153987
ValóVilág 12

  • xido
    #153584
    na..rico életcélja az adrenalin a sebesség és az élvezés...mély árnyalt ember :)

    ez egy...fasz..a debütál szót annyira félreérti és hülyén használja,hogy az ultragáz :)

    vagánykodni meg egyediskedni akar,de belesül rendesen :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2022.11.22. 00:52:54
  • xido
    #153583
    A nyugiszoba kamu ablakán az a vetitett hangulat erdő elég mókás az elszaladó szarvassal :))

    nekik is feltűnt :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2022.11.22. 00:44:18
  • xido
    #153582
    na titokszoba welcome randi rico és melina
  • xido
    #153581
    belevalóban láttam a zuhany alatt...elég nudli a teste..ott mellette meg a kis pöttöm bikiniben :)
  • Ironman2
    #153580
    Mekkorát hugyozott a geci.Az egész éjjel most Ricardóról szól,úgylátszik.Még a wc-be is követik a közvetítéssel.Amúgy volt már feladat,mindenkinek fel kellett tenni kérdéseket Rico-nak,a villalét-el kapcsolatban.
    Bibi nyáladzik állandóan Lamin-al.Állandóan csókolódznak,kicsit guszta a csaj,kezdek csalódni benne.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.11.22. 00:15:13
  • kill3r21
    #153579
    Barna amúgy tiszta Goodlike xD
  • Ironman2
    #153578
    Hehe,ez kész ez a Rico. Ákosnak."Te meleg vagy bátyja ugye?" -Nem biszex!
  • Ironman2
    #153577
    Azért olyan szarul nem lehet Lamin,mert már üvegből vedeli a pezsgőt.Rico az új beköltöző.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.11.21. 22:57:15
  • Ironman2
    #153576
    Úgy is jó! Az online linket is be lehetne tenni a bannerba valahogy.
  • xido
    #153575
    vv11 ikonja lehetne,adott szinre állítva az egyik sarkába...
  • Ironman2
    #153574
    Édes istenem,ez a jelenet ami volt az előbb,Lamin,nem akart kijönni élő adásban,tiszta másnapos,összevissza csinált mindent,Bibi nem értette mi a feladata,mintha mindenki hirtelen azt se tudta hol van.Piros kendőt Lamin kapta,mert ő a legszórakoztató.Csak azt nem tudom hogy kik szavaztak rája,mert a valóságban ennek az ellentéte van.
  • Ironman2
    #153573
    Pl mindjárt olyanra gondoltam,hogy akiken valamilyen szinü kendő van,arra lehetne rakni kis kendő ikont,nemsokára úgyis jön a piros kendő a szavazás miatt.A továbbiakban,meg a zöld,kék,sárga kendő..vagy büntetésben van jel is lehetne a kis képen.
  • Ironman2
    #153572
    Uppsz!! Ez most nagyot ütött!!! Köszi a bannert,meg a házigazdaságot,bár a bannert nem tudom ki szerkeszti,azt nem én csináltam,már ezer éve nem szerkesztettem bannert,azt átadom inkább a készítőjének hogy továbbra is foltozza.Azért priviben felvehetjük a kapcsolatot ez ügyben.Köszi mégegyszer!
  • xido
    #153571
    élőben tökjó arc és szimpi is :)

    közben tetszik,hogy megy a tévéműsor az online részen,reklám közben meg rögtön átvált élőre
    Utoljára szerkesztette: xido, 2022.11.21. 22:24:39
  • Ironman2
    #153570
    Ez a VV6 Viki hogy kikupálódott,videós újságíró a Blikknél.

