724
  • zoldzoltan
    #724
    Kéne egy kis segítség feltelepítettem a Pariah-t megy működik de amikor lezuhanok a repülővel tovább megyek és undorító a grafika elmosódik látni a pálya széleit ki ugrik pár textúra lyukas meg sorolhatnám ha kép is kell szóljatok

    Ui.: minden maxon van a felbontás is a gépemnek jó igénye van és win7-et használok
  • kl24h
    #723
    Mi lehet a gond, hogy a Pariah egyik gépre feltelepítve megy tökéletesen és a másikon is megy, de azon nincs hang. Semmi hibát nem jelez a játékprogram.
    Mindkét gépen Windows XP SP2 van, de amelyiken megy a hang is, azon van frissítés is, de már vagy 2 éve nem volt frissítve.
  • Qwerty4
    #722
    Nálam is ez a gond most. :(
    Miért?
  • strebacom
    #721
    SP2 vagy SP3 az XP???
  • blackcalibra
    #720
    Na és amikor azért nem indul mert ezt írja: PH Build [2005.04.14.00.32]

    OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1835 MHz with 1023MB RAM
    Video: No Video

    Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 63]
    Ilyenkor mi a teendő?
  • Prince23
    #719
    Már ok-s!
  • Prince23
    #718
    Nem nagyon vágom... mi van?
  • Prince23
    #717
    Hi! nekem a küldetés indításakor ezt írja ki, movie bejátszás közben:

    Critical Error!
    PH Build [2005.05.04.15.07]

    OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2202 MHz with 2047MB RAM
    Video: NVIDIA GeForce 7300 GT

    Negative delta time!

    History:
    Last Read: ../Textures/PariahInterface.utx 542808+131072/930848



    Mi lehet a gond?
    1.01-ig felpeccseltem, de a többi két peccset a nd32 vírust jelez, bárhonnan töltöm azokat is:(
  • Anteris
    #716
    akinek meg az a gondja, hogy bizonyos pályákon, meg robbanáskor eltűnik a kép és csak szürke meg zöld lesz annak ez kell:

    Grey/Green Graphical Distortion

    This is an issue where Pariah has incorrectly detected what video card you are using. Please try the following steps:
    1) using notepad open the Pariah.ini file in the System folder of the folder where you installed Pariah
    2) search for the line: HasNVidiaTexM32Tex=0
    3) change it to: HasNVidiaTexM32Tex=1
    4) try running Pariah again
    5) if the same thing happens reopen Pariah.ini and change that line to: HasNVidiaTexM32Tex=2
    6) try running Pariah again

  • Anteris
    #715
    Negative Delta Time Issue

    When launching the game you are getting the error message: Negative Delta Time

    To solve the issue, follow these steps:
    1) Right click on the Pariah icon
    2) Choose the properties option
    3) Click on the compatibility tab on the menu that appears
    4) Put a check mark in the "Run this program in compatibility mode"
    5) In the dropbox underneath choose "Windows 98/Windows Me"

    The game should be able to run now.
  • MetalLord
    #714
    Helló!

    A tizedik pályán (vonatos után) tartok és mikor le kell menni a bunkerba kinyitni egy ajtót elakadok. Mikor megnyomom a gombot elkezd szólni a riasztó, de nem lehet kimenni sehol és ellenfelek sem jönnek.
    Valaki segítsen légyszi! köszi
  • Robbb
    #713
    Sziasztok! Most tettem fel a Gamestar mellékletéről a DVD-s változatot és telepítés után nem indul el a game. Azt írja ki egy ablakban, hogy: "Negative delta time!" Ha valakinek ismerős a dolog, megköszönném ha adna egy tippet. WinXP SP2-m, AMD dupla magos X2-es procim és ATI Radeon X1950 Pro-m van. Jó játéknak tűnik szerintem érdemes lenne kipróbálnom. Köszi előre!
  • peppino3
    #712
    hy a fegyveremet feltuningoltam és hogy hol kel beálitani hogy pl ne a mágneses süritő legyen hanem a titán
  • andriska
    #711
    Jahh neked........
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #710
    megoldódott a vga driver volt a ludas azért thx.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #709
    ?
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #708
    ?
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #707
    senki??????vki plz!
  • dinomano
    #706
    gépigényben jobb; amugy elegge B-gém lett; el eleht vele lenni, de nagy meglepetest a sztoriban+jatekmenetben senki se várjon... allitolag mindenki meghal a végén; ez 1 pozitivum a sztoriban... :-D legalabb nem nyáli... :-)
  • grebber
    #705
    Hát max gépigénybe jobb semmi másba.
  • andriska
    #704

