35610




  • pilboy
    #35409
    oli el is döntötte
    mindemellett kurva gyengék vagyunk ismét
    szomorú, h rooney volt a leggyengébb

    ezek meg mentek mint a mérgezett egerek, vajon mit csináltak arsenal, meg chelsea ellen?
  • pilboy
    #35408
    annyira tudtam h befújja, bármi lett volna
  • pilboy
    #35407
    ide jöhet bárki... együtt neymar, messi, cr, bale, akkor se lesz már semmi????
    vicc, h nem fújta le a szabálytalanságot az 1. gól előtt, meg amiért fella sárgát kapott... nem is értem
  • Darthmushroom
    #35406
    itt már nem hiszem h edzőkkel van a baj... zsinórban 3. edző bukik meg a Fergi után?
  • Tyler1
    #35405
    Mi ez a fos már komolyan? Kiszopunk a City ellen, kiszopunk egy Feyernoordtól, de most még majd 30 év után a Watfordtól is...
    Hurrá, előre a gigaigazolásokkal!!!
  • Darthmushroom
    #35404
    Rashford továbbra is beast módban van :D u21-es debütálásán is vágott 3 gólt :D kíváncsi vagyok h kezdő lesz e a derbin.
  • pilboy
    #35403
    igencsak nyögvenyelősen, de sikerült elhoznunk a 3 pontot
    azért azt kell mondjam, a 2. félidő alapján teljesen megérdemelten. azzal a teljesítménnyel már elégedettek lehetünk
    és hát szerencsére "hosszú" a kispad... :)
  • ReszegKoldus
    #35402
    nem lenne baj, ha Ibrahimovic összehozna egy olyan szezont (vagy 2-3-at) mint van Persie 4 éve, csak aztán ne eresszen le
    de ha lehetne választani, akkor még jobb lenne, ha olyan szezonokat hozna össze, mint a PSG-ben :D
  • Darkon
    #35401
    Sziasztok!

    Akinek van kedve csatlakozzon a magyar Fantasy Premier League ligahoz.

    Code to join this league: 1756447-569344

    Szabalyok:

    Roviden
    -Bereglesz (itt https://fantasy.premierleague.com/
    -Majd belepsz MY TEAM alatt megcsinalod a csapatodat (fontos csak ugy tudsz csatlakozni ha a csapat mar kesz ne aggodj PL indulasaig meg barmeddig megvaltoztathatod)
    -Majd Leagues ful-re mesz->Join an existing league->Join a private league es bemasolod a kodot (1756447-569344)

    Szabalymagyarazat:
    https://fantasy.premierleague.com/a/help

  • Paranoia
    #35400
    beszarás komoly az új mez!
    azonnal be kell szerezni
  • limperatore
    #35399
    uristen mi ez a hanyas? igazi kuszobmajmok
  • Tyler1
    #35398
  • Magic Boy
    #35397
  • bakkerman
    #35396
    Ez mennyire kibaszottul talalo :DDDDD
  • Jim Morrison
    #35395
  • Darthmushroom
    #35394
    Official MUFC Starting XI vs. Leicester City:

    De Gea, Valencia, Bailly, Blind, Shaw, Carrick, Fellaini, Lingard, Rooney, Martial, Ibrahimovic

