633
  • HUNMarcus
    #473
    ezt nem hiszem el nem tudom elkapni Vamp-et
    ha a háta mögé kerülök nem kapja el hanem leteríti a földre nem tudok mit kezdeni vele
  • Foxhound1980
    #472
    Ezt a képet keresem, nagyban. Nekem sajna csak fekete-fehérben van meg. nem találkoztatok vele valamerre?
  • Seth
    #471
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rakd be a tárgylistába a fecskendőt(syringe),majd amikor kidőlt,kerülj mögé és kapd el,ekkor ki fogja írni milyen gombot kell lenyomni,ha jól emlékszem háromszög,erre Snake beszúrja neki
  • HUNMarcus
    #470
    Vamp-et ki lehet nyírni valahogy mert mikor elfogy az élete újratöltődik... nehéz rájönni? igaz csak 1x próbáltam...
  • SlickAdam
    #469
    576-ról:
    "MGS4: túl a millión
    /Kurrensgen/

    És ha ma már úgyis a PS3 fronton időzünk: hozta a papírformát a Metal Gear Solid 4, sőt, a Solid Snake saga utolsó(?) nagy fejezete túl van az egy millió példányon - csak Európában, alig egy hét leforgása alatt. Hogy az MGS4 a többi régióban milyen teljesítményt nyújt az jelenleg még nem ismert, mindenesetre az európai eredmény kiindulási alapnak több, mint bíztató.
    wilson"
  • Seth
    #468
    Valóban
  • Sephi
    #467
    :D Aszottam vicces lenne.
  • Foxhound1980
    #466
    Feltételes mód, iróniával... :)
  • Seth
    #465
    és ezt hol olvastad? Kizártnak tartom,hogy egy első MGS filmben ne Solid Snake lenne a főszereplő, a rajongók meglincselnék a készítőket,legyen az japcsi vagy amcsi :)
  • Foxhound1980
    #464
    És tele lenne faszányos szarós poénokkal...
  • Sephi
    #463
    Az a vicc, ha a majd 2009-ben megjelenő MGS filmben, Akiba kapna a főszerepet.
  • Foxhound1980
    #462
    USA store. Csak USA játékkal kommunikál. EU Data Base 26.-án érkezik.
  • Sephi
    #461
    Database hol van fent? Játékból lehet elérni?
  • Seth
    #460
    hozzáteszem,ez még a 4.rész figyelmen kívül hagyásával készült
  • Foxhound1980
    #459
    Thx
  • Foxhound1980
    #458
    Köszi megvan az a database nekem is de faxom kiván érted, az is káosz. :D Ilyen novella szerü írásra várok inkább...
    Database amúgy frankó, pl Raiden volt az 51-es körzetben is, Sunny szintén :D
  • Seth
    #457
    ITT is van, érdemes végigböngészni,sokminden tiszta lesz
  • Seth
    #456
    Letölthető vmi database ps3-ra,abban minden benne van

    Mindjárt keresek vmi leírást dátumokról,egyebekről, én sem az újamból szoptam ezeket a dolgokat, játék közben sosem tudtam megjegyezni ki kivel van :D
  • Foxhound1980
    #455
    Köszi. Remélem heteken belül megérkezik valami full, mindenre kiterjedő magyar írás mert ez részemről szinte már követhetetlen.
  • Seth
    #454
    Azt nemtom pontosan, vmi amcsi,kínai,orosz parti( ja várjunk csak,most ellent mondtam kicsit magamnak,szóval őtőlük származik az a hatalmas vagyon,nem az amcsi elnököktől ^^,hanem ezen országok vezetői halmozták fel(mondjuk köztük az amcsik is :D jaj)^^ Később belőlük lett Philosophers,aminek Boss(kiváncsi lennék az igazi nevére^^) apja is tagja volt
  • Foxhound1980
    #453
    És ők kik voltak?
  • Seth
    #452
    A 12 emberes dolog nem a Patrióták voltak,hanem a Wiseman's Committee, ők mind meghaltak már rég
  • Sephi
    #451
    Az a másik kérdés, hogy akkor miért 12 embernek mutattak be a Patriótákat, amikor ok csak 6-an voltak.
  • Foxhound1980
    #450
    Egyébként nekem ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Patrióták kilétének levezetése az MGS3-mas gárdára
    rettentő vérszegénynek tűnik...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zero mint mindennek a forrása....
    Áhhh...nevetséges.
  • Seth
    #449
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Patriots: Big Boss,Major Zero,Eva,Ocelot,Para-Medic,Sigint

