61525
  • Amse
    #279
    A megoldás az, hogy mínuszba kell rakni a force erőt.
  • b-type
    #278
    Nálam a force feedback ereje -43-on van.
  • CSOCSO
    #277
    helpme!!! ennel a jateknal is azt csinalja a kormanyom hogy kifele huz... tehat nem visszahuz a kormany hanem rendesen kitol a ket iranyba:(((( GTR ben is ez volt a hiba de itt nem talaltam semmit amit at lehetne allitani..pls help!!
  • Bandy
    #276
    hát én is sokat szarakodtam vele mire elindúlt de nekem annyira nem jön be mint rfactor vagy lfs :). Sztem ez a kettő a legélethűbb eddig amivel találkoztam ja meg rbr :) persze.
  • b-type
    #275
    hüha...:))
    Az egy elég problémás prog ilyen szempontból, bár nekem bolti van, de már régen vettem elő.
  • Bandy
    #274
    okok kipróbálom majd de most leráncigáltam a GTR-t és azt próbálom életre kelteni :).
  • arty
    #273
    én százalékkal szoktam dolgozni, az nem olyan megalázó... pl. spa-ban 10%-al vagyok lassabb a jóknál ... másodpercben ez már tizenvalamennyi lenne :D ;)
  • b-type
    #272
    :)
    nekem ugyanígy megvan, hogy mennyit kaphatok egy pályán, persze ez igazán a hátsókerekes verdáknál megfigyelhető, mert ott azért van technika bőven.
    Pl. egy Le Mans nagyságú pályán a 4-5 ms a legjobbakhoz, teljesen elfogadható nekem...ez van. :)
    percenkén 1-2 ms, nem olyan sok...vagy legalábbis ezt mondogatom magamnak..:)))))
  • arty
    #271
    "... a köv. balost rázóköven megrepülöm (de még szabályosan), és az S kanyar is erőssen rázóköves. ennyi a pálya, sajnos nincs több ..."

    igen, pont a pálya rövidsége/egyszerüsége miatt - számomra - nagyon nehéz másodperceket javitani :) szal, itt azért egy 1.02 az 1.03hoz képest elég durva ...
  • b-type
    #270
    1:03.5 az időm, bár mostanában nem nyomom, egyszerűen túl sok jó játék van kint, ami ráadásul jó szim is. (Nr2003/OWR/GTP, RBR, Rfactor..)
    ezek pedig időigényesek.
    - Ez volt rá a setupom
    Ehez a pályán csak annyi kell, hogy az első kanyarban sodrósan, de idejében csökentve a sebességet elmenni, majd a köv. ami számít lényegesen az a lejtős féktáv enyhén döntött jobb kanyarja, ott én a belső kerekekkel rámegyek a fűre annyira bent maradok, a köv. balost rázóköven megrepülöm (de még szabályosan), és az S kanyar is erőssen rázóköves. ennyi a pálya, sajnos nincs több.
    replay nincs..nem is tom már miért, de ha lehetséges benne, akkor majd csinálok,FindTheLimits-en fent van a kör.
    Az '02-es körök azok vezetéstechnikában jobbak, a '01-es körökben meg szerintem van egy kis vágás, de csak első blikkre gondolom, még nem is néztem replay-t, másét sem.
  • arty
    #269
    igen, számit a gyakorlás is, de sajnos az alapvető tehetség (Esetemben tehetségtelenség ;) ) eléggé behatárolja az embert :)

    sajnos utobbi 1-1.5 hétben rFactorral nem toltam ...
  • Bandy
    #268
    ja én kormánnyal próbálkozok gondolom aki 1,02-őt megy az biztos nem bill-el csinálta :), mondjuk azzal még ki sem próbáltam. :P
  • Bandy
    #267
    gyakizz és próbáld az itt kirakott setupokat azzal kis gyakorlás után menni fog simán :). Ma beraktam egy MG ZR 160 utcai változatának a váltási fokozatait és egész jól lehetet menni vele ha valakinek kell a setup kirakom lesse meg.
  • arty
    #266
    nem rossz az az 1.05 sem - SZVSZ :) persze minden relativ, de én örülnék, ha tudnék annyit menni :))
  • Bandy
    #265
    nincs valakinek kedve felvenni egy ilyen 1.02.*** valahányas kört majd aviba rakni és kirakni netre ?:) nagyon kiváncsi vagyok melyik kanyart cseszem el hogy nem tudok 1.04 alá menni :))
  • Bandy
    #264
    Gyerekek ez a Game nagyon odabasz jobban bejön mint lfs :P eddig a legjobb időm 1.05.918 volt, végig olvastam a topicot és leszedtem a setupokat remélem ezzel jobb időt autozok majd :).
  • lac coo
    #263
    Köszi .
  • SAntA_ClAus
    #262
    Innen le tudod tölteni...
    http://www.windowsxp-drivers.com/drivers/77/77513.htm

  • lac coo
    #261
    Sajnos nincs driverem a kormányhoz mert kifelejtették a dobozból !
    De ha tudod honnan lehet letölteni azt megköszönném !
  • SAntA_ClAus
    #260
    Szia!

