2218
  • Davidsned
    #2098
    Hát... elmondanád kicsit érthetőbben? (Lehet, h neked röviden ennyi, de ebből én nem nagyon értettem.)
  • Breki33
    #2097
    hát inkább Wei
  • Breki33
    #2096
    bigguival lehet berakni a zdata04-be
    specificfaceid-t pedig a UniDB editorral ( download at ECP )




  • Davidsned
    #2095
    Nem igaz, hogy senki sem használja...
  • Davidsned
    #2094
    Szóval?
  • Davidsned
    #2093

    Installing the faces
    ====================

    _ These faces are taken from Fifa 2004
    These are the faces from H.Larsson (SWE) and 13 Dutch Players


    First of all , make a back-up of the zdata-04 folder ( this is where the faces are installed )

    These faces overwrite other ones who belong to players from less importance or not taking part at EURO 2004
    so if you don't install them you will have players with " wrong " faces
    In this case you will have to modify the Id numbers with Access
    Go then to the players table , specificfaceid and write 0 instead of the former number
    Close the table, save the file
    Finally import the Access files in the game with the help of the UniDB editor ( download at ECP )


    If you do wish to have these faces in game ,you will need BigGUI to import them


    Do as it follows

    Open the zdata-04 folder with BigGUi
    Import ONE face ( the 3 files ) ,overwrite, and check if they are compressed ( should be OK if I have done my job well )
    Then go in game , and see if everything works fine
    If your player is not in the starting 11, substitute him to make sure
    If everything is OK, back up your zdata-04
    proceed with the same way for the 13 faces
    It will take a certain time to have everything installed but it is safer
    If you import ALL the faces at one time, it may happen that some files will become uncompressed and your game will crash

  • Breki33
    #2092
    hátha bemásolod a readme-t elmondom
  • Davidsned
    #2091
    Please minél hamarab! Jól jönne a segítség.
  • Davidsned
    #2090
    Legyen szíves mondja el valaki, hogyan kell installálni a 2.0-ás Roster Update-ben szereplő játékos arcokat? (van egy readme de nem tok angolul) A fifahungaryról szedtem. Please help...
  • BADE
    #2089
    Köszi
  • Breki33
    #2088
    sztem nem lehet
  • Breki33
    #2087
    lehet billel

    "Nos mikor viszitek a labdát és megfelelő távolságban van még a védő veled szemben,akkor nyomva tartod a c (nekem ez alapesetben) gombot,majd 1 szeri shift lenyomással kötényt csinál a védőnek,2 szeri lenyomással pedig Del Piero népszerű: labdára lépek és megfordulok vele cselt csinálja a játékos,3szori "

    Indítás a Q sztem
    De ezektől volt már töbször szó itt és az fh-n is

    Garcia asszem pár napja írta be a billkombinációkat
  • FiReBoY
    #2086
    Ugye LAN-ban nem lehet játszani? Vagy rosszul tudom?
  • BADE
    #2085
    Pár hónapja már fent van a gépen a game,most elszántam magam,hogy játszok is vele.Cselezni lehet egyáltalán?Az emelés gombbal sem nagyon mükszik semmi.Hogy lehet indítani a játékost?stb.
    Pl. kiállították az egyik kp-mat és berakott egy csatárt középpályára,de sehogy sem tudtam visszarakni.Cserélni szünetben miért nem lehet?
  • Breki33
    #2084
    Ja egy srác szenved a Sailtekjével és tőlem kért segítséget
    akinek ilyen van és megy az írja be már légyszi a megoldást.
  • Breki33
    #2083
    Logitech Cordless Rumblepad
    Már többször mondtam
  • Forrest Gump
    #2082
    Sziasztok! Milyen gamepadot tudnátok ajánlani a Logitech Dual Actionon kívűl a játékhoz. Tudom, hogy ezt ajánlják hozzá, de már vagy a negyediket viszem vissza a szervízbe. Egy hónap után megbolondulnak az analóg karok. A tököm tele van vele. Előre is köszönöm a segítséget!
  • gercse
    #2081
    Keresgélj a www.fifahungary.hu-n a letöltések közt
  • ricky
    #2080
    Miért van az hogyha lejátszok egy meccset, akkor utána kilép a játékból??? Van ennek vmi javítása?
  • Balidani
    #2079
    azt honnan lehet leszedni?
  • Garcia
    #2078
    Holland szuper peccs
  • Balidani
    #2077
    Hogyhogy a davidsnak rövid haja van? tudtok mondani egy peccset?
  • Breki33
    #2076
    Azt hiszem, hogy egy valamire való futballrajongónak sem kell mondani, hogy 2004, Portugália, és EB, azaz Európa Bajnokság. Ez a válogatottak közötti második legrangosabb esemény a VB után, legalábbis európai szemmel nézve, a Copa Americát most hagyjuk (az a dél-amerikai "EB"). Az amerikai EA jó szokásához híven megcsinálta a híres FIFA sorozatának EB-s verzióját is, ahol már most eljátszahtjuk a közeledő EB-t. Belevágva a közepébe, ha foci és FIFA-rajongó vagy, az UEFA Euro 2004 jó vétel. Ha annyira nem szereted a focit, és játszottál már a FIFA 2004-gyel, akkor kevésbé. Mert tulajdonképpen annak a kiegészítőjéről van szó, némi AI tuninggal, egy-két új jellemzővel, és persze a leglényegesebbel, az összes európai nemezti válogatottal.


