724
  • rorr
    #604
    ez így hülyeség! főleg a 8500le nem hiszem ,hogy erősebb lenne a gf4ti4200-nál...
  • checkthis
    #603
    kijött az új pecs!
    csak sajnos nem megy vele nálam a gém
    vki tud segíteni? :)
  • asysoft
    #602
    Nekem is ez a problémám van (R8500LE), szerintem egyszerűen csak bug, mivel haver Ti4200-esén minden fasza (az meg ugye gyengébb a R8500-nál feature szempontból).
  • Karidzs
    #601
    Őszintén szólva én többet vártam ettől a játéktó. Mennyire reklámozták már?! Aztán kiadtak egy szép agyatlanlövöldözős és rövid gamét. Még jó hogy nem vettem meg...eredetibe...
  • Analfabeta
    #600
    Na megvolt.. de vazze... ez a vége? Ennyi? :(
  • ThugEdge
    #599
    egyesével elintézed a kis tinilányokat,én beálltam egy élet töltőhöz mindig,persze nem tudol egyhelyben maradni.aztán ha ez megvan akkor egy oszlop mögül ki-ki lesve adagoltam a madamnak
  • Analfabeta
    #598
    Ezzel a lebegő picsával csak az a gondom, hogy kinyírom ugyan a segítőket, közben meg csökken ugyan a picsa csíkja, de amikor újraszületnek a segítők, akkor visszamegy a csíkja is. Valami közelebbi tippje nincs valakinek?
  • IMYke2.0.0.0
    #597
    Nem.

  • CUCLI
    #596
    a játék támogatja a HDRt?
  • ibrik
    #595
    Az annyiban kicsit nehéz pálya, mert nem csak a kopterek jönnek, hanem hátulról katonák is jönnek, akik szintén a löveget lövik ki alólad.
    Szóval ezért is, - meg azért, mert a kopterek néha anyira mögéd mennek, hogy a lövegel nem tudsz arra fordulni - néha ki kell szállni a lövegből és kézifegyverekkel lőni az ellent a hátad mögött.
  • serkov
    #594
    Helló! A Vonaton jön egy "Kopter" Szétlőve!: Jön mégegy én vagyok szétlőve! Mi a teendő? Köszi a választ! ( Ha jön)
    Lehet, hogy írtátok már de sok lenne visszaolvasni! :-)
  • deicide
    #593
    nem is gondoltam hogy már az a vége lesz...((

    sajna elég rövid lett...!
  • deicide
    #592
    köszi nektek a gyors válaszért:)
  • haxoror
    #591
    Nekem idővel elfogytak a segítők :)
  • haxoror
    #590
    Először a kis szarokat aztán középen a valakit :)
    Én így csináltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #589
    Kinyírod a láthatatlan segítőit, és azonnal fordulsz az ezredes lányához (ő van a gömbben), lövöd ezerrel - majd az újraszülető gyilkosokat újra megölöd és így tovább, míg végül megmurdel a főgonosz csajszi is...

  • deicide
    #588
    sziasztok..:)

    hogyan kell a birgyilkosokat kinyirni...?

    annál a résznél ahol középen áll valaki egy nagy gömben...és a kis szarok meg szaladgálnak körbe...!
  • yofiu
    #587
    pacsik.pariához léteznek editor kiegészitök épületek,skinek stb ...?
  • Qtya
    #586
    Köszönöm
  • ibrik
    #585
    Az ezredest lőni kell valamelyik erős fegyverrel, amíg le nem fogy az életereje. És amialatt így "gyengélkedik" minél több energiacsomópontot szét kell lőnöd körbe a falon, mert aztán az ezredes magához tér, keres egy ilyen csomópontot, elkezd feltöltődni és közben a többi megmaradt csomópontnál bekapcsolódik a védőpajzsuk.
    Ekkor megint lőnöd kell az ezredest és ismételni a fent leírtakat addig, amíg el nem fogynak a csomópontok.
  • Gear
    #584
    Korábban asszem írták, hogy valammi mást kell előbb szétlőni és csak utána a fasszit.De lehet hogy mást is kell lőni nemcsak az ürgét...
  • Qtya
    #583
    Sziasztok. A 16-os pályán millen fegyverrel lehet kinyirni a muksót? Már jó ideje próbállom de nem jutok messze vele. Az utolsó pillanatban mindig ujra élled.
  • deicide
    #582
    de külömben ez is nagyon sokat segit...))
  • ibrik
    #581
    Annyit hozzátennék, hogy ezen az alodalon, amit belinkeltem az eredeti driver-ek vannak, de a Guru3D-n megtalálod a tuning-verziókat is (saját felelősségre...)
  • ibrik
    #580
    Catalyst 3.4 - 5.5 driver-ek a Guru3D-ről.
  • GiGa master
    #579
    Eztet a katalisot linkeld be pls me sztem az ati oldalán én nem találom meg!!Előre it thx
  • IMYke2.0.0.0
    #578
    A telepítőben már megadtam a választ:

