalna egy ember néhány hét alatt, annyira fertőző, a csaj meg a fogába kapaszkodott. -Ez persze nem nagy hiba, csak érdekesség képpen. :)
    A majom ugrik 100m-t a csajjal (óriási gyorsulások), de a csajnak egy szerve sem szakadt le. Vagy a dinók alatt futkározó emberkék.., a Kong ugrását simán kibíró gerendaszerkezetek.., LOL.
    A fegyverek zaja mint minden filmben, itt is túl van kompresszálva.
    A verekedések (rovarokkal) ésszerűtlenek és erőltetettek.
    Egy majom pedig soha nem röhög bohócjeleneten.. és sokkal többet eszik mint a filmben.
    A zene felejtős, a vágó és a hangmérnök megcsinálták a 137. munkájukat, majd jött a következő.
    A rendező messze nem Wim Wenders, ez látszik az eddig nem említett hibákon is.
    S végül pedig a filmnek nincs köze művészethez, semmi újdonság nincs benne, minden koppintás; egy iparos munka, bevételre optimalizálva.
  • schrank
    #305
    baszóóód most olvastam valahol hogy a "srekk" -et azt shrek-nek kell írni
  • Jano
    #304
    Schrank 3. :|
  • Iori
    #303
    majdnem :)
  • schrank
    #302
    de a hulk az nem a shrak 3
  • REALista
    #301
    Épp az az hogy a Hulk egy átlagos képregényadaptáció volt!Gyenge szereplőkkel és langyos történettel!Na de hadjuk ez Kong topic.
  • Szolnokboy
    #300
    Azért a trükkök egyáltalán nem voltak "gyerekesek" se gyengék (mondjuk nem tudom mit értessz ez alatt) mert az ILM odatette magát annak idején.
  • Bandew
    #299
    Az egésznek a ritmusa, nyelvezete más volt, mint más adaptációknak. Szerintem érezhetően.
  • mochee
    #298
    Nem megszokott képregényadaptáció? És mi volt ebben a kiemelkedő vagy különleges?
  • Bandew
    #297
    Szvsz a szereplők egyáltalán nem gyenkék, a trükkök meg nem dominálnak nálam.
    Egyszerűen ez nem egy megszokott képregényadaptáció és ezért nem tetszik sok embernek. Mint ahogy az Alexander is inkább történelmi film volt, mintsem akció-kaland és máris utálták az emberek.
    Ha valami nem olyan lightos film, mint ahogyan várták, az nem lesz közönségsiker.
  • REALista
    #296
    A hulkban gyengék a szereplők a trükkök gyerekesek vazzeg!Érdekes hogy mikor hulk örjöng sose ől meg senkit!'km-re elhajít egy tankot de azért még egy pillanatra mutatják ahogy kiszállnak belőle!Ez gáz!!!!!!
  • 50cent
    #295
    én most láttam kk-t a moziban nagyon jó volt Szerntem Adrien Brody legalább akkorát alakított mint a Zongoristában
  • schrank
    #294
    a KK-ban meg a hulkban vannak olyan hasonlóságok a terminátor meg a predátor meg a maga kategóriájában hord hasonlóságokat
  • mochee
    #293
    A Predátorban hol volt szerelmi szál?
  • schrank
    #292
    én nem ismerem a hulk sztorit de gondolom abban is ugyanugy benne van az a sablon szerelmi szál meg a szomorú vég stb. szal akkor olyan mint a terminátor és a predátor
  • Bandew
    #291
    Ha így vesszük a KK-nak sincs története.
  • mochee
    #290
    Szerintem meg szar.

    Nincs története (ugy értem ami van az gáz), a főhős jellemábrázolása ok, de ezzel sem alkotott nagyot. Ugy emlékszem hogy a Hulk hemzsegett a kliséktől, nagyon átlag képregény-film volt.
  • Bandew
    #289
    Na azért viselkedjünk már kultúráltan!
  • Alien1024
    #288
    kezdem uni a hükeségeid pöcsfej huzz a jó édes anyádba
  • schrank
    #287
    most rákerestem a hulk-ra de még topikja sincs
  • Bandew
    #286
    A költségvetés nem nagyon nyom latba látvány terén. Csak jól kell csinálni.
  • Bandew
    #285
    Sztem a Hulk egyáltalán nem szar film, csupán sokkal imkább a főhős jelleméről szól, mintsem a kalandjairól.
  • zaki
    #284
    sztem is direkt csinálja, és otthon erre veri a f@szát