    A FIFA-ban az a jó, hogy bármikot le lehet benne nyomni egy gyors menetet. Hosszútávon is nagyon jó játék, de ha csak 10 percünk van, vagy még annyi se, akkor is lezavarhatunk egy jó kis meccset. Az irányítást kezdők is seperc alatt elsajátíthatják, és így is elég sok látványos és változatos dolgot lehet vele művelni. Az egyszerűség elmondható a kezelőfelületről is, egyszóval abszolút felhasználóbarát programról van szó.



    Az elmúlt években a játék elég sok változáson ment keresztül, ami főleg a játékmenetet érintette. Ezesetben nem számolhatunk be túl sok újdonságról, inkább csak finomításokról - a FIFA 2004-hez képest. Az AI is javult némileg, ami érezhető a könnyebb szinteken is, reaálisabb játék lett az eredmény. Még látványosabb javulást értek el a játékosok viselkedésén akkor, amikor éppen nincs náluk a labda. Már nem ácsorognak és vakargatják a fa.... hasukat, hanem helyezkednek, futnak, csupa olyan dolgot, amit az előző részekben kevsébe tettek, mint a magyar focisták (kis rosszindulattal, csak az baj, hogy náluk még nem használható a múlt idő). A passzolásnál még jobban kell figyelnünk, sokszor nem elég a pontos átadáshoz hogy megnoymod a gombot, sokkal kisebb fölötte a kontrolunk. A pontrugások és a szögletek az előző részben bevezetett szisztéma szerint zajlanak, de történt némi fimnomhangolás itt is, ami még élethűbb szituációkat eredményez.

    Az egyik legérdekesebb újdonság, az un. morálszint bevezetése. Ez a játékosok teljesítményét és hangulatát mutatja. Az egyik befolyásolhatja a másikat, így ha egy csatár jó formában van, és megy neki a játék, akkor valószínűleg kihat az ő és a csapat moráljára is. Ez jópofa dolog, elvégre hányszor látni a meccsek folyamán, hogy egy sztárjátékos csak "botladozik" a pályán, mert rossz passzban van. A valóságban rengeteg meccs dől el ilyeneken, és a legtöbb bravúr is így születik.


    A grafika nem rossz, bár a konzolos verrzióké észrevehetően jobb, mint a PC-seké. Utóbbin érdmes minél nagyobbra tenni a felbontást, mert sokat javít a helyzeten. Az alap kameraállás elég messze van az akciótól, de ha beközelítünk, akkor mindjárt szebb a látvány. Bár a játékosok kidolgozása elmarad néhány más játékban látottaktól, azért így is elég jó; felismerhetjük a focistákat, márha ismerjük őket. Sajnos vannak problémák a textúrákkal, fel lehet fedezni egy-két zavaró hibát. Amit viszont külön kiemelnék, az az animáció. A mozdulatok gyönyörűen, és aprólékosan kidolgozottak.

