1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Z
    #891
    A gólok...
  • Cyrus88
    #890
    Hát ez nem semmi, azért csak történelmet irtunk.8-0 ez egy álom meccs volt.
  • LasCar16
    #889
    akeci:OOO
  • Randal
    #888
    8:0

    Azért majdnem lett még egy mesterhármas Babel részéről:D
  • Z
    #887
    Szétröhögöm magam...7:0, de milyen gólok esnek már a végén, sarkazás, felszabadító rúgás visszapattan... :DDD
  • Z
    #886
    5:0, ez már durva...
  • Paranoia
    #885
    szép mester hármas
  • Z
    #884
    2:0 az első félidő végére. Jól próbálta megszervezni a védelmét a török csapat, de most nem jött össze. :D

    Ja, a második gól előtt lassítás nélkül is látható volt, hogy a bal oldali felezővonal környékéről a bedobást a törököknek kellett volna elvégezni. Ehelyett megkapta a jogot a Pool, és Riise bedobta. Hosszan előre, a felfutó Voronin visszavétel után a jobb oldalon, egyedül érkező Benayounhoz passzolt, aki egy levétel után jobbal kilőtte a hosszút.

    A második gól után kicsit pihennek a srácok, ezzel teret engedve a törökök támadásszervezésének.

  • roli613
    #883
    ja,1-1 lett ami szerintem nem rossz de hatodik helyre estünk vissza a premieren,ááááááááááááááááá
  • Matthew Prosac
    #882
    full time 1-1
  • Guilty01
    #881
    vezetünk az arsenal ellen 1-0-ra félidőben. Hajrá!
  • Matthew Prosac
    #880
    és megint szép gólokkal
  • pilboy
    #879
    már megint 4...
  • banok
    #878
    Portsmouth v Liverpool
    15 perces összefoglaló - real media formátum, 56 MB
  • Randal
    #877
    Naaaa, azért ezt nem kellene. Én se szeretem őket, de ez van.
  • Guilty01
    #876
    annyira,de annyira undorító csapat ez a mencseszter hogy azt elmondani nem lehet. Megint 1-0,és persze megint a végén...pfuj. Grat Reinának,de azért kellett volna a győzelem...
  • Gunnersboy
    #875
    Portsmouth 0-0 Liverpool
    képek:


  • pilboy
    #874
  • Guilty01
    #873
    Manchester? ne viccelj,majd ha az elefántbébi felépül akkor talán lőnek gólokat. De ez a szánalmas játék hogy a másodikfélidővégénbeszenvedünkegygóltaztánmegvana3pont irtó undorító. Csak egy komolyabb csapatot kell kapniuk és máris ott a következő zakó. Szerintem a Liverpool a Chelsea és az Arsenal közt fog eldőlni az első 3 hely sorsa.
  • k O T T A
    #872
    38 forduló van...:D 33 meccs még hátravan:)
    én azt mondom majd félidőre kiderülnek nagyjából az erőviszonyok de akkor meg megint igazolási időszak lesz...amúgy a chelsea és mu hamar feljön majd hidd el ez most jó bajnokság lesz nagyon
  • Guilty01
    #871
    Vicces, hogy két olyan csapat vezeti a táblázatot,akik egy meccsel kevesebbet játszottak. Ha azt a meccset hozzuk,akkor igazából csak az Arsenal lehet nagy rivális. Manchester csak vonaglik, 5 meccsén 3 gólt lőt,azok is milyen... Chelsea-ben sem érzem azt az átütő erőt, viszont nekem az Arsenal kellemes(vagy inkább kellemetlen?) meglepetés,nem gondoltam volna, hogy Henry nélkül is ennyi belehúznak majd. Bár 4 meccsből még fölösleges spekulálni, de én úgy érzem hogy végre reális esélyünk van a bajnoki címre. GO POOL!!!!
  • BuffaloSoldi3r
    #870
    A mai meccsek után a tabella élcsoportja:

