14991

[ Garage | FAQ ]
  • boky84
    #14911
    Hello mindenki! Mindent úgy csináltam ahogy írtátok csináltam az outrun-okat meg is kaptam mindent csak azt nem értem hogy miért csak egy kocsin tudom megcsinálni a széles kasztnit??? 240sx és egy sentra van a garázsomban A 240sx-en van minden tunninig 10.0 a Sentra-t nemtom szélesíteni A garázsba is belemásztam a térképbe a 3. szintig kész minden verseny beleértve a SUV-okat is!!! Kb 7szer nyomom végig és még sose adta be a szélesítést magától a játék amúgy mindent felold. Mit tudnék tenni még?
  • Darez
    #14910
    hello mindenkinek az lenne a kérdésem hogy hogyan kell a mentéseket berakni a gémbe úgy hogy a saját profilom is maradjon mentést töltöttem de nem történt semmi mik beraktam szal HELPsegítségeteket előre is köszönöm

    ui magyar xp-m van és tom hova kéne tenni saveket azér kéne a save mer nem akarok hamar megőszülni a gém előtt és kicsit szórakozni is kell
  • Apocalipto
    #14909
    1280*1024 a max. Akkoriban az is csúcsszupernek számított, aki bírta olyan felbontáson...
  • belcure
    #14908
    Üdv! Már sokfelé keresgéltem,de nem találtam megoldást arra hogy 1680x1050-es felbontáson játszam a játékot,mert az a latt nagyon orssz :( Tudna valaki segiteni? 4850hd kártyám van ha számit , és win 7! Kösz előre is! És NEM,nem akarok másik NFS-vel játszani mikor azok kulák...
  • martenki
    #14907
    Hello mindenki!
    Látom hogy a fórum nagyon hosszú tehát nem olvasom végig csak épp ma volt egy rekordom UG2-ben szal gondoltam megosztom veletek : a tolatásom egy huzamban az autópályán 11013 pontot ért :D
    Na szép napot!
  • davis98
    #14906
    Köszi !!!
  • dmx
    #14905
    Engedélyezd a mappa beállításaiban a nézetnél a rejtett mappák megjelenítését!!!
    Nyisd meg a sajátgépet aztán Eszközök/Mappa beállításai/Nézet: rejtett fájlok és mappák megjelenítése-> ezt pipáld ki aztán
    C:\Documents and Settings\"gépnév amit adtál telepítéskor"\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2
  • davis98
    #14904
    Hellosztok !

    Meg mondanátok, hogy hol lehet megtalálni a profilok mappáját ?

    Dokumentumok közt ???? mer ott nincs nekem.
  • Met
    #14903
    Miért áll le időnként a speed2.exe Win7 64bit alatt?
  • Narusco
    #14902
    esetleg ha valaki pm-ben írna és msnen tudna segiteni azt is megköszönném
  • Narusco
    #14901
    sziasztok

    hamachin akarnánk lanozni, de valamiért nem látjuk egymás szerverét. hamachi prioritást átállítottuk, a server.cfg-t kicseréltük. így sem megy, aki esetleg le tudná írni az egész dolgot, hogy elejétől kezdve mit kéne csinálnunk, az ne habozzon, kihagyhatatlan ajánlat ! nah köszi előre is
  • Aquir
    #14900
    welldone
  • bepe79
    #14899
    Sziasztok!

    Nem egy mai játék az NFS:UG2, de szerintem mind a mai napig örökzöld. (:
    Egyrészt azért, mert bármilyen konfigon elfut ma már (akár egy gagyi laptop gagyi, integrált videókártyájával is), másfelől pedig azért, mert MOD-dolható, sokan kísérleteztek már vele, és találtam most egy viszonylag stabil megoldást:

    http://nfshungary.hu/lexikon.php?cikkid=2548

    Több autó is létezik, amit be lehet rakni, amivel lehet moddolni, itt van pl. egy Suzuki Swift 1.6:

    http://www.nfshungary.hu/letoltes/suzuki_swift_1_6

    (a letöltéshez regisztrálni kell, és be kell, hogy légy jelentkezve)



    A kép nem az enyém, és az iromány sem, de gondoltam, itt is érdekelhet sk embert!

    Én visszateszem most a gépemre, mert újra jó szorakozást nyújthat, ezek a régi játékok a moddolás után érnek be szerintem, és úgy válnak 1000%-osan élvezhetőekké. Legalábbis én így látom.

    Üdv: Bepe
  • Mark98
    #14898
    Valaki abban tud segíteni,hogy miután megcrackelem a játékot belépek és ha egy verseny után vissza akarok térni felfedező módba akkor nem áll le a töltés csak tölt és tölt míg be nem zárom feladatkezelővel.
  • zsomboor
    #14897
    Nekem xp van szal nem hiszem hogy az op. a baj mert ugyan úgy nem működik xp-n se (legalább is nekem nem)
  • Ladizlav
    #14896
    Remélem, hogy valaki előbb vagy utóbb segít, akinek már volt ilyen problémája és megoldotta. Emiatt nem akarnám feltenni az Xp-t.
  • Szabi1991
    #14895
    win7en laptopon nálam jó, lehet is multyzni.. de egy ideje önálló életre kelt a kúrzor és mászkál lefelé.. touchpad is kikapcsolva de ugyanúgy mászkál el.. :/
  • zsomboor
    #14894
    Én nem tudok segíteni de nekem is ilyen problémám van
  • Ladizlav
    #14893
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy amikor lan menüpont alatt a lobby menübe lépnék, akkor ezt írja ki: ,, You have lost your connection to the EA server. Please make sure your network adaptor and cable are plugged in. " Tudnátok segíteni? Talán az op rendszer lehet a probléma? /windows 7 és Vistánál is ezt írja ki/ Válaszotokat előre is köszi!
  • DIESEL DOG #14892
    Win7 alatt nem biztos hogy igy van, de XP alatt ez az elérési helye:

