2831






NINCS RENDESEN MŰKÖDŐ CRACK


NO CD FIXED: GAMECOPYWORLD









  • SZU
    #2711
    Ok! =) Jövhét szombat biztos nem jó, de majd egyeztetünk.
  • TQ cheater
    #2710
    Szevasztok!

    Bocs hogy nem irtam SZU de festettek nálunk és szét kellett szedni a gépet.....most is tesóm gépéről írok....asszem holnap összeszerelem a gépet és akkor majd játszhatunk valamikor....
  • SZU
    #2709
    Mert valószínűleg csak demod van. Esetleg szedd le a gyári 1.2-es patchet a hivatalos oldalról, hátha segít.

    Tommygiant! Az eredeti játékhoz nincs CD kulcs. Azt a hivatalos oldalról lehet "kérni". A link ezen a fórumon megtalálható. Keress rá a CD kulcsra asszem.
  • tommygiant
    #2708
    Hello! Van itt valaki aki megunta a játékot és szívesen kölcsönadna nekem egy Game Box Identifier-t (cd kulcsot)?
  • inad88
    #2707
    hello! mért van az hogy a napoleonic warsan csak két pályán tudok játszani?
  • TQ cheater
    #2706
    OK.Nekem tanulnom kell,most nézem,hogy mennyit.Annyira nem vészes,de meglátom,mikorra leszek kész vele.
  • SZU
    #2705
    Kösz a játékot. Holnap 4 után lehet még ráérek, meg vasárnap.
  • TQ cheater
    #2704
    OK.Akkor inkább holnap,ma már nem nagyon van kedvem.Szóval holnap délután és este nekem jó lenne.Keress meg MSN-en.kösz
  • SZU
    #2703
    Na szóval, ma, vagy holnap szinte egész nap ráérek. Esetleg vasárnap egy kicsit.
  • SZU
    #2702
    A Cossacks II Napoleonic wars az alap Cossacks2. Önállóan fut nyílván! =)

    A C2 Battle for Europe meg az eddig megjelent egyetlen hivatalos kiegje. +3 nép meg hadjáratok. Szintén önállóan futtatható. Tehát nem kell egyikhez a másik.
  • Japep
    #2701
    Hello!

    A "Cossacks II : Napoleonic wars" és a "Cossacks II : Battle for Europe" az két külön játék (ha az, melyik az újabb?) vagy az egyik kiegészítő (akkor melyik az?) ?

    Bocs a hülye megfogalmazásért... :D
    Előre is kössz!
  • TQ cheater
    #2700
    OK.Majd szolj hogy mikor:)
  • SZU
    #2699
    Nem, csak ismerem. Akkor szerintem játszunk ezen a héten. Még nem tudom melyik nap, de a hét második felén ráérek végig! =)
  • TQ cheater
    #2698
    Igen,miért?csak nem...?
  • SZU
    #2697
    Guild Wars?
  • TQ cheater
    #2696
    Szinte bármelyik.Őszi szünet van,tudood...legalábbis jövő héten.Bár unokatesóm itt lesz,és olyankor éjjel-nappal nyomjuk a GW-t,de 1-2 órára leállhatunk:)
  • SZU
    #2695
    =) Hát most hétvége nem jó, mert gyakorlatilag nincs hétvége. Hétköznap melyik nap érnél rá úgy este 7 körül?
  • TQ cheater
    #2694
    Ja,igen.Játszunk?És ha igen,mikor?
  • SZU
    #2693
    Jobban van már a csuklód?
  • TQ cheater
    #2692
    Eltört a jobb csuklóm.6 hétig nincs gépezés.Amúgy kösz a válaszokat.
  • otiq
    #2691
    Próbáltam. Csináltam új regisztrációt, de sajna nem jó.
  • SZU
    #2690
    1.Hogy a k*rva életbe tudta elfoglalni az összes falut 10 perc alatt?

