404
Peter Jackson féle
  • Kongy
    #404
    Nekem is eredetiben van meg,de sztem NAGYON elcseszték,kivágták belőle a mopcsaras részt,és azt is amikor a t-rex rátámad Hayes-re.
  • Jrex
    #403
    illetve kong a gigantophitecus-ból lett.bocs...
  • Bandew
    #402
    Micsoda extra lemez...
  • Jrex
    #401
    azok nem t-rex-ek,hanem vastatosaurus-rex(az evolúció során az lett belőle.).
    nekem megvan extra lemezzel amin meg vannak nevezve a fajok.pl:king kong:megaprimátus kong(az australophitecus-ból.)
    a raptor: venatosaurus
    az emberevő féreg:carnictis
    a denevér szerűség:terapus mordax
  • Kongy
    #400
    Szerintem kivágták belőle a legjobb részeket,pl amikor jön az őskrokodil a mocsárnál,vagy amikor megtámadja a csapatot egy T-Rex ,és Hayes megpróbálja lelőni:( Én nagyot csalódtam,mert a trailerben bnne voltak ezek a kihagyott részek is mint amikor Ann sikít és felüvölt valami a háttérben,de ezeket mind kihagyták...Amikor először néztem meg a filmet,egyre vártam hogy mikor támadja meg a csapatot egy Rex,de nem támadta meg őket ehhez fogható ragadozó...nagy kár...szerintem azt a sok hajós részt kellett volna kivágni és beletenni azt amikor egy T-Rex megtámadja az embereket...dehát nincs mit ragozni:
    -csalódtam
    -elcseszték
    -nem volt annyira izgis.
  • keeper39
    #399
    Jönnek egyre másra az okos kritikusok, hogy mitől kisebb bevételű mindenütt a világon az új King Kong film, mint mondjuk a Dr. Szöszi 2.
    Túl hosszú, kicsit nyálas az érzelmesebb jeleneteknél, ingadozó a képi hatások minősége...stb. Egyet elfelejtenek az okoskodó kritikus urak, pedig ez inkább lehet az alacsonyabb nézettség oka. Nevezetesen, hogy mindenki ismeri a történetet, és majdnem mindenki látta is már, az előző verziót. Az emberek nagyrészében rossz érzéseket keltett a film végén KK tragikus halála, hiszen az érzelmes jelenetekkel a forgatókönyv írója és a rendező egyaránt meg akarta kedveltetni ezt a figurát. Sokan gondolják úgy, hogy egy lehangoló világban, egy nehéz hét után hétvégén nem azért mennek moziba, hogy már jó előre tudják, háborgó igazságérzettel, rosszkedvűen fognak hazamenni a film után. A többi "kasszasiker" film esetében ezek a a dolgok nem jöttek elő, hiszen vagy új volt a sztori, vagy happyend volt a befejezés.

  • legolas66
    #398
    Hello valaki el tudná küldeni a [email protected] a king kong magyar nyelvü fáljait mert az eredetiken magyar alapbol de nekem nem pedik eredetiben van tehát aki tud az segitsen köszi hello!!!!!!!
  • legolas66
    #397
    Hello valaki el tudná küldeni a [email protected] a king kong magyar nyelvü fáljait mert az eredetiken magyar alapbol de nekem nem pedik eredetiben van tehát aki tud az segitsen köszi hello!!!!!!!
  • Tetsuo
    #396
    Mo-n egy példányban minden filmet, ill zenei albumot le szabad tölteni. Ehhez jogod van. Ezért fizeted az adathordozókba beépített sarcot.
  • Bandew
    #395
    Max az első King Kong-ot, de tudtommal, most kiadtak egy új DVD-t belőle, szal ebben meg nem lenne logika.
  • ibrik
    #394
    Az egyik ismerősöm olyasmit akart bemagyarázni nekem, hogy a King Kong-ot hivatalosan ingyen le lehet tölteni a netről, mert ez valahol olvasta vagy látta valamelyik TV-csatornán.

    Ezt kétkedve hallgattam és csak kérdően felvontam a szemöldököm, mert ilyenről még nem hallottam.
    De biztos ami biztos, információ után kutattam, és rá is találtam egy még áprilisi hírre, amiben tényleg arról írnak, hogy a holywood-i filmstúdiók hajlanak arra, hogy fizetés után letölthetővé teszik a filmjeiket és az akkori tervek közül az egyik a King Kong lett volna.