  • Ironman2
    #153569
    22-.kor kezdődik az összefoglaló!
  • xido
    #153568
    na most megint a logó van..gondolom offline mig le nem megy a tévéadás 10ig
  • Ironman2
    #153567
    Igy nem lesz sok előfizetőjük,ha ilyen sürün már nincs online adás.VAgy most kell hirtelen anyag az összefoglalóhoz?
  • xido
    #153566
    ezer éve a camstudio progit használtam,de sajna tömörit,nem eredeti minőséget szed le..
  • Ironman2
    #153565
    NA lesz kizárásmegint vajon? Pont nem néztem,csak hallgatóztam.Renit dobálta valamelyik,aztán rászólt erre KHF ismét.
  • Fantasico
    #153564
    Ezek a tipusú emberek meg vannak győződve arról, hogy nekik van igazuk és minden úgy van ahogy azt ő gondolja, még akkoris ha a napnál is világosabb, hogy teljesen vakon vannak. Számtalan ilyen eset volt már a VV történetében és mindig pofára esnek hála az égnek ezek a gyökerek hol előbb hol később, de szerintem az egyik legdurvább eset az tényleg Renátó volt az előző szériában, végig meg volt győződve arról hogy bárki ellen visszajön és simán megnyeri a játékot, de még miután megszégyenitő módon kiesett, nagyon csúnya aránnyal bukott el akkoris mindenki más hibás volt a játékosok a nézők, mindenki de Ő mindent jól csinált és igaza volt, ezek az agyhalottak menthetetlenek, a holdra kéne kilőni őket.
  • Ironman2
    #153563
    Megjött a KHF,erre azért nem nagyon számítottunk,pont ment a téma az öltözőben.Ha sürün lesz ilyen,akkor megnyomom a lemondom gombot.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.11.21. 19:07:15
  • Ironman2
    #153562
    Eh,bibi le is smacizta Lamint :) Szörnyü ez a test ahogy kinéz Lamin.Alekosz hozzá képest isten volt!Ekkora belekkel bejönni!
  • Ironman2
    #153561
    Még vagy 6-an bemennek,kettő viszont kijön hamarosan,ha követik az eddigi trendet.Szóval csak a 6 ember lesz ebből állandó.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.11.21. 19:00:04
  • Ironman2
    #153560
    Szerintem már úgy ment be hogy tudta 1 hétig marad csak.Persze majd ráfogja a rasszra,meg bőrszín,meg seatöbbi,csak azt nem veszi észre hogy a hasonló bőrüek között is vannak normális emberek.
  • Spaceghost
    #153559
    Mindig azon gondolkodok, hogy aki ilyen agyhalott módon viselkedik bent a Villában azok sose nézték az előző szériákat? Nincsenek képben azzal, hogy minősíthetetlen gyökér viselkedéssel sokáig nem lehet jutni? Vagy ezeknek el se jut az agyukig....
  • Fantasico
    #153558
    Harmatgyenge, ócska szar jellemeket sikerült összeválogatni mint az elmúlt pár szériában szintén, az egyetlen jó és pozitiv dolog az online stream, reggel 7-ig néztem az adást aztán befáradtam és ledőltem aludni, Ma olyan délután 1 órától nézegetem vagy inkább hallgatom a háttérben mert megy a gépen és igy tudom figyelni a dolgokat, eddig egyedül a Melina lóg ki pozitivan a csapatból, egyenlőre meglepően jófejnek tünik aztán majd meglátjuk, viszont ellenben ez az ócska, primitiv széttetovált arcú agyhalott olyan szinten idegesitő, hogy egy rozsdás lapáttal kéne agyonütni, egy elképesztő primitiv minősithetetlen balfasz és mit képzel ez magáról, hogy Ő megmondja a második nap, hogy ki meddig marad bent és ki mikor esik ki, atyaég ez a szánalmas gyökér már majdnem azt a szintet hozza mint Renátó az előzőben, ez a gyerek is az első párbaján 75-25-el kint marad.
  • Darthmushroom
    #153557
    megnéztem a tegnapi adást. egyenlőre nagyon gyenge a felhozatal, egy ember se szimpatikus eddig
  • Ironman2
    #153556
    VAlami normális képernyőlopó progi ami win 10 alatt is müködik?
  • Ironman2
    #153555
    Elkapták a képet a fürdőből.Bibi meztelen,meg Ákos is ott fürdik.
  • who am I 7
    #153554
    3ezer hufos boci(mintás)mackót hordok sokszor, mák, én nem vok csöves XDDD ezek szerintem tipikusan a putriprolik, 4en testvérek, meg ilyen turis cuccokban bohóckodik, szal tipik szegény. de ez általános ezeknél, h ilyen hülyeségekkel próbálja magát igazolni.
    az ilyen prolik mennek kisestélyiben a teszkóba venni egy merlotot meg egy tortabevonós csokit estére, aztán zúznak vissza a panelba a bkv-val. igazándiból nem kell komolyan venni őket.
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2022.11.21. 13:34:57
  • Ironman2
    #153553
    Engem ez a nem napon barnult idegesít a legjobban,szerintem ha lenne szimpátiaszavazás,biztos lesz a héten,amikor kiesik az első játékos.Tuti ő lesz az első kieső.
    Kiváncsi leszek ki lesz aki elsőre felbassza az idegeit,aztán előjön a cigóvér. :) Ákos épp most cigányozta le.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.11.21. 12:33:06
  • Ironman2
    #153552
    Nemcsak a windowsban,hanem az online felületen is fel kell nyomni a hangerőt,mert alapból csak félig adja be elsőre.Amúgy mondom én megvettem a Dolby Accest a Mikrofostól,megérte a 6000-et,brutális térhatást,és hangerőt ad mindenhez,és lehet szerkeszteni is equalizert,meg többfajta beállitást.
  • Zs0lt1
    #153551
    Nálatok nem túl halk az online stream? Felhúztam csutkáig a hangot, de még mindig rohadt halk.
  • hawkie22
    #153550
    Nálam már az betette a kaput, hogy meleg barátunk a bemutatkozó videójában leprolicsövesezett mindenkit, aki fel merészel húzni egy farmernacit. De közben meg vele be lehetne füteni egy teljes csarnokot.
    Vagy én lettem öreg (40+) vagy ez a generáció már nagyon elsorvadt agyilag. A bemutatkozó videók után ki is kapcsoltam az egészet a picsába.
  • kill3r21
    #153549
    te jóég milyen kupit csináltak egy éjjel alatt a hálóban xD
    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2022.11.21. 10:18:43
  • xido
    #153548
    csoki és két csaj a nappaliban..borosüveg a közelben..világosság ömlik be..mosott szar lesz mindegyik ma :)
    és mivel valami jó emlékező dumálás van,hogy mik történtek éjjel..váltás a hálóra pár percig..szóval vannak még tévéadás szerkesztő húzások a vezérlőben:)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2022.11.21. 07:31:01
  • xido
    #153547
    amúgy érdekesség,hogy az élő idősávja állandó 2243 órát mutat...ha azt visszaosztom 24el...94 napos lenne az évad?
  • xido
    #153546
    hajnal 6 és elkezdődött valami loopolt logós képernyővédő szünet...lehet a nagy 0-24 csak éjfél és 6 között lesz mint régen,mert az már érdektelen a tévének?..aki délelőtt is bele tud nézni,jelezze hánykor tette és van-e adás,hogy feltérképezzük a tényleges adásidőt

    szerk..max 5-10 perc volt..adás újra a hálóból
    Utoljára szerkesztette: xido, 2022.11.21. 06:14:06
  • xido
    #153545
    kezdek egyet érteni veled...londoni nigga,de minden második zárszava a dikk..és tipikus kocsmai hanghordozása van,harsány és mindig ő akar utoljára valami rajosat mondani...és igen..a vihogás.. :)