    1. Liverpool 4 meccs 10 pont +9
    2. Arsenal 4 meccs 10 pont +4
    3. Everton 5 meccs 10 pont +3
    4. Chelsea 5 meccs 10 pont +1
    5. Man City 5 meccs 9 pont +2
    6. Newcastle 4 meccs 8 pont +3
    7. Blackburn 4 meccs 8 pont +2
    8. Man United 5 meccs 8 pont +1
  • Randal
    #869
    Remélem tényleg így lesz.
    Mondjuk van mostmár csatára elég, meg középtámadója is. plusz még ott van Riise is:)

    Ha a köv meccset is megnyerik akkor az 1. helyet igencsak tudják majd tartani.
    Haverom szerint a MU Rooney sérülése miatt nem lesz olyan veszélyes, de majd meglátjuk.
  • Guilty01
    #868
    hát,eddig az idegenbeli meccseinket is kitűnően hoztuk, szóval lehet benne valami. Végre megjött az esze;)
  • BuffaloSoldi3r
    #867
    Benitez azt nyilatkozta a szezon elején, hogy változtat a taktikáján és nem csak otthon, hanem idegenben is 2 csatárral fog játszani. Remélem így gondolja és tartja a szavát!

    Egyébként grat a fiúknak és ezzel ha 1 napra is de első a POOL! Csak így tovább!!
  • banok
    #866
    Liverpool-Derby County 6-0 összefoglaló
  • Randal
    #865
    Érdekes lesz ezekkel az új csatárokkal. ugye Bellamy nincs, viszont itt vannak ezek a srácok.
    Remélem Benitez nem csinálja meg mégegyszer azt a felállást mint ami a döntőben volt.
    Szerencsétlen kuytnak nem volt támogatása:(
  • Nani17
    #864
    Babel,Voronin,Xabi Alonso(2),Torres(2),szép volt srácok,gyönyörűen hozták a kötelezőt!Torres a király!Üdv,Go POOL
  • Guilty01
    #863
    sztem egyáltalán nem nehéz csoport, simán hozhatjuk az 1. helyet.
    Amúgy: Pool 6-0 Derby county
  • craft
    #862
    gecc az idei bl se lesz egy egyszerű menet
  • publo643
    #861
    Sziasztok!

    Szeretnék kijutni a dec. 15-én lévő Liverpool - Man.utd meccsre, esetleg tudna valaki segíteni, hogy mi ennek a menete? Előre is köszi mindent, hajrá Liverpool
  • BuffaloSoldi3r
    #860
    Ma este megtartották az idei Bajnokok Ligája szezon csoportköreinek sorsolását! A Liverpool az A csoportba került a Porto a Marseille és a Besiktas csapataival együtt!

    A csoportok:

    A - Liverpool, Porto, Marseille, Besiktas
    B - Chelsea, Valencia, Schalke, Rosenborg
    C - Real Madrid, Werder Bremen, Lazio, Olympiacos
    D - Milan, Benfica, Celtic, Shakhtar Donyeck
    E - Barcelona, Lyon, Stuttgart, Rangers
    F - Manchester United, Roma, Sporting, Dynamo Kiev
    G - Internazionale, PSV, CSKA Moskva, Fenerbahce
    H - Arsenal, Sevilla/AEK, FC Steaua Bucharest, Slavia Praha
  • BuffaloSoldi3r
    #859
    UEFA Bajnokok Ligája 3. selejtező kör 2. meccs

    Liverpool - Toulouse 4-0 (összesítve 5-0)
    G: Crouch (19') Hyppia (49') Kuyt(87', 90')

    A mérkőzés összefoglalója

    +1 hír: Az angol Liverpool labdarúgócsapata bejelentkezett Julio Baptistáért, a spanyol bajnok Real Madrid középpályásáért. A Liverpool újabb nagy igazolásra készül, hiszen a „vörösök” húsz millió eurós ajánlatot tette a Real Madrid brazil középpályásáért, Julio Baptistáért – olvasható Marca című spanyol sportnapilap internetes oldalán.
  • lampard99
    #858
    Szerintem nyáron jól bevásárolt Mr. Benitez erre is biztos gondolt, hiszen ha jól tudom vásárlot védőket.
  • Guilty01
    #857
    na,már megint kezdődik az ominózus sérüléshullámunk, király..:(

    Nagyon jó ez a 4. hely, a west ham elleni elmaradt meccsünket kötelező hozni, és azzal a 10 ponttal máris az első helyen állunk. Tegnap a rohadt cselzi egy "betonbiztos" 1-0-val földbedöngölte a portsmouth-t, az arsenal szintén 1-0-val kiütötte a Cityt.

