2831






NINCS RENDESEN MŰKÖDŐ CRACK


NO CD FIXED: GAMECOPYWORLD









  • Axon
    #2831
    Ez azért érdekes mert az 1.2-es patch 2006-ban jelent meg, míg a win 7 (64 bit) az 2009 januárjában. Nálam mindenesetre nem indult el a cossack 2 (1.2-es patch-el) win 7 (64 bit) alatt. Az is igaz viszont hogy csak egyetlen gép próbáltam. Kellett hozzá az a patch-amit egy magán emeber csinált (egy rajongó programozó) azt telepítettem és azután már simán elindult.
    Már meg nem tudnám mondani, hogy honnan töltöttem le.
    Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy az a verzió amit most a streamen árulnak, már megy win 7-en, de valószínűleg abban javíthattak valamicskét, hogy fusson.
    Nekem dobozos verzióm van.
  • Kalos7
    #2830
    1.2 patch-el működik win7 60biten is.
    Van olyan hely, ahol lehet másokkal együtt multizni?
    Mert ha lenne csatlakoznék.
  • kisbesi
    #2829
    Valaki tud arra válaszolni, hogy mikor megnyerem a csatát az egyik idegen területen, kiírja, hogy victory meg stb, de utána nem tudok tovább lépni semerre sem.(no squads): pedig nem nyírták ki a csapataimat, de az van hogy 0/0. Ilyenkor mi van? 20* újrakezdtem a játékot, de mindig így járok.
  • Axon
    #2828
    Akkor tényleg megérte az árát. Sajnos a dobozos nem fut 64 bites win7-en és a multit is regisztráni kellett előtte. Mondjuk én sosem multiztam vele csak a fórumtársak leírásaiból tudom.
  • setuh
    #2827
    Mukodik win7 64-en,es a multira siman jatekon belul regiztem,beengedett es meg voltak is rajtam kivul kb 5en,akar jatszani is tudtam volna,de azt majd ha mar belejovok kicsit,azt az 5 eurot boven megerte.
  • Axon
    #2826
    Az european battle-t érdemes megvenni mert az a kiegészítője az alapjátéknak, de tartalmazza magát az alapjátékot is.
    Ha jól tudom multizni nem volt egyszerű, mert előtte regisztrálni kellett a készítők oldalán. Ezt most még az is tetőzi, hogy a készítő cég már megszűnt, így nem tudom, hogy lehet-e még egyáltalán multizni.
    Egyébként arra is kíváncsi lennék, hogy ez a verzió működik-e például win7 alatt. én 64 bites win7-en próbáltam elindítani a legálisan megvásárolt példányomat és nem sikerült. Én találtam valahol a neten egy lelkes cossack fanatikus által barkácsolt patch-et, amit használva elindult.
    na most ha ilyen gondjai vannak a játéknak akkor nem szabadna árulniuk, de az is lehet, hogy ebben az elektronikus verzióban ezt már javították. Ha winxp-vel használod akkor mondjuk ezt a hibát nem fogod tapasztalni, 32 bites win 7-es tapasztalatok pedig nekem nincsenek és ebben a fórumban más sem írt róla.
    Mindenesetre ha megvennéd, akkor majd írd le, hogy működik-e.
  • setuh
    #2825
    Hello!

    Steamen neztem,hogy egesz olcson meg lehet venni a cossacks-okat.Mivel a tortel mindig gondjaim voltak, megvennem,de csak az egyiket.Melyiket erdemesebb a napoleonic warst vagy a european battlet?Utobbiban latom van multi is bar gondolom mar senkise jatszik vele :)
  • ZTM
    #2824
    Játszik még valaki vele?
    Ha valakinek multira szottyan kedve én itt vagyok. :)
  • Pales27
    #2823
    A havernak is pont ez a gond vele, nekem a vistán még nem volt ilyen baja.
    Nem tudom mi lehet a megoldás rá, már mindenhol kerestem.
    Ha esetleg sikerül megoldani, akkor majd írd meg itt!
  • kisbesi
    #2822
    microsoft visual C++....
    de ez azt hiszem jellegzetes hiba csak megoldást nem találtam
  • Pales27
    #2821
    Mit ír ki hibaüzenetnek?
  • kisbesi
    #2820
    Hogyan tudnám elindítani a játékot Winows 7-en?
    Sokat olvasgattam és próbálgattam, de nem sikerült
    Esetleg azt a patch et be tudná linkelni valaki amivel állítólag működik?
  • Djuree
    #2819
    mit szerencsétlenkedtek a hamachival? 3 font volt karácsonykor steamen a játék, akinek ennyit nem ér meg elmehet a sunyiba. főleg hogy így megy gond nélkül multiban is, nem kell szerencsétlenkedni...
  • gravity
    #2818
    Végre meg volt az első alkalom, hogy tudtunk egymás ellen játszani a back to warral.........de csak 10 percig, mert aztán mindig szét esik a kép, neki is meg nekem is
  • gravity
    #2817
    segitett
  • gravity
    #2816
    A back to wart majd csak hétvégén tudom letölteni.
    Köszi az oldalt, de a meglévő verzioimon nem segititt, majd talán a back to warral.
  • Pales27
    #2815
    Cossacks 1 back to warral már játszottam gmaerangeren az működött próbálj valami tört verziot letorrentezni belőle, ha nem indul akkor javaslom ezt az oldalt hozzá:
    http://cossacksworld.ucoz.co.uk/ itt regelsz és pár patchet találsz hozzá ugy hogy win7-en is fusson
  • gravity
    #2814
    Én még talán meg venném de a barátom nem fog 5 ezret kiadni érte.
  • gravity
    #2813
    Nem sikerült, se hamachin se geme rangeren. A game ranger legalább talál szervereket és fel ismeri, hogy van nekem 3 féle Cossack telepítve,Cossack 1, Cossack battle for europe, Cossack Napoleonic wars de mikor a joinra nyomok abort gamet ír ki.
    A Cossack 1 az eredeti - pc guru melléklet volt - de az aszztali gépre nem tudom fel telepíteni se win7-re se xp-re, a laptopon win7-re nem, de xp-re igen.
    A két darab Cossack 2 pedig asztali win7-en megy.
    Próbáltuk a Nexust is de avval sem jártunk sikerrel hamachin
  • Pales27
    #2812
    Tényleg gravity sikerült hamachin játszani vele?
  • Pales27
    #2811
    Meg! http://pcx.hu/ keress rá a szoftvereknél - cossacks battle for europe, bár a fene tudja hogy mernek érte
    5750ft-ot kérni. De ebbe legalább van cd kulcs nem mint a gold verzióba!
  • gravity
    #2810
    Meg lehet még valahol eredetiben venni?
  • gravity
    #2809
    Köszi
  • Pales27
    #2808
    2096-os hozzászólást olvasd el hátha segít -- én eredeti szerveren játszok még nem próbáltam
  • gravity
    #2807
    Köszi, de evvel sem megy
  • Pales27
    #2806
    Próbáld meg a gamerangert, hasonló mint a hamachi csak könnyebb kezelni.
    http://www.gameranger.com/
  • gravity
    #2805
    Sziasztok
    Segítene valaki hogyan kell Hamachin játszani pontosan szájba rágasson leírva