    Na ez már reálisabbnak tűnt számomra.
    De ha valaki mégis mást tud - kétlem -, az nyugodtan cáfoljon meg.
    Addig is szembesítem a ténnyel az ismerősömet...
  • böröczk
    #393
    a speckó effektek még jóapámat is a fotelhez szögezték, aki egyébként bill gates villájáért sem nézne meg egy olyan filmet, ami egy hajszállal is átlépdesi a realitás határait : - D
    valaki írta, hogy figyelembe kell venni, ez egy remake. igaza van : - D
    a hossza miatt kissé fárasztó lehet az edzetleneknek, néhány jelenetet kissé elnyújtottak meg túl csöpögősre vettek, vagy éppen a cgi-vel való villogással szaladtak el picit
    egyébként mindezt összevetve remek film.
  • REALista
    #392
    Na azért nem kell túlzásba esni!!!!
  • Bandew
    #391
    Felhőkarcolóban mi volt fura?
  • Bander25
    #390
    Csak nekem volt furcsa a felhőkarcoló? Meg az hogy a Brontoszauruszok nem tiposták össze őket, holott még csak nem is láthatták őket.
  • zoliii
    #389
    szerintem a king kong egy lapát szar
  • UltimateGamR
    #388
    Tegnap megnéztem a filmet , egy szavas jellemzések vannak rá: REMEK! FANTASZTIKUS! KORSZAKALKOTÓ! ZSENIÁLIS! MESTERMŰ! ( jöhet a folytatás... :) )
  • RangeR
    #387
    Universal ide vagy oda 2 hét múlva jelenik meg nálunk is és ráadásul 3000Ft alatti áron. Szóval nem kell rémhíreket keltegetni meg pesszimista hozzáállással nyávogni...
  • Magiszter
    #386
    Otthon néztem meg DVD-n
    Én nem húztam le a fílmet. Szertinem fantasztikusan meg van csinálva. De nálam nem tartozik a "bármikor-megtudnám-nézni" kategóriába. Ehhez hangulat kell. A king kong az olyan mint egy tarzan film: klasszikus. aki szereti az ilyen filmeket annak ez tényleg a csúcs. Csak én más szemmel nézem a dolgokat. De ahány ember annyi izlés. Jó film ez tény. Sőt nagyon jó a maga nemében
    A mozis dolgban pedig igazatok van. Sokkal jobb az élmény ha 3*5 méteren nézed meg dolbi digital sok[pont]sok-as hangzásban mint otthon 5.1-ben egy 19"-os monitoron 16:9-es képaránnyal. De most ez akadt a kezembe
  • Bandew
    #385
    Ja a moziban teljesen más! Itthon megnéztem és a sztori, meg a szereplők is totál mások voltak!
    Jó persze értem mit akarsz mondani, de azért az, hogy az ember hol nézi meg, nem sorsdöntő, inkább az, hogy milyen körülmények között.
  • Tatyla
    #384
    moziban?
    mert ott teljesen más az egész...
  • Magiszter
    #383
    Megnéztem a filmet. Ha nem bánjátok írnék egy rövid kritikát:
    A Film látványvilága: 3d grafikával, grafikával foglalkozom és ilyen szemmel szvsz nagyon meg volt csinálva. Bár ezt a mai világban már alapnak lehet tekinteni.
    Történet: csak annyit tudok mondani hogy King Kong. Se több se kevesebb. Egy CGI-vel feljavított régi kasszasiker. A maga nemében egy jó film. Pont ezért nem szabad máshoz hasonlítgatni.
    Megnéztem, ámélkodtam, nevettem, jót szórakoztam. Ennyi!
  • Danecay
    #382
    Megjelenés dátuma 2006. május 16. ??? Nekem már megvan :) Tegnap hoztam a havertól. Neki elmondása szerint megvan 1-2 hete. Menü, angol, magyar 5.1 2DVD.

  • zaki
    #381
    Végre!
  • zaki
    #380
    Köszi a segítséget, de még aznap megoldottam a problémát.

    Én is így csináltam, kb 1 óra alatt átkonvertáltam a vinyómat ntfs fájlrendszerűre.

    A parancs pedig: convert C: /fs:ntfs :)
  • Bandew
    #379
    Nem kell formáznod a vinyód!
    Elég ha beírsz egy parancsot az ms-dos parancssorba és átalakítja a vinyódat fat-ról ntfs-re.
    Na a bökkenő az, hogy nem tudom mi az a parancs, pedig nekem is itt az SG-n mondták meg. Sztem ha picit utánanézel, megtalálod.
  • DoNorBi
    #378
    szasztok,minőségre milyen érdemes lehúzni?
  • Tatyla
    #377
    jaja,igen megoldottam...
  • Aramir
    #376
    A 2. dvd rajta maradt az első dvd utolsó fejezete, illetve nem voltak fejezetek a 2. dvd-n, ezt egy fixel megoldották, csak fellül kellett írni pár kisebb fájlt a 2. lemezen.
  • Tatyla
    #375
    na végre megvan ...
    2 dvd és van 5.1 angol/magyar de DTS nincs :((
  • zaki
    #374
    kösz okoska!
  • vg
    #373
    Nem semmi, hogy több mint 4 éve regiszráltál ide (az gondolná az ember, azóta sokat gépeztél...), és még ilyen dolgokat sem tudsz... Gratulálok!
  • Tatyla
    #372
    a 2 dvd-s verzio második dvd-jénél mi az a fixed?
  • zaki
    #371
    már tárgytalan, kaptam egy másik topicban választ

    f@szér nem adják ki nálunk a dvd-t
  • zaki
    #370
    hát kösz szépen :P

    tényleg fat32-es a vincsim, de más megoldás nincs? :P
  • Tatyla
    #369
    DTS hangot akarok...
  • Tatyla
    #368
    miért ne jelenne meg?
    elmagyaráznád?
  • Iori
    #367
    a 4gigánál nagyobb fájlokat csak az NTSC rendszer támogatja, valszeg FAT32 a vinyód

    legegyszerűbb: leformázod a winchestert és NTFSre állítod át
  • zaki
    #366
    ide is beírom, hátha tud vki segíteni:

    szal letöltöttem ezt: King Kong (2005) *PAL* *PROPER*

    kitömörítésnél pedig ezt a hibát kapom 90% körül:



    tudna vki segíteni, hogy ki tudjam csomizni a cuccot? és nem értem miért írja ki, hogy nincs elég helyem, mert még maradna is 1gb hely, ha teljesen kitömörítené a cuccot

    gálás lennék, ha valaki segíteni tudna, kösz

    ja, és ha win commanderrel csomizom ki, akkor csak 4.3gb-ot másol át a 4.7 gb helyett...
  • zaki
    #365
    zsír, legalább lesz mit letölteni :c