17903
  • Airbus A380
    #17742
    Egész jó, ha 2013-ba is lesz közvetítés ott sztem egyezkedhetnél a csatornával, hogy reklámoznák e, véleményem szerint, ha lehet róla magyarul is olvasni, segítene a népszerűségen. Apropó, én a tv-be nem néztem, lehet tudni arrol hogy a sportklub bevállalja e 2013-ra?
  • Atticvs
    #17741
    Sziasztok!

    Csináltam egy NASCAR-blogot, ha érdekel, nézzétek meg, olvassátok, stb. :)

    http://dontottkanyar.blog.hu/

    Személyes hangvételű posztokat tervezek, nem száraz futamriportokat. Most még eléggé alap dolgokról szól, de ez csak bevezetés.

    Üdv,

    Atticus
  • RatBaG #17740
    http://totalcar.hu/magazin/hirek/2012/11/30/tizmilliok_kedvence_lesz_az_uj_chevrolet/
  • Norbi1990
    #17739
    De van. Martinsville.
  • Airbus A380
    #17738
    Nem látom a NASCART a sportklub műsorába ki is vették ennyi volt, vagy verseny sincs ?
  • Airbus A380
    #17737
    Elég sokaknak az a véleménye, hogy nem kell magyar tv-re amcsi sport....
  • robotnyk
    #17736
    és ki mondta, hogy nem néznek nálunk amerikai sportokat, hm?
  • Airbus A380
    #17735
    Viszont az NFL milyen érdekes millió országba megy és a világ legnézettebb bajnoksága tehát nem igaz , hogy nálunk nem eszik az amcsi sportokat. Amúgy nem mindegy hogy bukás e vagy sem, mivel már most focit adnak helyette ahogy hallom, ergó ha nekikse fogja hozni a számokat a sportklub se adja.
  • robotnyk
    #17734
    nem érdekel mikor nyomtál az indexre, ugyanilyen ostoba kérdéseket feszegettél ott is, aztán csak arra jött ki ott is a végén, hogy téged ez kurvára nem is érdekel igazából.