    Az a lényeg, hogy az elejétől gyártod ezerrel a legolcsóbb és leggyorsabban gyártható egységet, amikkel szélsebesen futsz a közeli falvakba. Ott sortűzzel levered őket, majd rohansz a másikba, ahol szuronyrohammal levered az őrséget. Máris seregenként 2 falut foglaltál el, minimális veszteséggel. Közben termelsz tovább. 10 perc alatt szerintem a 2-3 század lazán felállítható, ezek szerint akár 5-6 falut is el lehet foglalni, ha valaki nagyon penge és a keze mint a villám.

    2.Hogy tudott ilyen gyorsan fejleszteni és ott lenni nálam?

    Miután az elejétől lehet tudni, hogy a másik hol kezd és a falvakat elfoglalja mint a gép, tehát sokkal jobban termel ami által több sereget tud gyártani.

    3.Hogy lehet ilyen jó taktikus?

    Igazából az ilyen villám kattingatós stratégiai játékokba nem igazán kell jó taktika, mint szerencse és gyors kéz és helyzetfelismerés. Ha Historical battleban vernek meg rendszeresen, az már jó taktikus.

    4.Hogy tudott egyszerre sok helyre figyelni?

    Na ja. Aki mondjuk raérős diák, aki a szabadideje 90%-ban barátnőhiány miatt éjjel-nappal nyomja a COD2-t, az olyan gyorsan lövi fejbe a pálya legmesszebbi sötét zugából egy pillanatra előtűnő játékost, hogy én még csak épp észleltem a mozgást, de még azt se tudtam, hogy melyik oldalhoz tartozik aki felbukkant. Nemhogy még fejbelőni.

    Szóval aki ennyit játszik, csak nem fpssel, hanem realtime stratégiákkal, az szintén gyorsan kattingat.

    "Aha.És te rookie-nak mondod magad?Profi vagy öreg!"
    =) Köszi, de írtam nemrég, hogy történelmi csatában 2-3x egymást után alázott meg egy játékos. Szóval neten nagyközönség előtt nem vagyok progamer! S amennyi időt rááldozok a játékra (heti 1-2 óra), soha nem is leszek az.
  • TQ cheater
    #2689
    Aha.És te rookie-nak mondod magad?Profi vagy öreg!
    AMÚGY A KÉRDÉSEIMRE TUDOD A VÁLASZT?
    Ja,és figyi,nem játszunk valamikor?Sajna kevés az időm...
  • SZU
    #2688
    Nem tudom. Lehet, hogy újra kellene regelni egy új CD kulcsért...
  • otiq
    #2687
    Engem még mindig érdekelne, hogy lehet visszaváltoztatni a nevem. Így nincs kedvem, hogy egy noname játékos vagyok.
  • SZU
    #2686
    Az egyik játszó fél faluit NEM játszó félnek gondoltam! =)
  • SZU
    #2685
    Hál Istennek én csak 1x játszottam a C2 hivatalos szerverén építgetős multit.

    Természetesen a "profi" játékosok némi értelmi fogyatékossággal rendelkeztek. 4-en nyomtuk, 2en ilyen 6542-es néven. Jelezve, hogy oly lámák vagyunk, hogy még nevet sem tudunk változtatni. Mind2en beírtuk, hogy rookie playerek vagyunk. A másik két arc meg klántagok voltak (nem egy klánból).

    Ha az un. profik igazán értelmesek lettek volna, akkor a saját fejlődésük érdekében a 2 klántag két külön oldalra áll 1-1 kezdővel.

    Persze amint beírtuk mind2en hogy kezdők vagyunk, rögtön a két klános egy oldalra állt. Én meg ügye maradtam a másik sráccal.

    A játék elején legyártottam 3 századot, a 6 személyes pályán befoglaltam az egyik játszó fél faluit, a társam legyártott 2 századot, de összeakadt az első ellenféllel, akinek akkor már volt kb. 2 század gyalogosa és egy század lovasa. Persze szétverte a társamat.

    Engem megtámadott a másik srác 4 századdal, akit szétvertem egy frissen legyártott lovas századdal, meg a hazaért "gárda" (200 kill) századommal. Aztán a havert leverték, átjöttek hozzám 2 irányból. Mind2 srácnak 1.5-2x nagyobb seregük volt fejenként. Még így is tudtam védekezni és kicsit fejlődni is, de aztán megszakadt a kapcsolat és kidobott a szerver.

