50
Szal...
  • Sephi
    #10
    Az teny! De egy ket hajo nem artott volna :(

    eppen erre gondoltam hogy nehez lett volna meg a latszat kedveert is odarajozlni par hajocskat?
  • Tyler Durden
    #9
    Á bazd a grafika meg az egész játék hangulata hazavágott. Engem az FFVII-t fogott meg ennyire, az azóta is a No1 nálam..
  • Sephi
    #8
    Nem csodalom! A Majora Mask ota nem volt ennyire eltalava egy jatek. Talan az egyetlen negativuma az hogy nincs a tenegeren mas hajo.. csak egy ket tengeralattjaro...
  • Tyler Durden
    #7
    Hol érdemes csekkolni? Cheapnél amit néztem az 17 ropi volt. Mondjuk ezt már mástól is hallottam, szal ezért is döntöttem a használt mellett. Nomeg a Zelda miatt, havernál gameztam vele és lefostam a lábszáramat
  • Sephi
    #6
    Mar 15 penzert lehet venni hasznaltat! De az nem gond hogy hasznalt mert a kockaknak nem szokasa elbaszodni :P
  • Tyler Durden
    #5
    Hehe nekem asszem be kell szereznem egy kockát de villámsebesen. Tud vki olcsóért vmi használt koceket? (:
  • Sephi
    #4
    Bazz... nem adod el nekem? Eskuszom megegyezunk hogy amikor vegig toltam visza adom olcsobert na! Komolyan mert naon be vaok ra indulva!
  • Tyler Durden
    #3
    Hmm ha FF style akkor engem is érdekelne (: Kou majd ha már a kezedben lesz, akkor az első élményeket megoszthatnád a pórnéppel
  • Kou
    #2
    Nekem megvan.... csak elkéne mennem érte Cheaphez.
  • Sephi
    #1
    Naszal. Amcsiban mar erosen toljak ezt a gamat ami nagyon jonak igerkezik. Irok majd tobbet rola de eloszor is arra szeretnem megkerni a kedves olvasokat hogy ha esetleg ismernek valakit akinek ez megvan akkor szojon mar nekem pliz :)

    Egyebkent a jatek RPG stilus FF stilusban es gyonyoru grafikaval!