    "FONTOS ill. JÓ, HA TUDOD:
    =========================
    - A honosítást KIZÁRÓLAG az 1.0-ás verzióra ajánlott telepíteni - ám, vélhetőleg az eddig megjelent 1 hivatalos Patch fennléte sem okoz gondot.
    - A Játék igen érdekesen kezeli a közép-európai karakterkészletet, ezért a hosszú magánhangzók rövid változatát használtam a fordítás folyamán [ő helyett ö, ű helyett ü]
    - A magyarítás csak és kizárólag szöveges fordítást tartalmaz, sem grafikai módosítás, sem szinkron nem készült a játékhoz!
    - Mivel a játék nem feliratozza az átvezető animációkat, így ne is keresd a szövegüket!"

    De el lehet olvasni a feltelepített "Readme" / Olvassel fájlban is.


    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • deicide
    #577
    Imyke mester....:)

    felraktam a Magyarositást...valahol azt olvastam hogy csak az átvezető videoknál van felirat magyarosítva...!

    nos én ezeket nem látom mert nekem nem ir ki semmit..!

    viszont amit kell csinálni...menjek ide vagy oda vagy most a vonaton kell ügyeskednem az viszont magyarúl irja ki...!

    valamit én nem jól olvastam vagy nincs beálítva a felirat..
    mint pl. a half life2 ben....?!

  • andriska
    #576
    szintén
  • IMYke2.0.0.0
    #575
    Emlékszem, nekem azt kétszer újra kellett kezdenem... öreg Quaker módjára át akartam strafejumpolni a másik hajóra, de mint kiderült, korán tettem és túlságosan bíztam az Unreal-os fizika butaságában (mert azt tudjuk ugye, hogy a Quake-ekben a fizika gyakorlatilag csak imitált)... kétszer lezúgtam a nagy semmibe.
    Harmadszor már ment lazán - előtte persze megritkítottam az ellent odaát

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • tHoMaSmAn
    #574
    Köszi a gyors választ, majd jobbankinyitom a szemem és körülnézek!
  • Qtya
    #573
    Köszi
  • ibrik
    #572
    ágyúját=ágyúit
  • ibrik
    #571
    Ha arra a részre gondolsz, amikor a te hajód mellet egy másik hajó megy és rakétákat lő rád, ott tényleg az a feladat először, hogy lődd ki kézifegyverekkel a rakétáit.
    Ez megy jópár percen keresztül, addig, amíg melléd nem jön a másik hajó. Akkor kiírja, hogy lődd ki a két fedélzeti ágyúját (az alján vannak, elöl és hátul).
    Amikor azokat kilőtted, lenyílik az oldala, ahonnan katonák lőnek rád és most az a feladat, hogy szállj át a másik hajóra....
  • andriska
    #570
    Mert azt kell csinálni
  • Qtya
    #569
    Sziasztok! Egy kis segitség kéne! A 12. pályán megakadtam nem jövök rá hogy azzal a repülő szarral mit kezdjek. Csak a rakétáit tudom kilőni.
  • IMYke2.0.0.0
    #568
    Nem veszel észre létrát.


    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • tHoMaSmAn
    #567
    Egy kis segítséget szeretnék kérni!
    Amikor a feladat az "Infiltrate the anvil", és beérek az egy irányító központ szerűségbe ott van egy kapcsoló, de nem zöld/piros, hanem szürke, tehát használhatatlan. Kint az egyik körbekerített résznél van egy zárt ajtó...Odamentem, hátha majd kiírja, hogy nyissam ki, és akkor használhatóvá válik a kapcsoló, de nem történt meg!(mint mikor ebbe a koplexumba kellett bejutni, de a bunkerajtót csak azután tudtuk nyitni, miután odamantünk a zárt ajtóhoz...) Többször visszatöltöttem, hátha egy bug csupán, de nem jártam sikerrel!
    ÖTLET?? Vagy ennyire vaksi lennék, hogy nem veszek észre valamilyen létrát, vagy rejtett részt?
  • báttyó02
    #566
    nekem a multi kurvára bejövős...a single-t nem is nyomtam egyáltalán,de a multival egy hete folyamatosan tolom :D
  • deicide
    #565
    szerintem tök jó kis game..!:)