    C:\Documents and Settings\"Rendszergazda"\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2\"név"
  • Aquir
    #14891
    nem a documents és settings-ben van? :P
  • nfsu2chrys
    #14890
    Hello Benci!Nekem Xp van a gépemen de én sem találom sehol.Bocs,de sajnos nem tudok segíteni!
  • bency
    #14889
    Sziasztok!Miert van az hogy nem talalom sehol a Save Game fajlt? WIN7-em van,es magyar....
  • DIESEL DOG #14888
    :-)

    Én ha jól emlékszem akkor 4-szer csináltam végig a karriert, az elején egy Nissan 240SX-et választottam, majd 350Z, utána pedig egy Skyline-om volt.

    Hiába nem egy mai darab már ez a játék, néha még mindig előveszem és megyek néhány kört a kedvenc járgányaimmal... :-)
  • Aquir
    #14887
    Jaj én most játszottam 3-madszor is végig, ugyanúgy Mazda Miata-val, mert élvezetes, elég egyszerű kis játék :)
  • Szabcsa
    #14886
    Sziasztok!
    Letudná nekem írni valaki, hogy windows7-nél hova kell tenni a mentéseket??
    Előre is köszönöm!
  • nfsu2chrys
    #14885
    Szia Youtube!
    Ne a felugró ablaknál menj a Play-re(ott a Quit-ra kattints),hanem a játék ikonjára az asztalon és akkor elindul.
  • youtube
    #14884
    Amikor megnyitnám a játékot azt írja ki hogy PLEASE INSERT DISC 2. Most mit csináljak???
  • Csontimester
    #14883
    hali
    valaki nem tud egy Nissan Silvia-t a játékhoz?
    előre is köszi
  • krist1995
    #14882
    Hello azt szeretném kérdezni hogy a mentést amit netről töltöttem azt hova kell betenni?
    Köszi.
  • PrisonMan
    #14881
    Úgy látszik a gép nem vezet valami stílusosan

  • PrisonMan
    #14880
    PM ment, jó játékot!
  • gabor19900829
    #14879
    Császtok!
    Egy kis segítség kellene. Segítsetek már,hogy honnan tudnám letölteni a Need For Speed Underground 2 játékot! /Nem demo-ban ,és nem a 2010-es változatát! Elölre is köszi! e-mail: [email protected]
  • PrisonMan
    #14878
    Húh azért az durva lenne bug lenne, ha elfogynának az outrun autók is
    Csak azt tudom tanácsolni, hogy menj, menj, menj türelmesen a városban és egyszer csak szembe találkozol egy ilyen autóval. Ha még ilyenkor sincs lehetőség Outrun-ra, akkor pl menj vele és ezzel "felidegesíted" és benne lesz az outrunban.

    Egyébként mi előzte meg azt nálad, hogy elfogyott a versenylehetőség? Lehet hogy sok kocsid van, de kevéssé tuningolva? Pl 2 vagy 3 kocsi 1-2 csillag alatt?
  • PrisonMan
    #14877
    Itthon nekem is Win7-em van - de itthon még nem próbáltam LAN-on, csak suliban ott viszont XP van. Próbálj keresni google-n pl ilyen kulcsszóval, hátha : underground 2 lan windows 7

    Vagy talán ez a videó is segíthet
  • colos92
    #14876
    de már olyan autok sincsenek benne.sehol az egész játékban.
  • miszizo
    #14875
    Hali mindenki!
    Olyan kérdésem lenne hogy a NFS 2-vel játszott már valaki windows 7 alatt lanba és ha igen írja már le hogy hogyan!
    Előre is köszi
  • PrisonMan
    #14874
    Kérdés: Elakadtam a játékban. Toltam, mint állat, de egyszer csak elfogytak a küldetések. Vége van vagy mi?
    Válasz: Nyomjál egy pár Outrunt és meg fognak jelenni.

    Kérdés: Mi a rák az az Outrun?
    Válasz: A kis háromszögekkel a térképen jelölt autók ellen lehet nyomni egy kis száguldást, ha mögé mész közel azonos sebességgel és böksz neki egy Entert.

    FAQ
  • colos92
    #14873
    hi all.Mit kell csinálni akkor ha a térképen semmi versenyt nem jelez,és minden riválist megvertem? Tuti hogy nincs vége a játéknak,emrt mmég van olyan városrész ahova nem lehet menni
  • Szabi1991
    #14872
    nálam meg a menübe megy lefelé magától.. :/