938
Mit hogyan tegyek benne?
  • utgyuru
    #898
    köszi a segítséget
  • fenyojoe
    #897
    Van hozzá szabványos USB adatkábel (az egyik vége természetesen POP-portba csatlakozik) úgy tudom, hogy a szervizben is azt használják, amikor szoftvert frissítenek, de házilag nem lehet. A link, amiről beszéltem: http://nokia.unlock4all.com/
  • utgyuru
    #896
    hát inkább a szoftverfrissítés érdekelt vna. Van nokiákhoz szervízkábel v. ilyesmi, vagy egyáltalán nem megoldható otthonról? a link azért érdekel, lehet még jól jöhet
  • fenyojoe
    #895
    Szoftvercserére vagy kikódolásra gondolsz, mert míg az előbbit tényleg csak szervizben csinálják pénzért, addig az utóbbit otthon is megteheted sajátmagad, ingyen. Ha érdekel küldök egy linket.
  • akyyy
    #894
    szoftvert sehogy, csak szervizbe, vagy ha van onnan ismerős. de fizetni kell érte legalább 5k-t!:(
  • utgyuru
    #893
    Helló!

    Egy olyan kérdésem lenne, h 6230i-re hogyan tudom visszarakni az original software-t, h ne a T-Mobile-os legyen rajta? Ha vki tud segítse plz.

  • fenyojoe
    #892
    Helló, letöltésekhez én ezt az oldalt használom: http://www.zedge.net/themes/258/6230i-themes/0-4-1-1-nokia+6230i/?updPhone&searchphr=nokia+6230i&searchcat=themes
    Valaki meg tudná mondani pontosan, hogy melyik MMC típusok kompatibilisek a Nokia 6230i-vel és mekkora kapacitásig? Nekem most egy 512 MB-os MMC-mobile típusú memóriakártya van a telefonomban, tehát az biztosan működik. A Nokia oldalán egyszerűen csak annyit írnak, hogy MMC. De vajon mindegyik típus?
    Előre is kösz.
  • DJ RX7
    #891
    sziasztok. most örököltem fatertól az i-ját eddig simám volt. nézegettem oldalakat ahonnan témákat lehetne letölteni. le is töltöttem párat de mindegyik szar volt nem akarta alkalmazni, vagy megnyitni.
    tudtuk ajánlani valamilyen oldalt ahonnan témákat tölthetek le?
  • YakooZa
    #890
    Hello
    most vettem egy 6230 telot,sima, nem 'i".. és oat csinál h feltöltöm,jól müködik, aztán 1 kis idő mulva amikor hivni akarok valakit, vagy ha valaki hív, akkor kijön h empty battery és kikapcsol:/ de emigy ha zenét nyomatom vele akkor nem kapcsol ki, mi a baj?