    Subs: Romero, Rojo, Schneiderlin, Herrera, Mata, Mkhitaryan, Rashford

    Blindet még megértem, mivel Smalling eltiltott a döntő miatt, de h Fail minek..
  • Darthmushroom
    #35393
    Hivatalos Pogba visszatér!!! Hivatalos oldalon jelentették be h az orvosi van hátra!!!
  • Rudee
    #35392
    Ázsiában már a megjelenés napján megvette a mezt, akinek kellett. Nem pont Ibrahimovic nevére vártak. James mezei se fogytak annyira, az biztos. Ronaldoéból vettek az első évben 1 milliót, az övé pedig azt hiszem kelendőnek nevezhető.
  • Tyler1
    #35391
    Anno a Real csinált 72 óra alatt több, mint fél milliós mezeladást Rodriguez igazolásával. Akkor 4 hét alatt nem elképzelhetetlen ennyi mezt eladni mondjuk az ázsiai piacon.
    Bár lehet a Rodriguez-es stat is kamu volt. De az tuti, hogy nem ebből fedeznék Pogbát. Az már inkább elképzelhető, hogy az Adidas, mint szponzor beszállna az üzletbe.
  • 9csöves9
    #35390
    Állítólag olyan 10-15 %-ot kapnak a klubok egy eladott mez után szóval elég nagy kamu. Pár kattintást azért biztos begyűjtött...
  • Rudee
    #35389
    Tegnap pont ezt számolgattam. A hivatalos MU shopban 100 font körül mozog egy, azaz közel 1 millió darabot kellett volna eladni ehhez. Összességében is necces 1-2 hét alatt annyit értékesíteni, nemhogy 1 játékos nevével adjanak el ennyit.
    És akkor még ott a korábban felvetett kérdés, hogy az Adidas mit kap darabonként.
  • bakkerman
    #35388
    Mennyi egy ofisöl United mez? Legyen 50 font (maximum). 76 millio fontos bevetelnel ez azt jelentene hogy 1 millio 520 ezer darabot kellett eladni,azota amiota hivatalos lett Ibra leigazolasa,meg ha mar aznap el is kezdtek gyartani a mezeket akkor is irrealisan sok lenne ennyi mezt eladni csak az o nevevel. Es akkor ugye ott van meg a sok-sok cegnek valo penz leadas minden egyes mez utan,kezdve az Adidassal,akik biztos nagy jutalekot szednek le. Oriasi kamu ez a cikk
  • Darthmushroom
    #35387
    szerintem azért kamu mert szerintem abból a pénzből alig kap a klub.. minek fizetne az adidas évi akárhány (talán 50 vagy mennyit) ha még a mezeladás is a klub bevétele lenne.
  • Tommy H
    #35386
    Ez mekkora kamu már és beadják a népnek még a végén,hogy mezek eladásából vennék Pogbát:))
    Hagyjuk már ezt.Vegyék meg azt kész ha ennyire akarják és ott lesz a világ legjobb középpályása a világ egyik legjobb csatárjával meg blabla..
  • Jim Morrison
    #35385
    Ja hogy ibrát azért hozták, hogy legyen pénz Pogbára?

    "Egy hete került a boltokba a Manchester United első számú klasszisának, Zlatan Ibrahimovicnak a meze, és óriási a tülekedés a svéd fenegyerek dresszéért.
    Brit lapok már pontos számokat is tudnak: a rajongók az első hét napban mintegy 76 millió fontért (90 millió euró értékben) vásároltak Ibrahimovic-mezt.
    A svéd klasszis tehát nemcsak a pályán lehet óriási fogás, hanem marketingértékét tekintve is az egekben van. Ha ilyen iramban vásárolják továbbra is a nevével ellátott mezeket, akkor néhány napon belül egymaga „behozza” az MU-nak Paul Pogba árát, ami a hírek szerint körülbelül 120 millió euróra rúg."

    Azért még mindig reménykedem, hogy Pogba nem jön (ennyiért meg aztán ... )
  • Lópikula
    #35384
    A világ 5 legjobb csatárja közt van. Miről beszélsz?
  • Tommy H
    #35383
    Ibracadabra:D
    Régről ismerős lehet:)Bár örülhet,hogy ez bement már olyan s..r volt:))

    Sokan akkor se tennénk be a keretbe.
    De hát itt kapott még lehetőséget.Ez van..
  • Rudee
    #35382
    Azért az eléggé lecsúszott.
  • Jim Morrison
    #35381
    Megjött Ibra :D
    mu-laza-bemutatkozas-ibra-a-4-percben-ollozva-lott-golt
  • Jim Morrison
    #35380
    a köszi. reggel jött értesítés, hogy elhalasztják, majd el is napolják, csak akkor még nem láttam hogy miért. Megnyugodtam, rosszabbra gondoltam:)
  • pilboy
    #35379
    rossz időjárás miatt nem lesz ma city elleni meccs
  • pilboy
    #35378
    remélem átérzik a srácok, hogy ilyen kerettel, ilyen háttérrel, ilyen managerrel, stábbal illene legalább dobogón végezni, el-ben legjobb 4be jutni, fa kupában döntőzni
    és még nagyon minimalista voltam...
  • Tyler1
    #35377
    Futball vicce már ez a klub lassan.
    Woodward komolyan átesett a ló túloldalára.
  • pilboy
    #35376
    ennyiért ide lehetett volna hozni kante+payet-et és még maradt is volna a zsebben...
  • Tommy H
    #35375
    Meg azt hagyjuk már,hogy rákérnek ilyen összegre még 10-20 milliót Pogba-ra.

    Akkor röhögnék ha rajtuk maradna:))
  • Tommy H
    #35374
    Még vissza lehet mondani.Nem hivatalos.
    Ha van eszük jobban beosszák a pénzüket
  • Jim Morrison
    #35373
    Ez mar a brexit, viszik ki a penzt :D
  • ffxi
    #35372
    Megint mellényúlunk. Ennyi tanulópénzből nem képesek belátni, hogy nicns értelme ekkora összegeket költeni játékosokra. Pláne EGY!
  • Tyler1
    #35371
    Nagyobb bukás lesz, mint Falcao...
  • ReszegKoldus
    #35370
    Én a felét is sokallnám, de úgy tűnik most már csak úgy röpködnek a 100+ milliók :)