    A kommentár a szokásos, végülis nem rossz, sőt, ha úgy vesszük egyre jobb; keveset ismétel, jókor mondja a dolgokat. Ami viszont méginkább kell a jó hangulathoz, az a szurkolók hangja, ami viszont nagyon jóra sikerült, és ráadásul a nemzetektől függően mást és mást hallunk a drukkerektől. A menüt alat hallható zeneszámok nem olyan ütősek mint a FIFA 2004-ben voltak, de azért elég változatosak, és jó őket hallgatni a menüböngészés közben. Érdekesség képpen íme a teljes lista:

    Parva: Panic Attack
    Span: Baby's Come Back
    Boxer Rebellion: Watermelon
    The Walls: Bright and Shining Sun
    Glitterati: Do You Love Yourself
    Junkie XL: Billy Club
    Nelly Furtado: Forca
    Stakka Bo: Here We Go
    Dave Clarke: Way of Life
    Freq Nasty: Come Let Me Know
    Minus: The Long Face
    Összességében jó kis kiegészítő ez a FIFA 2004-hez, jól el lehet vele szórakozni a következő rész megjelenéséig. A másik bajnokság, és az apró kis finomítások/újítások elég változatossá teszik a játékot, hogy ne legyen nagyon unalmas, bár sokra ne számítsunk az előző rész után.
  • Komix
    #2075
    hi ! olyan problémám van, hogy nincs hang a Euro 2004 alatt ! Mi lehet a hiba ? Ha valaki tud tippet adni annak örülnék nagyon! Előre is kösz
  • fhsasa
    #2074
    leállt a netkozpont.
    sztem hamarosan yolesz
  • Balli
    #2073
    Nem jön be a fifahungary oldal!
    Nektek?
  • The Hedgehog
    #2072
    szerintem ezeken kívül:

    Q + D = emelés
    Q + s = passz (erősséget lehet állítani)
    C + D = lövőcsel (csak az ellenfél térfelén)

    mindegyik érvényes a FIFA 2004-re!
  • magus
    #2071
    eza fifa 2004re is ervenyes?
  • The Hedgehog
    #2070
    Nálam jól mutat a Heinekenes üveg alatt a CD
  • Razgon
    #2069
    Ez egy undorítóan szar játék az EA-től. Még csak két napja játszom vele, de már teljes szívemből gyűlölöm.

    Egyszerűen nevetséges, hogy mindig fölé megy minden lövés, közelről is. Utálom, hogy nem arra rúgja az a gyökér játékos a labdát, amerre nyomom.

    Röhej, hogy a támadó csatár mellett egyszerűen elszalad a védő, hiába nyomom a gombot, hogy szerelés...

    Szóval uninstalltam, és holnap még a játék lemezeit is meg fogom taposni, és kivágom a kukába!
  • BaziJoe
    #2068
    Lan nincs a gameba?
  • Rudee
    #2067
    Elindítod a DirectX Diagnostic Tool nevű programot (start menü / futtatás / dxdiag) és ott lesz a soundnál.
  • Amadeus
    #2066
    a direct sound beállításánál csak olyan van hogy capture device,playback device,meg multimédia properties
  • Rudee
    #2065
    Méghozzá a DirectX Direct sound beállításainál.
  • Breki33
    #2064
    mondom hardveres gyorsítás
  • STLRR
    #2063
    Ne haragudjatok hogy en is megkerdezem de nekem sincs hang!Tudna nekem mondani egy hozzaszolas szamot hogy melyikben van leirva mert gozom sincs melyik oldalon lehet!
    Elore is koszi es bocs!
  • Falconer
    #2062
    Szerintem is jobb, de még itt is iszonyat szarul passzolnak(nem arra amerre a nyilat nyomod)
  • Breki33
    #2061
    sztem ez nem igaz

    a 2004-nél jobb P
  • Breki33
    #2060
    volt
    kb 20* leírtam rá a választ

    röviden hardveres gyorsítást lejebb venni
  • FiReBoY
    #2059
    Van benne valami...