    Mindenesetre nem volt fair hozzáállásuk az elején.
  • Axon
    #2684
    Nekem is volt már sok hasonló élményem, bár nem a cossack 2-ben. Míg én alíg kezdek építkezni seregeket gyártani, kiképezni, addig az ellenségnek már akkora hadareje van ami tudod, hogy lehetetlen. Néha az a gyanum, hogy valami kis segédprogrammal csalnak, de annak meg mi értelme van?
    Mindenesetre rettenetesen fusztráló.
  • TQ cheater
    #2683
    Bocs hogy káromkodtam de nem birtam máshogy kifejezni az esemény nyomatékát...
  • TQ cheater
    #2682
    Háát basszameg!Olyan emberkével játszottam......

    Mindketten osztrákokkal voltunk a burning the bridges pályán.Én az egyik végén,ő a másik végén a pályának.Na most,már volt egy pár dolgom,amikor észrevettem,hogy 2 landwer áll a területemen.Gondoltam,felderitök,megöltem öket,és én is mentem felderiteni.De kiderült,hogy nem felderitök voltak,mert ahogy kiléptem,megláttam egy elég szép ellenséges sereget,ráadásul tower is volt ott.Megtámadtak.Az elején még birtam,de utána ö neki mindig volt utánpotlása,én meg nem tudtam egyszerre több felé figyelni,így hát egyre hátrébb szoritott.Utána már blockhouse-t is épitett,és huszárokkal meg grenadierekkel támadott le.
    Elvesztettem.Tíz perc után,úgy hogy elfoglalta az összes falut.
    Na most képzeld el!
    Kérdéseim:
    1.Hogy a k*rva életbe tudta elfoglalni az összes falut 10 perc alatt?
    2.Hogy tudott ilyen gyorsan fejleszteni és ott lenni nálam?
    3.Hogy lehet ilyen jó taktikus?
    4.Hogy tudott egyszerre sok helyre figyelni?

    Lehet hogy én tul hülye és fiatal vagyok a cossacks-hoz?Hogy nem bírok jó lenni?
  • SZU
    #2681
    Mindegy, nem olyan egyszerű ez! =) Szóval [LoD]Ceegee-vel játszottam.
  • SZU
    #2680
    Na, azaz vele játszottam.
  • SZU
    #2679
    Lol, ő vele játszottam. Nem csoda, hogy szénné vert, ő csinálta azt a mapot... =)
  • SZU
    #2678
    Ok! Ezt egyébként egy német csóka küldte, aki szénné vert 3x egymás után a neten. =)
  • Axon
    #2677
    Nagyon jók. Ha ilyen oldalakat találsz, akkor szúrd be ide nyugodtan.
  • TQ cheater
    #2676
    Wow,tök jok.Majd le fogok tölteni 1-et kettöt.
    Amugy most mindenféle vendégek meg iskolakezdés miatt nem játszottunk,de ha majd vége van ennek a felfordulásnak,beiktathatnénk hétköznapjainkba 1-1 játékot.Egyeztessünk majd MSN-en,és majd még meglátjuk.
  • SZU
    #2675
    Ezt nyálazzátok át! Jó kis mapok!
  • otiq
    #2674
    Ugyanez a gondom.
    Valakiknek szám lett a profile id és nick, valakik meg megtartották az eredetit. Nem tudom miért?
  • SZU
    #2673
    Hello!

    Nekem is a nevem most valami 6421. Ha meg akarom változtatni akkor azt mondja, hogy nem jó az a CD kulcs, amivel egyébként meg beenged játszani....
  • otiq
    #2672
    Újratelepítettem a gépem, feltettem a játékot, beírtam rendesen az internetes játéknál a nicknevet game box id-t és jelszót erre beléptetett valami 6000-es számmal és nem tudom megváltoztatni sem. Vannak más játékosok is a akiknél név helyett számot ír.Mi a franc történt a szerverrel?