633
  • Victor1103
    #633
    Amúgy egy valami van amit a sztoriból nem igazán tudtam kivenni pedig nagyon próbáltam figyelni:
    Most Meryl azért volt dühös az apjára Campbellre mert az összejött Rosemary-vel Raiden feleségél? Meg Raiden is azért viselkedett semlegesen Rose-al? Jól vettem ki hogy ez volt az oka?
    Meg volt még valami amit Rose mondott hogy ezt azért csinálták Roy-al hogy ő és a fia biztonságba legyenek? Kitől is? Ez ami eléggé nem volt így tiszta a végén.
    Nagyon sajnálom hogy csak a 3-at vittem végig ezelőtt, biztos a többi is nagyon jó lehet ahogy utánaolvastam. Na majd ha lesz remake( megha álmodik a nyomorXD)
  • Victor1103
    #632
    Úristen ez a játék, de fantasztikus volt! Maximális 10/10 És nem csak játéknak hanem filmnek is első osztályú volt

    De jó lenne ha agymosással kitörölhető lenne csakhogy újra átélhessem ezt a mesterművet:D

    Asszem itt az idő megjavítani a psp-m és belevetni magam a Peace Walkerbe:)
  • Kiba
    #631
    http://www.youtube.com/watch?v=op890jMzBrI
  • Victor1103
    #630
    Hi!
    Valaki tudna mondani egy jó tippet hogyan lehet a leghatékonyabban kinyírni Crying Wolfot? Engem boss ennyire pont a MGS3-ba baszott fel a The End aki ugyan úgy ilyen sniperes volt csak míg ott megvolt annak lehetsége hogyha előretekertem a ps2 óráját akkor meghalt végelgyengülésbe itt nincs ilyen lehetőségem:P
  • DarkSector
    #629
    [URL=http://www.mgs-philanthropy.net/main/?page_id=166&lang=en#mirrors]Metal Gear Solid egész estés "amatőr" film!!!! Ingyé[/URL]
  • Sephi
    #628
    Nem értem.
  • Banyapapa
    #627
    mindegy mi ez csak Christian Bale ne legyen benne
  • Sephi
    #626
    MGS...5?
  • Amse
    #625
    Ez volt már?
  • Seth
    #624
    idióták XD
  • Sephi
    #623
    Na ez !!!!
  • Amse
    #622
    hi!
    most lett meg a játék és eddig nem is volt internet a közelemben, de most van viszont nem frissített semmit. tényleg nincs még?
    ha van a mentéssel nem szórakozik ugye?
    üdv!
  • NEXUS6
    #621
    Az egész pályán egyetlen csávó van a katonákon kívül, nem nehéz megtalálni, hogy ki az akit követni kell. Ráadásul fütyül is.

    (Tiszta nextgen fíling, nem igaz? ;DDD Még ha 10 000 másik közül kellene megtalálni az OK, valszeg Kojimék is úgy tervezték, de ez lett belőle;).
  • Tibor
    #620
    Egy fütyürészős csávót kezdj követni, de ne ilyeszd el és ne fedezzenek fel elvezet egy helyre.
  • ballor
    #619
    kövesd a faszit
  • ggeerryy
    #618
    Szeretnék kérni 1 kis segítséget,a 3.résznél mit kell csinálni amikor Snake-kel menni kell az utcákon? a segítséget előre is köszönöm.
  • Sephi
    #617
    Ok mert ott le lehet tolteni az adatbazist. En is onnan frissultem :D
  • daneelolivaw
    #616
    köszi
  • daneelolivaw
    #615
    van hát :D
  • Seth
    #614
    Ha lenne neki,akkor letölthetne egy akkora batár adatbázist rá,amiben még arról is olvashat hol van anyajegy Sniper Wolf térdkalácsán.
  • Sippie
    #613
    ez milyen gyenge hsz volt, miért nem a kérdésre válaszolsz?

    Dane, Itt van egy leírás
  • Sippie
    #612
    pffffffffff... bezzeg a tied.
  • Sephi
    #611
    Van PS3-mod?
  • daneelolivaw
    #610
    üdv!
    tudnátok adni egy linket,ahol részletesen le van írva ez az egész metal gear univerzum minden történésével együtt? magyar lenne jó,de angol is megteszi
  • Sephi
    #609
    Ez mekkora egy gyenge hozzaszolas volt....
  • Sippie
    #608
    a betmen a solid snake... mekkora király...
  • zozo2001hu
    #607
    A szerzők megkeresésével pár fontos cikk remake-je tőlem nektek a csekkoldon:

    http://csekkold.hu/index.php/gejm/34-ps2/348-metal-gear-solid-ps2-szemezgetes

    http://csekkold.hu/index.php/gejm/35-ps3/353-mgs4-karakterbemutato-i-resz

    http://csekkold.hu/index.php/gejm/35-ps3/355-mgs4-karakterbemutato-ii-resz
  • Sephi
    #606
    Na felkérték Christian Bale-t Solid Snake szerepere!!!!!!!!
  • zozo2001hu
    #605
    Na megtaláltam, igen a gamer365-ön van az a 2 részes cikksorozat amire gondoltam, valóban a karakterleírásokat kerestem stevefarcry tollából. Nem tudja véletlenül valamelyikőtök az e-mail elérhetőségét a srácnak?
  • Foxhound1980
    #604
    Igen, azt meg egy kommentelő (Stevefarcry) hozta össze. Nagyon részletes karakter leírás.
  • Seth
    #603
    Gamer365-ön is volt egy összefoglaló asszem
  • Foxhound1980
    #602
    Azt az 576 Konzol csinálta meg nyomtatott formában. Nagyon ajánlom, kegyetlen jól megcsinálták. Értelemszerűen abban van benne amelyikben az MGS4-et tesztelte Martin.
  • zozo2001hu
    #601
    Sziasztok! Pár hónapja megjelent egy viszonylag jól összeszedett magyar cikk az eddigi Metal Gear Solid történetekről (1-2-3. részek tömör összefoglalója). Sajna nem találom a linket (talán valamelyik hazai gamer portálon vagy blogon volt), hátha valamelyikőtök elmentette és belinkelné ide, megköszönném.
  • sacano1
    #600
    Köszi asztt tudtam csak aszt nem hogy ijekcioznom kell magam de sikerült.
  • Kratos86
    #599
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmit nem kell átdugni! Azokat a babákat amik Mantis körül repkednek azokat kell lőnöd majd amikor a földre esnek fel kell venni őket! Utána ezekkel a babákkal tudod sebezni Mantist mert valami woodoo babák vagy mik! Miután megszűnik a "pajzs" Mantis körül utána már simán is meg tudod sebezni!
  • greyfox
    #598
    hát ha nem tudod, akkor meghaltál ;)
  • sacano1
    #597
    hogy lehet kinyirni Screaming Mantist irja hogy dugjam át a yojt a 2-esbe de sixaxis és nemtudom hogy kell valaki help.
  • NEXUS6
    #596
  • Seth
    #595
    Sir, you are awesome !!!
  • kuzmi
    #594
    sikerült :)