    Ma a Tottenhamnek ponto(ka)t kell mentenie a MU ellen, és akkor már szép kis előnyre tehet szert a csapat a legfőbb rivális ellen. Engem meglep az arsenal szereplése is, ahhoz képest hogy több kulcsjátékosuk is elment, remekül szerepelnek, csak a gólkülönbségük miatt vannak hátrébb mint mi. Bajnokság előtt úgy gondoltam hogy a legjobb 5-be se lesznek benne, de azt hiszem erre most már nem tennék fel sok pénzt:)
  • Randal
    #856
    Ejj. Szép sérülések:(
    Akkor Carragher most egy darabig nem játszik:(

    Jó bevásároltak most csatrból. Voronyint láttam vmelyik Liverpool meccsen a TV-ben. Amilyen pici olyan marha gyors. Veszélyes kis csatár.

    Jó kis csatársort hoztak össze, plusz még középpályán is vannak jó lövők. Ha meg Riiset néha feltolják az is alkot rendesen:)
  • BuffaloSoldi3r
    #855
    Hyppia-nak eltört az orra, Carraghernek talán a bordája tört el. Több infót nem tudok.

    Egyébként Momo Sissoko szerezte a Liverpool 7000. gólját a bajnokságban!!
  • BuffaloSoldi3r
    #854
    Gratula a fiúknak a mai meccshez!!

    A bajnokság állása:
    1. Chelsea 4 3 1 - 7-4 +3 10
    2. Manchester City 4 3 - 1 4-1 +3 9
    3. Wigan Athletic 4 2 1 1 6-3 +3 7
    4. Liverpool 3 2 1 - 5-2 +3 7
    5. Everton 4 2 1 1 6-4 +2 7
    6. Arsenal 3 2 1 - 4-2 +2 7
    7. Portsmouth 4 1 2 1 6-5 +1 5
    8. Blackburn Rovers 3 1 2 - 4-3 +1 5
    9. Newcastle United 2 1 1 - 3-1 +2 4
    10. Aston Villa 3 1 1 1 3-3 0 4
    11. Birmingham City 4 1 1 2 6-7 -1 4
    12. West Ham United 3 1 1 1 2-3 -1 4
    13. Reading 4 1 1 2 2-5 -3 4
    14. Sunderland 4 1 1 2 3-7 -4 4
    15. Tottenham Hotspur 3 1 - 2 5-4 +1 3
    16. Middlesbrough 3 1 - 2 3-4 -1 3
    17. Bolton Wanderers 4 1 - 3 6-8 -2 3
    18. Fulham 4 1 - 3 5-7 -2 3
    19. Manchester United 3 - 2 1 1-2 -1 2
    20. Derby County 4 - 1 3 3-9 -6 1

    4. a Liverpool úgy, hogy egy meccsel kevesebbet játszott! Érdekesség még a Manchester United 19. helye!
  • Randal
    #853
    Kár hogy pár ember lesérült:(
    Hyppia és Carragher ha jól emlékszem.

    Kár hogy Bellamy elhagyta a csapatot
  • Guilty01
    #852
    Még nincs vége,de én már előre iszok a medve bőrére:
    Sunderland 0-2 Liverpool
    '37 Sissoko
    '87 Voronin

    Ezzel már 7 pontja van a csapatnak, így ott vagyunk az élbolyban. Naggyon király!!!
    Húdejó lenne ha a portsmouth pontot tudna csenni a cselzi otthonában.

    Go Reds!