    nem volt csúfos bukás és a vérfan nem létező szó, még interneten sem. egyszerűen csak annyi embert érdekelt a sport tvn anno szezon közben bekapcsolódva, mindenféle reklámozás nélkül, dilettáns kommentár mellett, és az is teljesen mindegy hogy a sportklubon bukás-e, vagy nem. a NASCAR színvonalán ez nem változtat semmit.
  • Airbus A380
    #17733
    mármint a fórumára nem a portálra.
  • Airbus A380
    #17732
    nem zavar hogy vagy 2és féléve még csak rá se nyomtam az indexre? és igen kérdezgetem mert nyilván érdekel lehet e folytatásra számítani. Nem fogod elhinni, de a CSÚFOS sport tv.s bukás után igenis érdekelt, hogy vajon a sport klubbon is csak a vérfanok nézik e (és szintén bukásra van itélve -e ) Sajnálom ha ez neked nem tetszik de annyira nem izgat
  • robotnyk
    #17731
    állandó jelleggel jössz ezekkel a süket kérdésekkel, hogy milyen a nézettsége a sportklubon, korábban az volt a kérdés, hogy milyen a nézettsége Európában, előtte az, hogy milyen a nézettsége a sport tvn, hol itt, hol az indexes fórumban
  • Airbus A380
    #17730
    Egyébként nem nézem a tv-be tehát ezért kérdeztem, hogy mi a téma....
  • Airbus A380
    #17729
    ? milyen köröket,? Tényeket közöltem és még csak focibzi se vagyok de ezt még én is tudom, hogy európába a foci mindenekfelett, ezért válaszoltam azt amit. És a sportklub most ad elősször NASCAR-t ergó a kérdéseed nem helytálló!
  • robotnyk
    #17728
    muszáj neked ezeket a köröket minden évben lefutni?
  • Airbus A380
    #17727
    Ugye azt te se gondoltad, hogy EU-ba és itt főleg magyarországon, ajol kirívó a foci népszerűsége, majd NASCART adnak foci helyet.. :) kövezzetek meg de ha csak a tv érdekeit nézzük egyetértek a szerkesztőkkel.
  • gviski
    #17726
    sajnos biztos szar, mivel jött a Foci szezon és nincs már elő közvetítés 2-3 futam óta... :-(
  • robotnyk
    #17725
    nem.
  • Airbus A380
    #17724
    üdv. Milyen nézettséggel megy a Nascar a sportklubbon, nem tudjátok?
  • dave9004
    #17723
    Hamlin#
  • dave9004
    #17722
    Hsmlin idén is esélyes lesz? (nem ártana)
  • Minstrel
    #17721
    Villeneuve megint aprított Montrealban
  • Airbus A380
    #17720
    Persze ne legyen igazam...
  • Airbus A380
    #17719
    Vajon meddig :) (csak költői kérdés,,, nem vagyok benne biztos hogy a sportklub ehhez hozzájárult... )
  • gviski
    #17718
    köszi ;-)
  • N o N a m e
    #17717
    Magyarul is nézhető az Indycar és a NASCAR a YouTube-on!
  • Minstrel
    #17716
    tudom ott van, néztem is, de azért tv-n jobb, mint ilyen kis kula minőségben a gép előtt :)
  • N o N a m e
    #17715
    Azta, milyen befutó volt! Láttátok?! Megérte az egész versenyt! Áhh.. nem akarok spoilerezni. Nagyon nagy volt! :D
  • dave9004
    #17714
    mindkettőre ott a streamlehetőség, focit szívesebben nézem magyarul, mint a nascart. azt inkább angolul és letöltve, mert a hétfő az általában meloval v sulival kezdődik:)
    de ott a streamlehetőség mindenre.
  • Minstrel
    #17713
    milyen jó, hogy a sportklub valami tökömtudja milyen focicsapatok futkosását adja felvételről watkins glen helyett, és akkor beírják műsorba, hogy 00.00-kor adják, élőben majd.

    nagy szívás ez, hogy megtudták szerezni az olasz meg a francia focibajnokságokat, lőttek a jó kis vasárnap esti amerikai versenyeknek, persze biztos páran örülnek is
  • dave9004
    #17712
    kér. Pont amikor Keselowskival már nyeregetnek is. Dehát ha nem akkor nem :(
  • Airbus A380
    #17711
    mégse akkora biznisz?
  • N o N a m e
    #17710
    A Dodge kiszállt a NASCAR-ból. 2013-tól nem indítanak autót, sajnálom bár várható volt. Csak a Furniture Row Racing gondolkodott a Dodge-ra váltásban.
  • N o N a m e
    #17709
    Poconoban megint esik az eső. :D
  • dave9004
    #17708
    eljutni ide is eljutnak, de csak neten (motmár picit tv-n is.)
    persze kevesebb az ember aki be is fogadja :)
  • N o N a m e
    #17707
    eljutnak, mert a SPEED élőben adja a futamokat és nézettsége is van úgy tudom.
  • Airbus A380
    #17706
    Miért neb jutnának el hírek az EU-ba, nem kínába élünk :D Amcsik 2 F1-es futamot akarnak, gondolom az F1 hírei viszont eljutnak oda ?
  • Airbus A380
    #17705
    Valószínűleg nem te vagy a célközönség ;)
  • N o N a m e
    #17704
    Visszavonult. Valami múzeumnál fog tevékenykedni.
  • dave9004
    #17703
    jah Kyle Petty-t meg Adam alexandert értem. De azt a Wally csávót nehezebb. Jah fgyelni fárasztó, hogy ugye folyton pörögjön az ember agya.
    ESPN-nél Jarrett beszél kicsit furán, de messze érthetőbb.
    Foxról az öreg Dick meg visszavonul vagy csak jubilált az uccsó foxos versenyen?