    Win7,Cossack2 Napoleonic war , Hamachi 2.0.2.85 , C2_PATCH_V1_2
  • Pales27
    #2804
    Axon, ha otthon vagy feldobhatnád azt a linket, hátha találok más érdekeset is rajta köszi!
  • Axon
    #2803
    Közben megtaláltam a megoldást. Win 7-el valóban nem működik másnak sem. Viszont az egyik cossack 2 fan készített egy patch-et hozzá, ami után már működik. Az ő oldala azért is érdekes, mert egy rakás saját készítésű map is van rajta, szóval érdemes ellátogatni oda. Címet ne kérdezzetek, mert most melóból írok és nem tudok rákeresni, de nagyon könnyen rá lehet bukkanni a neten.
  • Pales27
    #2802
    Windows 7-el még nem próbáltam de állítólag működik. Keresgélj ezeken a linkeken:
    http://forums.cdvusa.com/forumdisplay.php?f=90
    vagy:
    http://cossacksworld.ucoz.co.uk/index/0-1
    @retardált-- a gamebox-hoz kell beírni a cd kulcsot nyilván ha eredeti a játékod csak akkor tudsz regisztrálni
  • retardált
    #2801
    léci segitstek
  • retardált
    #2800
    hali akartam regisztrálni a játékban onlinen de van valami olyan sáv hogy game box és az nem tom mit jelent ha valamit beorok az rosz
  • Axon
    #2799
    Valaki próbálta már windows 7-el? Nekem el sem indul, csak winxp-vel.
  • Pales27
    #2798
    CD key a Cossacks II Battle for Eurrope-ban van. Ez biztos, mert most vettem egy példányt, még elvétve lehet találni az itthoni boltokban. A Cossacks II Gold-ban viszont nincs CD key, (vagy, ahogy a játékban csatlakozásnál kéri gamebox ID) hanem online kellene regisztrálni és küldenének CD keyt, csakhogy azok az oldalak már MEGSZÜNTEK és nem lehet elérni őket, szóval csakis a Battle for Europe verziót vegyétek meg, ha multiba akartok játszani. A Gold és a Battle for Europe verzió, ha jól tudom abban különbözik, hogy a Goldban benne van a Napoleonic Wars (a régebbi verzió) is. De mivel a Battle for Europe a "legújabb"-már több mint 4 éves :) ezért szerintem nincs értelme egyébként se a Gold verziót venni.
    Szerncsére még van multiplayer támogatása a játéknak, ezt is kipróbáltam. Szerintem ez az eddigi legjobb RTS, bár lehet, hogy az első része volt:)
  • Pales27
    #2797
    A cossacks 2-höz találtam vista kompatibilitás javítást, win 7en nem tudom müxik-e az agp-s hibaüzenetet javítja
    http://www.autunnois.com/cocotelechargementBattleOfEurope.html
    És még itt is van pár hasznos tanács, ha nem indulna vistán:
    http://www.cdv-forum.com/cdvboard/english/showthread.php?t=56675
  • Zenger
    #2796
    Heló.Hol kell regisztrálni ahoz hogy küldjebek 1 CD key-t?
  • harcos95
    #2795
    az editorban kerítést h lehet építeni?
  • Cartman
    #2794
    valaki nem jönne multizni ? (eredetivel)
  • 4850 hd
    #2793
    hi ha valaki tud hamachi szobát legyen szíves írjon egy párat előre is thxxxxxxx
  • 4850 hd
    #2792
    hello all eddig ez a legjobb stratégiai játék amivel toltam nagy király game !!