    Azért a Pariah sem volt olyan rossz,de a Halo tényleg sokkal jobb.
  • dinomano
    #703
    hmmm..ugy latszik vermerseklet kérdése...HALO-t sokkal többre tartom, mint pariah-t... hat nem tudom... elnyomtam feleig pariah-t, de nagyon hamar atment agyatlan primko lövöldözesbe az egesz... taktikazasi lehetöseg nagyon nem volt, mint HALO-ba, inkabb a "lödd amit latsz" jatek a PARIAH; semmviel sem jobb mint anno RED FACTION1-2... elismerem, HALOnak nagy volt gépigenye; de hiaba; ha ez a gém - azonfelül h. total közepszerü, semmit sem tudott nyujtani+az becsülöm HALO-ban (igaz, h. ezt a pc-sek nem vettek észre!!!); h. formabonto gém, amiböl midnenki lopott...fegyver+jarmühasznalat, elsö bump-mapping-kisérletek, stb... szoval ne hasonlitsuk azéééé' össze a 2-öt... :-D
    nem cseszteteskent irom, de 1 középszerü gémet (jo, aranyos a pariah - el lehet vele lenni; de semmiképp sem kultgém...) ne hasonlitsunk a HALOhoz...
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #702
    Hi all!
    Nem tudja vki nekem mért csak ablakban hajlandó normálisan futni?teljeskérpenyős módban full baran az egész kéreprnyő és nem látok semmit.Játéknál meg van kép csak menü nincs crosshair stb.Mi lehet a gond?driver?
    előre is thx.
  • Seth
    #701
    nekem nagyon tetszett, végig izgalmasnak tartottam, csak rövidkére sikeredett
    A Halo pedig a legunalmasabb, egysíkúbb fps amivel valaha játszottam, de komolyan. Én sem értem a nagy hype-ot ami körülötte van.
  • totya4
    #700
    Belenézve nem rossz, nem értem miért fikázzák egyesek a grafikáját... én amikor a mindenki által agyonimádott HALO nevű gamet megláttam, és bírtam 5 percig, utána mentem hányni. Ocsmány grafika, irreális gépterheléssel párosulva - ami egy fps-nél kellemetlen...ez a pariah meg, minden max-on (ua a hardver), és repeszt, szép grafika, a fű hajladozik... :)
  • Apokrif
    #699
    Boltban! :)
  • Bask
    #698
    Sziasztok! Hol lehet hozzájutni a játékhoz??
  • devil84
    #697
    Hello! Tudna vki segíteni, hogy hogy lehet neten játszani? Mert server kereséskor nekem kiírja, hogy töltsek le pach -et a www.pariahgame.com oldalról. De ott nem találtam semmit se. Please Help
  • steweee
    #696
    megoldódott. töröltem, újraindítással megint kellett konfigolni. de nem egy nagy gém, már töröltem is
  • steweee
    #695
    egy pariah .ini -t tudna vki küldeni emilben? mert még csak éppen hogy feltelepítettem, és az optionsban állítgattam a soundot, de vmi nem tetszett neki a beállítással és kifagyott, és most nem akar elindulni. de tuti az a baja, volt vmi furcsa beállítási lehetőség ami alapban ki volt kapcsolva én meg bekapcsoltam és erre kampec. nem akarom csak ezért újratelepíteni

    plíz help !

    [email protected]
    vagy
    [email protected]
  • atttika
    #694
    Sziasztok segitseg kene, letoltottem a CloneCD-XMAFT valtozatot es nem tudom, hogy kell instalalni.A cd1-en van egy sub 30M-as fajl, de hiaba rakom be a DAEMON-ba nem csinal semit.Legyszi segitsetek, hogy kell instalalni, lehetoleg egyszeru modon.Elore is koszi.
  • Makkmag
    #693
    tökmindegy csak ne a késsel próbálkozz :)))
  • Peti1
    #692
    köszi, sikerült!
  • NeoMaN
    #691
    sörétes
  • Peti1
    #690
    mivel lőjjek rájuk?
    melyik fegyverel?
  • Makkmag
    #689
    csak lődözz rájuk ha körülbelül eltalálod akkor fel fog robbanni .
  • Peti1
    #688
    hi!
    a 12 résznél tartok, egy repülő vmin vagyok, és kiszabadultam egy koporsó-féleségből, és az a feladat, hogy: "Pusztítsd el az érkező rakétákat!" de hogy, mivel??
    vki tudna segiteni?
    előre is kösz!
  • Makkmag
    #687
    Csak a mentéseknél áll meg 1-1 pillanatra , egyébként nem . Abit NF7s v2 , 2.5GHz [email protected] , 2x512 DDR Dual , MSI GeF 6800@16/6
  • Apokrif
    #686
    nekem nem áll meg. ha más nincs tedd fel hozzá a patcheket. 3 is van belőle :)
  • Apokrif
    #685
    677-es hozzászólás töltsd le a végigjátszást és olvasd el