    P. Legacy: amcsi elnökök összeharácsolt kincsei innen onnan(National Treasure filmek? :D )

    Raiden: nem mindegy honnan származik?,a lényeg hogy kiskorában Solidus kinyírta a szüleit és magához vette,és bedobta a gyerek hadseregbe(amit Solidus hozott létre),mert kivételes tehetség volt

    N. Snake-nek 3 klónja volt: Solid és Liquid,de nem voltak tökéletesek,Liquid kapta a domináns géneket,Solid volt igazából a gyengébb ilyen szempontból. A tökéletes klón Solidus volt.

    A mentoros dologra nem igazán tudnék válaszolni, gondolom a végletekig tisztelte a Boss-t,mondja is a 3-ban hogy nem mondaná szerelemnek

  • Sephi
    #448
    Par forumon utananeztem es a kovetkezo kerdesekre majdnem minden egyes alkalommal mast valaszt kaptam.

    Kivancsi vagyok itt tudgyatok e a valaszokat :

    Pontosan kik a Patriot-s?

    Honnan ered a Philisophers Legacy, ugyertem honnan van a kincs?

    Raiden honnan szarmazik?

    Ki volt Naked Snake tanitoja es miert szerette annyira?

    Hany klonja volt Naked Snake-nek?

  • Seth
    #447
    Fogadni mernék,hogy magában a játékban ezek nem lesznek benne, csak mint reklám csinálták meg őket. A GOW-os is jó volt :)
  • Sephi
    #446
    OMG LOL

    BAD COMPANY SNAKE :DDDD
  • Foxhound1980
    #445
    Vazz, tényleg :D meleg van...
  • Sephi
    #444
    Ohh... akkor beneztem :P Tenyleg Naked Snake vette fel.

    Bocs :)
  • Seth
    #443
    Nem, szó sincs Big Boss-ról a 3. részben, csak simán Boss. A "Big" az kizárólag Naked Snake privilégiuma :D ,amit asszem a Foxhound alapításakor aggatott magára
  • Seth
    #442
    Legjobban a 4,aztán 1-2 holtverseny, a 3 és az 5 meg inkább volt mozi mint játék,túl kevés volt a gameplay
  • Sephi
    #441
    Big Boss az a csaj ugye. Naked Snake lesz aztan Big Boss.

    Nem?
  • Kratos86
    #440
    Nektek az 5 Act közül melyik tetszett legjobban?
    Nekem a negyedik és az első rész miatt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy azt a hóvihart amit megcsináltak benne az nagyon ott van! Alig lehetett látni valamit!Amikor ráközelítettem Snake arcára látszott rajta hogy meg van fagyva a bajsza!Ja és persze amikor a REX-et kellett irányítani! :D

  • Seth
    #439
    Akkor sem stimmel valami :)
  • Foxhound1980
    #438
    3.-ról volt szó.
  • Seth
    #437
    Na várjatok, Naked Snake szalutál Big Boss sírja előtt? Vhol zavart érzek a zerőben :)
  • Sephi
    #436
    Ámen.
  • Foxhound1980
    #435
    Az a jelenet játéktörténelmi Oscar... Megismételhetetlen.
  • Sephi
    #434
    Nekem a Screaming Mantis fight volt a legelvezetesebb :D
    Mrha jo volt a bamukkal szorakozni :D