307
napszemcsik:P
  • Blasta
    #27
    Jól ám basszameg. :-)

    AMúgy amíg AVANGLION-t vásároltam addig szartam a szemüvegeimre, nyaranta elbasztam vagy 2-3db-ot.
    Mióta költök rá (cirka 5 éve) azóta mint a szemem fényére, úgy vigyázok rájuk...
    Nekem megéri, mert fényérzékeny a szemem és nyáron sehova nem mehetek szemcsi nélkül...
  • seAke
    #26
    Ezt most kire?
  • [HUN]PAStheLoD
    #25
    ilyen még a dzsémsz bóndnak sem van :)
  • seAke
    #24
    Csak barna sárga lencsével!
  • seAke
    #23
    Nekem ez van!
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    és még jól is néz ki ;]
  • Blasta
    #21
    Ez pedig a mostani.
    Smith - Buzzsaw (3 féle cserélhető lencsével)



    Mondjuk kissé drága (24k) de nagyon fasza, strapabíró szemcsi és lehet hozzá utánpótlás lencsét venni AMI NAGY SZÓ!
  • Blasta
    #20
    Régi nagy kedvencem (már kifutott modell asszem).
    DIRTY DOG - Morph

  • Dzsini
    #19
    a bőrvédős napszem nem hülyeség, de leginkább vízközelbe vagy hóra kell, ott verődik vissza olyan hatalmas mennyiség... amúgy egy normális, nagyobb lencséjű eszköz elég.
  • Punker
    #18
    akkor is lol, ez az ami jellemző sajna erre az országra egyszerűbb bemocskolni a konkurenciát mint tisztességes módszerekkel piacot szerezni. :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    jah ,de ha van igazság benne akkor nem annyira vicces
  • Punker
    #16
    hát ez lol
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    1es számú találmányom
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    engem is érdekel , mert akaródzok vásárolni valami istenkommersz trendi napszemüveget :)
  • Dzsini
    #13
    értem :( kár, jó lett volna tudni...
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    hát most komolyan segítőkészség munkált bennem , de mivel nem ma történt az olvasásos dolog velem és foggalam nincs mikor hol melyik újságban .. milyen naplencsiket vizsgáltak ..
  • Dzsini
    #11
    ja, így nevek nélkül, forrás nélkül információdús a dolog... köszi, segítettél sokat.
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    a 250 ft-os bóvli jobban teljesített UV teszten meg polarizációban , mint a 30+ K-s MÁRKA (TM) -es .. röviden ennyi ...
  • Dzsini
    #9
    ennél kicsit részletesebben is beszélhetnél róla...
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    erről volt 1x egy cikk , amiben teszteredmények voltak .. tanulságos
  • Dzsini
    #7
    nem mindig, de azért ajánlottam a rendesebb hegymászós-kirándulós boltokat. ott pl a CEBE lencsék biztos minőség... és nem fogod 1000ft-ért megkapni. egy tizest áldozz rá, annyiból már jó lencséket kapsz.
  • Riker
    #6
    nyilván,de azért nem kell elájulni a 30ezres szemüvegektől se mert nem feltétlen jobbak mint egy 6e be kerülő...
    nem mindig az ár határozza meg a minőséget és fordítva.
  • Bandew
    #5
    Mit írtál? Nem tudom elolvasni. :-)
  • Dzsini
    #4
    egy rossz napszemüveg többet árt mint használ, mert a sötéttől kitágul a pupilla és még több sugárzást szed össze a szemed. és ha valamire, akkor a szemeidre nem árt NAGYON vigyázni.
  • Dzsini
    #3
    én hegymászós vagy kirándulós boltba vettem - azok biztosan jó minőségüek, és 6-12k között vannak.
  • traXion
    #2
    Magadnak megválaszoltad. Nyugati Pályaudvarnál a BANKnál van egy ilyen napszemcsis, de biztos nem hosszúéletűek. :)
  • Riker
    #1
    hali
    nos az lenne a kérdésem nem e tud valaki ajánlani valami jo helyet ahol viszonylag olcson lehet jo napszemüveget venni.nem a 50ezres "mégatomtámadásellenisvédő" napszemüvegekre gondoltam de nem is a 300ftos utcai csodákra:)