456
Rainbow Six 4 - a swat 4 gyilkos :)
  • Gfreiter
    #416
    Zsír új gépem van, nem hiszem, hogy alaplapi kártya volna benne :) De azért köszi! Pár hét múlva kipróbálom megint (mivel ennyi idő, míg gariban kicserélik az alaplapot, a hdd-t és a bűnös tápot) :(
  • signs
    #415
    Még mindig nem értek egyet márcsak azért sem, mert nekem nem torz, nem recseg, és ez volt az első kompatibilitási problémám vele... (3 év alatt). Szal én bárminemű ráfordítást ellenzek - még mindig -, azonban ha hangtechnikával fogok foglalkozni, akkor megveszem majd az audigyt ;)
  • Gabor_(HSF)
    #414
    Akinek megfelel az alaplapi,mégha alapzajos,meg torz vagy recseg,annak megfelel, én ezt nem vonom kétségbe..az hogy én ajánlottam 4-5000 ft-ért egy egyszerű és jó megoldást a próblémákra az lehet,hogy felesleges(szted) de nem jobban mint az,hogy minden új játéknál "nyafogni" és szenvedni,hogy miért vannak kompatibilitási gondok...sztem ez ennyire egyszerű....
  • signs
    #413
    Persze, mindenki költse arra a lóvéját, amire akarja, ebben egyetértünk - remélhetőleg még sok emberrel egyetemben. Viszont nem tudom miért kell egyből ilyen vegyél ezt meg azt újat, és akkor jó lesz. Szerintem az ilyeneket felesleges beírni is, mivel van költségkímélőbb megoldás is... Vagyis nem kell venned semmit, meg lehet oldani.
  • signs
    #412
    Egyébként egyből sikerült megoldanom a problémát:
    bementem a vezérlőpultba, ott a hangok beállításaiba, ott alul pedig a speciálisra nyomtam. Ekkor egy másik ablakban kiírja, hogy milyen hangszóró beállításaid vannak. Na nekem a játék után az volt beírva, hogy nincs hangszóró (lol?). Ezt visszaállítottam 5.1-re (mivel az van), és elvégeztem még a játék options.xml-jében, amit át kellett írni.
    Eztuán már volt a fegyvereknek hangja, minden tökéletesen ment.
    Ennyit a vegyünk-10 ezerért egy új hangkártyát megoldásról.
  • Gabor_(HSF)
    #411
    Azért természetesen ne is vegyél,más dolog amikor valaki komolyan belemélyed a játékba és más az is aki ezt csak néha unalomból teszi..
    az előbbi főleg ha igényes is,az legalább akkora hangsúlyt fektek a jó hangra,mint a vgara egerére és nem fog sajnálni akár több tizezrett egy jó hangkártyáért és fülesért...
    Az alaplapi hangkártyákat az irodai felhasználókbak találták ki és aki játéknál is kitart ennél,annak számolnia kell a folyamatos próblémákkal és .ini ben való átírkálások,konfigolások sokaságával...
  • signs
    #410
    Az ilyen ajánlatoknak semmi értelme, felesleges pénzkidobás. Az alaplapi hangkártyával is működnie kell! Nem tudom mások hogy vanna vele, de én 3 havonota egyszer betöltök egy játékot, ezért nem fogok külön hangkártyát venni.
    Valószínűleg van normális megoldás is problémára... Azért kösz!
  • signs
    #409
    Nekem is ugyanez a bajom.... Most raktam fel a játékot.
  • Gabor_(HSF)
    #408
    A legkézenfekvőbb,hogy lecseréled a hangkártyádat,gondolom alaplapi..
    Potom pénzé már vehetsz egy SB_Live-ot,ami már minden játékkal kompatibilis lesz,vagy egy audigy2-őt az sem olyan vészes már 10 körűl van....
  • Gfreiter
    #407
    Bon jour!

    Így 3 hónap után ismét benézek, hátha most kaopok választ, esetleg megoldást is. Tehát. Alapból nincs a fegyveremnek hangja. Mint azt korábban javasolták, átírtam a UseWinmm=0 -t UseWinmm=1 -re, minek során csak a fegyverem döreje hallatszott, de a többi hang nuku. Azóta alakult ki valamilyen megoldás erre a dologra? Előre is kösz a választ.
  • csgj
    #406
    semmivel nem jobb ez mint a swat 4. mindkettővel játszottam, és a swat 4 azért jóval életszerűbb! de egyiket sem toltam végig, hamar meguntam...
  • maffioso
    #405
    bentvagytok egy háloztaon hamchin?
  • RMarvin
    #404
    Sikerült valakinek nyomnia a Hamachi-val? Nekem (azaz nekünk) sehogy sem akar működni. Nem látja a szervert LAN-ban
  • Rohamoszti
    #403
    A játéknak alapból cd keye sincs szoval azért furcsa
  • Rohamoszti
    #402
    IGazad van mi ez a buzi cd key-es szar???????Neked is kéri gondolom szted mia teendőő?
  • Dark05
    #401
    Mi ez a CD-key-el marhaság a multiba a tököm kivan vele
  • Adam II
    #400
    Mi a gond a Swat 4-el?
  • Gabor_(HSF)
    #399
    Nos az ember azt hinné,a swat4-nél minden jobb,de mivel a kivételek erősítik a szabályt,igy azthiszem válaszoltam a kérdésedre......
  • samhun
    #398
    a multi jo a jatekban?
    swat4 nél jobb szerintetek?
