2255
Neked milyen van
  • dragon11
    #2055
    hajvasaló+hajlakk..

    A Taft 4es skálán levők közül bármelyik jó.:) nem férfi/nőies..
  • hunbasser
    #2054
    nem vágom,szerintem vannak ilyen univerzális hajlakkok,ami nem is nőies meg nem is férfias,ha érted mire gondolok. ismerek több embert is,aki hajlakkal ugyanígy csinálja meg a haját. az a titka,hogy először kivasalja,aztán behajlakkozza,aztán megint kivasalja és megint befújja hajlakkal.
  • at16
    #2053
    hajlakk?

    és olyan van a férfi egyedek számára is férfi illatban ? ??
  • hunbasser
    #2052
    meg kurva sok hajlakk :D
  • at16
    #2051
    a második képen lévő hajat hogyan lehet megcsinálni ?:S

    hajvasaló+ mi kell még ahhoz hogy így megálljon egész nap?
  • dragon11
    #2050
    Mind1, a Sebestyén Balázs-é lett, a másik túl extrém.:D

    Valaki tudna erről a hajtípus hátuljáról adni képet? Nagyon fontos lenne!(Elvileg szálanként van lefelé zselézve!)

    Köszi!!!!4négy
  • dragon11
    #2049
    a másodikhoz link.. katt ide..
    ty:D
  • dragon11
    #2048
    Sziasztok:)

    Szerintetek melyik jobb?:D



    Ugyanaz a kép, csak jobb minőség picivel.. videóból van..

    Vagy



    Kösz:D
  • Jaffa 2843
    #2047
    csak rád [röhögvebemutat]
  • salsoul
    #2046
    ezvan'
  • hunbasser
    #2045
    ezt nem értem. miért felejtse el a rasztát? sokan tudnak ilyen hajat csinálni,csak egyszer kell megcsináltatni,aztán mondjuk 2-3 havonta meg kell látogatni
  • Fbn Lx
    #2044
    elég gerinctelen dolog, hogy beszólsz, aztán ha rákérdezek hogy mi van, nem bírsz válaszolni.
  • salsoul
    #2043
    Ránk se ránts ;)
  • Fbn Lx
    #2042
    milyen körülmények között? :D
    nem vágom miről beszéltek
  • tigeroo
    #2041
    raszta?:D felejtsd el sztem ilyen körülmények között...

    ma amugy bementem ruhafestékért a Rossmanba...pénztárostól akartam érdeklődni, de egy nő már "kérdezgetett"....
    elkezdi: "hajnövesztő sampont szeretnék"
    az eladó csak kamillázott, visszakérdezett meg mondta hogy hogy gondolja a nő
    "hát, barátnőmnek rövid haja van, nincs-e valami szer amitől nem dúsabb hanem gyorsabban nő"

    meg még 10percig ezen ment a szájkarate

    omg mondom
  • salsoul
    #2040
  • Fbn Lx
    #2039
    ezt jó lenne, ha kifejtenéd
  • salsoul
    #2038
    Ezek szerint arra a kevésre sem lesz sokáig gondod...
  • Fbn Lx
    #2037
    nem tudtok valami természetes módszert arra, hogy hogyan lehetne dúsabb az ember haja?
    Értek ezalatt bármiféle (gyógy)növényt, akár táplálkozási tanácsokat, bármit, ami úgy tudjátok, hogy jót tesz. Nem kopaszodok, meg nem olyan nagyon ritka a hajam, csak szeretném ha dúsabb lenne, mert rasztáztatni akarom, de nem szeretném vegyszerekkel kezelni :]
    htx
  • tigeroo
    #2036
    a mohawk frizura most mennyire divatos?:D

    mondjuk nekem mindegy mert sztem nyáron ilyen rövidebb fazonban bepróbálom (nem punk, hanem szolid pár centis hajjal)
  • Jaffa 2843
    #2035
    én rátettem telefonra a képet aztán megmutattam neki.
  • Breki33
    #2034
    Nekem pont ilyen van talán kicsit oldalt rövidebb

    Meg lassan el kell menni fazont nyiratni újra.

    Marha könnyü kezelni viszont legalább havonta újra el kell menni megigazítatni, de van aki kéthetente jár.

    Amúgy lényege a közepe felé fokozatosan hosszabodó piramisforma.
  • drowns41
    #2033
    legegyszerűbb ha kinyomtatod és elviszed neki szerintem
  • cargame
    #2032
    Ilyen
    Frizurat h lehet csinalni? Marmint hogy magyarazzam el a fodraszomnak?
  • drowns41
    #2031
    ollóval, hátul pedig hajnyíróval
  • Jaffa 2843
    #2030
    hát fodrászt kérdezed ő biztos tud ajánlani valami jót. sok függ attol hogy milyen formáju a fejed/arcod. énis elmentem fodrászhoz aztán mutattam neki képeket, aztán ő megmondta hogy melyik az ami jol állna. ha akar munkát magának akkor segít, meg értenek is hozzá :)
  • fodorpetii
    #2029
    sziasztok...!hosszu hajam van..hajráffal hordom.....és ezzen szeretnék most változtatni..mit tudnatok ajanlanni?nem akarok teljesen rövidet...köszi elöre is
  • Breki33
    #2028
    mivel?
  • hunbasser
    #2027
    áá,nem.vagy...fasz tudja..:D
  • tigeroo
    #2026
    de utána borotváld is le!:D
  • Cabell
    #2025
    jajj...vállamrólt akartam:D 0ssal? az nemtúl pöti?
  • hunbasser
    #2024
    válladról...nem a lábadról :D

    kb én is ennyit foglalkozom reggel a hajammal :\ vasalom.tegnap nem lett lenyírva,holnap szerintem le lesz csapva a hajam,0-ás hajam utoljára csecsemő koromban volt,mikor megszülettem :D vagy már akkor sem.
  • Cabell
    #2023
    elképesztő, mivel itt folyton fúj a szél, (Anglia) és úgyse tudnám a jó sérómat sokat villantgatni, csináltattam magamnak egy ilyen semmikülönös rövid hajat, amiben a középső rész már csak nagyonnagyon picit hosszabb a többi résznél, és rengeteg terhet levett a lábamról, és a reggeleimből kb 15-20 percet felszabadított, amikor nem kell a hajamat állítgatnom:D
  • dragon11
    #2022
    Valami hajvasló és wax vagy valami féleséggel állítsd fel a hajad úgy hogy egyformán álljon.. nah 1szóval stílusosan..

    bár nekem nincs göndör hajam, de akkor én úgy csinálnám mint rondaldinho-nak, hogy kendő a fejemre és hátra fonnám :D
  • drowns41
    #2021
    én se szeretem a fodrászokat, évek óta magamnak vágom :)
  • somdav95
    #2020
    Fodrászomat mindig váltogatom, mert senki se tudja megcsinálni. Lassan kezdek beletörődni, hogy ezvan, nemtudok mit tenni :)
  • hunbasser
    #2019
    pont ma akarom nullásra lecsapatni :D:D:D
  • plump
    #2018
    A frizura öltöztet!
  • plump
    #2017
    A frizura öltöztet!
  • Xreactor
    #2016
    Sztem megkérdezed a fodrászod..biztos mond vmi okosat :-)