883
  • banok
    #643
    az osztályozó előtt bíztató, hogy a szlovákok és most a fehéroroszok ellen ennyire partiban voltunk.
  • zsotesz
    #642
    Le a kalappal a srácok előtt, meg kéne nyomni ezt az utolsó harmadot és akkor nem kell izgulni a bentmaradás miatt.
  • sb1
    #641
    Kezdődik a harmadik harmad! MINDENKI SZURKOLJON ! HAJRÁ MAGYAROK !
  • ShaiHulud
    #640
    1-1 !!!!
  • sb1
    #639
    Első harmad: 0-1.
    Abszolute pariban vagyunk, remélem, nekünk is lesz emberelőnyös szitu, mert a fehéroroszok is csak így találták az az egy gólocskát...Peterdi pedig amit itt a végén kihagyott, úristen....
  • sb1
    #638
    4 óra múlva a fehéroroszok ellen játszunk ki-ki meccset ! Persze el kell ismerni, most sem mi vagyunk az esélyesek, de bármi legyen is, HAJRÁ MAGYAROK !!!
  • HöfEE
    #637
    Hát 0-9 lett a vége de sebaj :) Erre számítani lehetett, mindenesetre grat a csapatnak és a szurkolóknak is! A végén a magyar himnusz nem volt semmi!
  • sb1
    #636
    Szegény Benk Andris számára véget ért a VB, kulcscsontörést szenvedett!
    Amúgy meg pozitív, hogy ebben a harmadban csak 2 gólt kaptunk, és igen, szerintem is be fogunk varázsolni egyett, de én már a kedd estére "izgulok"...
  • HöfEE
    #635
    Fogunk mi még lőni nekik egyet figyeljétek meg! :)
    SZURKOLJON MINDENKI!
  • pzoli00
    #634
    már 6-0
  • Rockynhooo
    #633
    de jó lenne egy beakadna :)
  • sb1
    #632
    Első harmad végén 4-0, eléggé egykapuzás volt eddig...
    De jó lenne egy gólt lőni nekik, felrobbana a stadion, hiszen így is amilyen hangulatot teremtenek kinnt a magyarok, az félelmetes
  • HöfEE
    #631
    Nem volt akkora meglepetés az, sokkal inkább az hogy csak hosszabításban sikerült mindez! Mindenesetre , igen most fehéroroszok ellen kell megnyomni a dolgot. Ma meg egy szép meccset remélek Kanada ellen :)
  • ForzaInter
    #630
    Jó lenne 10 alatt megúszni. :D Itt bármennyire is fognak a fiúk küzdeni és hajtani, csoda lenne az is ha 1 gólt ütnénk és 10 alatt megúsznánk...
  • sb1
    #629
    A fehéroroszok meglepetésre elkenték a szlovákokat, de ez mit sem váltotztat a mi szempontunkból, nemsokára Kanadával(de jó ezt leírni) játszunk egy jó kis meccset, és kedden a fehéroroszokat EL KELL VERNI, és akkor máris nem esünk ki...
  • sz4bolcs
    #628
    Ez egy zseniális meccs volt. Olyan volt, mint ha egy magyar csarnokba játszották volna. Talán a negyedik, vagy ötödik jégkorongmeccs volt az életemben, amit végignéztem, de így is látszott, hogy valami iszonyat nagy dolog történt. Én ahogy a szlovák játékosokat elnéztem a végén, nem csak magyar részről.
  • HöfEE
    #627
    Idézetek az IIHF hivatalos VB oldalán megjelent meccselemzésből:
    (saját fordítás)

    "A Magyar válogatott 70 év óta első A csoportos VB-jén Szlovákiával meccselt. Egy pokoli meccsen."

    "Vannak pillanatok, amikor történelmet írnak és Magyarország ma este Kloten-ben ezt tette"

    LINK
  • ForzaInter
    #626
    fú most aztán jól megmondtad! Ettől függetlenül ezen a tényen nem lehet változtatni. :)
  • HöfEE
    #625
    játék=játékos
  • HöfEE
    #624
    Ahogy néhány szlovák játék arcát elnéztem meccs után, ki is téptük azt a bajszot Egyébként nem hittem volna hogy szomorkodni fogok a meccs után, de most azért úgy érzem benne volt bőven a győzelem!
  • MitsuMishi
    #623
    De mi ez hogy 13 mp-vel a vége elött? :''( ááhh :''( csodás játékot játszottunk ma,megérdemeltük volna :(
  • Menyus489
    Szüli
    #622
    Hát ez gyönyörű volt, maximális tisztelet minden játékosnak és mindenkinek aki kint volt és szurkolt, mintha itthon lett volna a meccs, sikerült megrángatnunk az oroszlán bajszát, legközelebb majd jól arcon nyomjuk, és szépen bennmaradunk :D
  • Laceee
    #621
    Csak a gyáva népnek nincs hazája..., jó volt látni, hogy a két szurkoló tábor egymás mellett/között szurkolt, hála istennek te nem voltál ott, talán azért mert zárva van az állatkert...
  • Rockynhooo
    #620
    hát jah , kibaszott nagy hangulatot csináltak a szurkolók , már kb ugráltam meg énekeltem mint meccsen:D
  • ForzaInter
    #619
    RIA-RIA-HUNGÁRIA hangosabb mint a hazátlanok himnusza!
  • ForzaInter
    #618
    Kurva életbeee :@@@@@@@@@@vvvvvvvvvv 20 mp-re voltunk attól hogy pontot szerezzünk szlovákia ellen a világbajnokságon! Nem érdemeltünk vereséget :-((( Óriásit küzdöttek a fiúk, erőn felül teljesítettek jóval, semmivel nem voltak ezen a meccsen rosszabbak! Le a kalappal előttük, itt ma nem kaptunk ki! CSAK ÍGY TOVÁÁÁÁB! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!
  • HöfEE
    #617
    ÁÁÁ a végén csak besiklott a negyedik a szlovákoknak.
    Mindenesetre csupa nagy betűvel SZÉP VOLT FIÚK! Sokkal jobban játszottatok mint vártam!
  • Rockynhooo
    #616
    SZép volt Fiúk! Szlovák drukkerek úgy ugrálnak mintha Kanadát verték volna :D
  • Rockynhooo
    #615
    hát én leszopom magam :D
  • REALista
    #614
    3:3!!!!!!!!!!!!!!Ez beszaráááááááás!!!!!!
  • HöfEE
    #613
    3:3 GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!
  • REALista
    #612
    Geci jók vagyunk!
  • HöfEE
    #611
    GÓL! 3:2
  • Rockynhooo
    #610
    2 ilyen cigány gólt faszom.. :| nem baj , legyen akármi már helytálltunk.
  • HöfEE
    #609
    Na Szlovákok belőttek 2 potyagólt. A második meg még szabálytalan is volt szerintem (kapusakadályozás).
  • REALista
    #608
    Az igen...1:1!
  • HöfEE
    #607
    Szlovák-Magyar első harmad: Szerintem az első néhány percet kivéve amikor bekaptuk azt az 1 gólt, tehát azt leszámítva teljesen partiban vagyunk a szlovákokkal!
    HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • REALista
    #606
    jah te Orosz-Magyart kérdezted...:D
  • REALista
    #605
    Most kezdődik a sport1-en.
  • HöfEE
    #604
    Már csak 1 nap