    Nekem is MS FF kormányom van...A settingsnél a Pedal mode - separate beállítás kell választani...s akkor külön lehet gáz féket adni. SS miután ezt beállítottad rfactorban is megy(Újra kell konfigolni az irányítást). Nálam legalábbis.

    Melyik drivert használod a kormányhoz?
  • lac coo
    #259
    Hello ! Valaki tudja közületek hogy Microsoft Sidewinder kormányhoz hogy lehet aktíválni ill. beállítani a Z-tengelyt ? Köszi .
  • avcom
    #258
    jó kérdés, még sajna csak annyit tudni, ami a képen van
  • ibronk
    #257
    Mik ezek a téli gumik Misu? :)
  • Alexease
    #256

    Epp most akartam betenni ide hirnek:)) De hat aki keson erkezik, lemarad;)))
  • avcom
    #255
    keverjük fel egy kicsit az állóvizet :-)
  • Amse
    #254
  • b-type
    #253
    tyűzannya!
    wow.
  • Alexease
    #252
    Nehany uj screnshot a BHMSN! Itt egy a tobbi ott;)
  • Amse
    #251
    Rakd mínuszba a force-ot és akkor nem fig kifelé húzni.
  • Shadi
    #250
    sziasztok
    vki tudna segiteni?
    levettem az összes segitséget de a force feedback még mindig huz a kanyarivekre.hogy lehet kikapcsolni?
    köszi
  • Ch_Slater
    #249
    OFF
    nemtom, az lfs-t mintha páran ki tudták volna próbálni vmi kóddal offline, de én soha nem jártam utána mivel megvettem.
    ON
  • HellBurner
    #248
    Tegnap megnéztem azokat a videókat amik komplett force feedbackes székekről voltak csinálva. Azt vettem észre hogy egyik játékban sem volt a belső nézetben kormány. Ezt hog lehet megcsinálni, mert engem zavar. Főlleg akkor ha nem egyszerre forog az enyémmel.
  • HellBurner
    #247
    Nekem is megvan az FLS de sajna nincs kódom ezért nem mudom kipróbálni az összes pályát meg kocsit. Nincs valami Crack hozzá. Ha valaki tudna hozzá egy kódot az jó lenne. Nem akarok online játszani vele csak itthon
  • Ch_Slater
    #246
    nekem is csak az auto kuplung van bekapcsolva. nem tart tul sokáig megszokni, hogy nem auto valto pl. bár én nem ennél szoktam meg a mindent kikapcsot, hanem az lfs-nél...
  • HellBurner
    #245
    Köszi! Ez egy kicsit off de gondolom itt mindenki próbálta a RBR-t. Ott a rallyschool pályán 1:17-t a francia elsőn meg 2:37-t mentem és ott is a kormánybeállítások, sőt inkább a pedál beállítások voltak a legfontosabbak, hiába töltöttem le bárki setupját annyit nem nyertem vele. Szóval erre már én i rájöttem hogy az nagyon sokat számít
  • b-type
    #244
    az automata váltót is kapcsold ki...sőt főleg kapcsold ki, mert az még bőven lassít is, visszakell tudni váltani kanyarok előtt...van hogy 2-3-at is.
    csak clutch, azaz kuplung segítség, így szokd meg sztem.
    és szokj rá arra, hogy ha segíteni akarsz a vezethetőség nehézségén, akkor a kormány/pedál beállításokra gondolsz, és a setupra, nem pedig a segítségekre.
    A legjobb dolgok: kormánymozgás-kerékmozgás direktsége, gázreakciók, fékreakciók direktsége, nagy sebességnél a kormánymozdulatra való reagálás. ....ez csak a Controllers menüben.
    és ha ez oké, akkor jön a setup-al való vezethetőség.
    Ebből a szempontból az Rfactor egy szerencsés választás, érezni mit változtattál.

  • arty
    #243
    nem... sztem aki szimezni kezd, az a segitségeket eleve mellőzi, én is igyekszem a manual valtot hasznalni, auto kuplunggal... az a nehez, h közben arkad jatekokkal is jatszok, es ot meg ugye... :)
  • HellBurner
    #242
    Sziasztok! Kezdő szimulátor rajongó vagyok :). Szóval régebben vettem kormányt meg minden, de még most jutottam el odáig hogy értelmes játékokkal is kipróbáljam. Semmi tapasztalatom nincs. A kérdésem az lenne hogy ti a rásegítések közzül mit használtok, én mindent kikapcsoltam csak az autómata váltót nem (egyenlőre), de így egy kicsit koncentrálós. Szóval nehéz. Ti használtok kipőrgésgátlót,ABS-t,Stability Assistance-t meg ilyeneket?
  • Ch_Slater
    #241
    váá, nagyon állat ez a játék. pedig már fenn van azóta a gépen mióta kijött a test, de akkor csak 1-2 kört mentem vele. várom nagyon a véglegest.
  • arty
    #240
    napközben voltam nagyjábol, de a szervered nem láttam ... :( ma este pedig ismét megyek meloba ...

    holnap napközben ? (icqn is kerestelek, de...)