    ja és a másik dolog, a telefon memóriája 3mb, de 6230.. pedig ennek a telónak a memoriája 6mb kéne legyen v nemtom mennyi de biztosnem 3.. mivan akkor?
  • akyyy
    #889
    honnan töltöttél le? tudtommal nem kezeli a témákat.
  • blackbull
    #888
    Hali!Az lenne a gondom hogy letöltöttem egy pár témát(sima)6230-ra apámnak és az nth. formátumot nem ismeri fel valamiért.Vagy az a baj hogy egyből a mem. kártyára teszem nem a pc suitével a kábellel?
  • XenHai
    #887
    Letoltotem a progit !Be allitotam meg is talalta a telot jelti is a telefont meg az smseket de !Amikor telepiteni akarok ra a jobb oldali fulon nincs jeezve a telefon, keszulekek kijelolese ra megyek jelzi a telot de hiaba nyomok ra hogy ok vagy csatlakoztatas nem jeleniti meg pedig latya, de zenet sem tok kuldeni ra.
  • akyyy
    #886
    pc suite-ban van olyan hogy program telepitése telora
  • XenHai
    #885
    De itt nincsen olyan opcio!idaig 6600volt azon meg kapod az uzit hogy uj bejovo uzi futatas es telepszik itt meg csak menteni es megnyitni tudom.
  • akyyy
    #884
    telepíteni ell a játékokat, nem csak rámásolni.
  • XenHai
    #883
    Hali van 1 6230im es jatekot szeretnek fel teni ra PC-rol!Barmit csinalok vele nem ismeri fel a jar fajlokat nem tamogatott fajl tipus mi a tenedo?a masik a temaknal muvelet nem hajthato vegre uzit ir ki nth ban van.
  • Imii
    #882
    Sziasztok!
    Nem tudom létezik-e térképprogram a 6230i-re, és ha igen, mi a neve?
    Köszi!
  • BlackLabel
    #881
    Köszi! megsasolom mind a kettőt...
  • dookie
    #880
    MJBOOKMAKERDe ez a progi csak txt fájból képes .jar kiterjesztésű "könyvet"csinálni :) de van még egy pdf kezelő MobilePdf a neve, de ezt még nem volt időm tesztelni. Sok sikert neked meg mindenkinek
  • dookie
    #879
    Állítsd át rövid sms-re az sms beállításoknál
  • esmeralda10
    #878
    sziasztok'Tudna nekem valaki segíteni?A problema az:küldök sms-t és ha rövid is az üzi akkor is kettőnek küldi el vagy háromnak!mit kell beállítani rajta hogy ne így legyen?A teló NOKIA!elöre is köszi
  • BlackLabel
    #877
    Hú, az a pdf doc olvasó progi kéne nekem! Tudsz adni egy linket ahonnan le tudom szedni?
    Köszi!
  • dookie
    #876
    Ismertek e-book, pdf, .doc olvasót rá? Én találtam egyet csak az a baj a progival hogy mindig ő dönti el hogy most megnyitja e vagy sem :D
  • akyyy
    #875
    pcsuite, mobymbb, vagy wap
  • levi1989
    #874
    valaki tud memóriakártyára telepíteni játékot?
    ha igen akkor hogy
  • gsm900
    #873
    Teszt oldal ! nokia 6230i
  • JAG1
    #872
    telefonbeállítások - biztonsági bill.zár.
  • akyyy
    #871
    akkor én se tudom merre van a kioldó, keresgélj
  • Dark Angel 666
    #870
    Nem tudom merre van , keresgélj.
  • akyyy
    #869
    hogyan lehet levédetni jelszóval mert ez nekem is kéne-.-
  • Dark Angel 666
    #868
    A haverom kb 1 éve a billyenytűzárát kóddal is levédte , szóval egy kódot kell beirjon hogy fel tudja oldani.
    Az a helyzet hogy elfelejtette a kódot ...
    Valamilyen kódgenerátor érdekelne ami generálna egy kioldó kódot.
    A mobil egy Nokia 6230.
    Fontos nagyon
  • JAG1
    #867
    Gém kérdés megoldva, viszont van más. :-)
    Hogy tudom a java-t frissíteni rajta?
  • JAG1
    #866
    Tudtok normális gémeket a telcsihez?
    Vagy mire érdemes rákereseni? (a java games for nokia 6230i-n kívül)Úgy értem, mi különbözteti meg a játékokat, hogy melyik telefonra való?
  • akyyy
    #865
    el kell vinni nokia szervizbe, plázákban szokott lenni sok helyen, és ha már nem garis nemtom, tán 2000-5000ig frissitik rajta a szoftvert. de legyél ovatos a memoriakártyáddal, mert az enyémet tökrevágta, és le kellet formázni (szerencsére rendesek voltak, és ingyen megcsinálták:) )
  • jarilla
    #864
    Hellosztok! Van egy nokia 6230i-m eladó. Az előlapja kicsit kopott de amúgy kitűnő állapotban van! 22e Ft Érdeklődni: [email protected]
  • dookie
    #863
    hali. Tudna nekem valaki segíteni szoftverfrissítés ügyben? mert kezd meghalni a telcsi. Pl sms íráskor kikapcsol meg ilyesmik :( (sajna nem garis már) dku-5 ös és dku-2 es adatkábelem illetve bluetoothal rendelkezem:) már csak szoftver kéne. Kösszike:)
  • blueboy29
    #862
    köszi szépen , holnap délután ugy fogom csinálni ahogyan irod, mivel a haveré a telefon és nálla van, köszi a segitséget
  • BlackLabel
    #861
    Az nem elég hogy rá másolod a jar filet. A nokia PC suite-al kell telepíteni. ("Alkalmazások telepítése"). Ehhez kell valami kapcsolat a számítógépeddel (pl adatkábel bluetooth stb).
  • blueboy29
    #860
    sziasztok! haveromnak van egy 6230i telefonja és nem játsza le a jar kiterjesztésü játékokat.. a nokiaprogramok.hu oldalról leszedtem és rámásoltam de nem müködött, azt irta ki hogy ismeretlen file tipus, milyen kiterjesztéssel müxik? a telefonjából ki lettek törölve a gyári játékok is.



    előre is köszi a válaszokat.
  • Shiwo
    #859
    nem olyan vészes a szétszerelése, mint az E65-nek