  • fluga
    #397
    szerintem nem ér ez a game annyit hogy szivj vele..szvsz
  • csgj
    #396
    én úgy tom hogy hamachival műkszik jól
  • Pretorian
    #395
    UBI.com-on nem fogsz kamu CD-key-el játszani, próbáld meg a Gamespyt, vagy az All Seeing Eye-t. Egyébként serialt bármihez találsz a seriall.com-on, de 98 százalék hogy ezek nem működnek az UBI serverein. A seriall.com-on popupokra ne klikkelj, mert szpájvert telepítenek.
  • Rohamoszti
    #394
    Vagy aggyá egy olyan cd key-t ami mükszik
  • Rohamoszti
    #393
    mé nektek nem kér cd key-t amikor csatizni akarsz egy szerverhez?me csak 2 magyar van a többi külföldi.....Az a gáz hogy én még anno 8000 ért vettem..És nem volt benne kézikönyv hanem 3 darab cd:)
  • Pretorian
    #392
    Az hogy a rákba lehet? A UBI.com-on csak az account adatokat (felhasználónév, jelszó, esetleg e-mail) szokta kérni. Szerintem írj egy mailt a hazai forgalmazónak, vagy hívd fel őket.
  • Rohamoszti
    #391
    hajjátok mikor netre megcsináltam a
    Raven Shieldet és csatlakozni akartam cd key-t kért??Ez hogy lehet????Nekem full eredeti a játék és cd-key egy darab nincs benne most mi a baj?
  • Babo
    #390
    nem tudja valaki hogy miért nincsenek nekem fegyverhangok?
  • Gabor_(HSF)
    #389
    Csak annyiban tévedsz,hogy a RainbowSix sorozatot a Red Storm kezdte és tette világhírűvé az 1 és 2. részben..Az UBI még nem is létezett akkor,majd csak 2001 ben mikor is a 2. rész (Rogue Spear)4. kiegészítőét a Black Torn-t már az ubi csinálta,amivel elindultak a lefelé..a 3. rész RVS az még valahogy elevickélt,de ez az a mélypont aminél lejjebb már nincs,és itt beszélünk a 4.azaz a Lockdown-ról...
    Na de ezzel az optimizmussal,hogy ennél lentebb már nincs várjuk az 5. részt
  • Gabor_(HSF)
    #388
    ezzel kapcsolatban érdekes cikk jelent meg..
    Belátva hatalmas tévedésüket,teljes gőzzel dolgoznak a R6:Vegas vagyis az 5.részen,amit őszre igérnek..
    Továbbá olvasható,hogy visszatérnek a régi jó megoldásokhoz és immár az a csapat csinálja aki az RVS-t is..
    Aztán még igérnek csúcs grafikát,meg hogy keményen megdolgozzák az AI-kat és még ezer dolgot..
    No de majd remélhetőleg ősszel kiderül....
    JA! Remélem nem nyit valaki gyorsan egy külön topicot..egyébbként meg akik igazán érintettek a dologban azok úgy is a RavenShield topicban követik figyelemmel az eseményeket....
  • thiefpaper
    #387
    Kár, hogya Redstormnak már semmi köze nincsen ehhez a játékhoz sem, sebaj. Ezt a kanadai részlege csinálja az ubisoftnak.
  • Pretorian
    #386
    Hadd jöjjenek csak. Ez a véleményem, így látom, de nem akarom másra ráerőszakolni. Aki egyetért egyetért, aki nem az nem. Annál intelligensebbnek tartom magam, mintsemhogy bármiféle szardobálásba kezdjek, illetve arra reagáljak.
  • leslieboy
    #385
    LOL :DDD
    Inkább vigye mindenki az első részt :)..
  • grebber
    #384
    JUJ ezt nem kelett volna!
    Megint jönnek majd bevédeni ezt a szart
  • Pretorian
    #383
    Ez a játék egy óriási lol. Egy lál. A gépigény óriási a maximális látványért cserébe, az AI teljesen hülye, a csapatirányítás nem elég kiforrott, és még sorolhatnám napestig. Erre a játékra a PC-s játéktörténelem legnagyobb patchét kéne kiadni, hogy érdemben lehessen szólni róla. Hol van ez az egy évvel (!) korábban megjelent SWAT 4 színvonalától, amely bár Unreal enginet használ, mégis nagyon jól néz ki, a fizikája is egész jól be van lőve, és qrva jól irányítható? Ne vicceljetek már: Tudja ezt a UBIsoft is és a Red Storm is, ezért is adják 7000 forintért a játékot. Én a UBIsoft helyében elvenném a licencet a Red Stormtól, és másnak adnám. A baj csak az, hogy ezt a játékot a neve adja el, és a UBIsoftnak teljesen mindegy, hogy mit fejlesztenek Rainbow Six brand alatt, amíg az milliós eladásokat produkál.
  • thiefpaper
    #382
    Simán. Nekem 2gigás procival, feleannyi rammal, és sokkal rosszabb videókártyával elindult a demó.
  • gamerman01
    #381
    Egy röpke kérdés: A játék elindul Ati Radeon 8500-tel 512MB rammal "egyhatos" procival????????????????????
  • Kaplan
    #380
    Nah jó, most álljatok le kérlek. Ennek a topiknak nem a basztatásról kellene szólnia.
  • maffioso
    #379
    de érdekes mindig akkor kezdtek el szidni mikor abbahagyom valakivel
  • maffioso
    #378
    kössz........azért nem egészen olvass vissza a második hozzászolásomtol érdekes modon aki normálisan szolt hozám annak normálisan válaszotlam
  • Big Daddy
    #377
    Mindenki hozzászólására így reagál,már kezdem megszokni.