7285
  • Tomi1
    #7086
    hello!
    tudna valaki segíteni nekem?
    felraktam a toca rd2-őt és nem tudom elindítani mert vmi lemezellenőrzés jön be!
    mit tegyek?
  • IMYke2.0.0.0
    #7085
    Úgy értettem. Hidd el, 2490 Ft-ot megér, hogy nem csapod szét a billentyűzetet, az asztalt magad körül a StarForce-védelem miatt...
    Sőt, ugye a legális szoftverrel lazán, minden gond nélkül tudsz multizni is.
  • Gabika78
    #7084
    CHAMPS : XMYGCOMK
    XCHAMPS : MEGJVDOE
    BOOST : TTYJUMZQ
    FWDRIVE : INEPMUNC
    NODENT : QHKNDEAA
    THEEND : NTBXBAAA

    Sok sikert !
  • azoli
    #7083
    hali!
    Tud valaki a 9205 szériához bonus kódokat? Neten van egy csomó de nem ehez!
    Köszi!
    u.i S.O.S
  • bgabor
    #7082
    Amúgy a bannerban van porsche, a reklámshotokon meg láttam ferrarit is, de a játékban nem találtam. Rossz helyen kerestem?
  • bgabor
    #7081
    Ja, mellesleg megcsináltam, most működik.
    Pontosan nem tudom, hogyan, de azért próbálom elmondani, arra az esetre hogyha valakinek hasonló gondja lenne.

    Szóval:
    Patch install közben leállt hibával, emiatt a játék errorral kidobott mindig a desktopra.
    Szóval, két dologgal próbálkoztam:Az egyik az volt, hogy felraktam a frissen telepített játékra a gamecopywordről az 1.0-ás cracked exet,elindítottam, majd visszatértem a windowsba, és utána normálisan feltelepült a patch. Utána már csak ráraktam a játékhoz adott 1.2 cracket és ment is.
    De lehet hogy a Starforce Nightmare disable cd, disable node- ja miatt települt fel normálisan a patch. Félreértés ne essék, nem kell hozzá az SF nightmare, csak a patch installálása alatt izzítottam be.
  • oniel
    #7080
    rá is van irva a dobozra hogy minden integrált szar vegyél le rola!!
  • oniel
    #7079
    az alaplapi hang lesz a tetes!!!
  • Solid Snake
    #7078
    IMYke jó fej, nyugi úgyérti
  • Istencsászár
    #7077
    megéri
  • bgabor
    #7076
    A probléma megoldására lettem volna kíváncsi, nem a jogtiszta szoftverek reklámozására, azzal már úgyis tele van a padlás. Ha viszont úgy értetted, hogy lehet megéri 3k-t kiadni rá a működésképtelen warez verziókkal való szenvedés helyett, akkor lehet hogy igazad van.
  • IMYke2.0.0.0
    #7075
    2490 Ft-ért megoldható a probléma... MediaMarkt és CDGalaxis.

  • bgabor
    #7074
    Felraktam a reloaded verziót, ugyanaz a probléma, mint sokan másoknak az előző két oldalon. Installálom, utána patchelem. Patch hibaüzenettel leáll. Utána rárakom a #6945-ben ajánlott cracket. Elindítás után a progi szabálytalan művelettel kilép. Ja, és nem látja az 1.2-es verzióval készült profilokat, szóval nem hatástalan az,a patch leáll installálás közben, mert a progi továbbra is 1.0 nak látja magát.
  • csocsesz31
    #7073
    Nekem is folyamatosan akadozik, kb 5 mp-ig megy aztán egy pillanatra megakad majd megint megy megint megakad. Nem hinném hogy gép probléma volna (amd 3000+, msi k8neo4 alap 1 giga 500-as mem 6600gt) alaplapi hang...lehet talán valami driver próbléma csak kérdés nforce-é vagy vid karijé nekem 7.13 és 81.94 van fent. ötlet valakinek ha van közölje please.
  • 3P
    #7072
    Valamilyen kodek pack bezavarhat a hang drivereivel. Vagy uninstallálod, vagy vedd lejjebb a hangkártyánál a hardveres gyórsítást.
  • torrente
    #7071
    Dvd-s netes verzió egyből elindult, de elég rossz a hang és játék közben úgy beszaggat néha-néha, hogy a motor hangját hallani, de nem mozog a kocsi. AMD2400+, 512MB, Ati 96000xT. mit tudnék tenni a hiba kiküszöbölésére.
  • Shortstop
    #7070
    a ;) lemaradt :)
  • Shortstop
    #7069
    ld. 7065
  • arty
    #7068
    ld. #7067 ... irj neki valamit higgadtan, értelmesen, amivel segitesz neki és nem jön még 10-12 komment különféle baromságokkal ... ;)
  • Gebe7636
    #7067
    Mi a szart csinál.Valami másolás védelmi progit futtat.Nem tudok játszanii!!!!

    Valaki segítsen!!!!
  • 3P
    #7066
    Olvass már bele, hogy hányszor és hányszor leírtam ezt komment nélkül. Ezt a topicot követem szinte megszületése óta, és már egyszerűen röhejes, hogy mi megy itt...
  • Shortstop
    #7065
    nemigazán értem mire gondolsz.
    én olyanra hogy ha már mindenképpen írnia kell akkor mondjuk írhatott volna olyat hogy: "Figyi srác itt van 2500-ért a játék szerintem vedd meg és nem kell szenvedned."
    de inkább nagyképűen lázad. Ez meg Őt jellemzi
  • arty
    #7064
    pedig jogos... ha nem értesz valamihez, akkor többet fizetsz :) ennyi
  • Shortstop
    #7063
    okés thx. Hát a C-m kapacitása 5G úgyhogy az nehéz lesz.
  • Shortstop
    #7062
    elég lett volna csak a link a kommented nélkül.
    köszi
  • 3P
    #7061
    Komolyan mondom, hogy hihetetlen ez a topic. Egy igazi jellemrajz a mai hazai informatikai társadalomról. Nem értem, hogy miért kell még mindig szenvedni a játék elindításával.
    Itt csupán 2500 Ft, ami már semmiképpen sem kifizethetetlen ár. Végül is nekem mindegy, aki szenvedni akar szenvedjen, bár meg kell jegyezni, hogy ebben a topicban is volt már konkrét link a jó törésre...
  • repvez
    #7060
    Torrenten találtam pár olyant ahol a játékkal együtt volt a crack és csak a törést szedtem le belöle ,de az nálam mégse müködött.Pedig gondolom azért csomagolták egybe mert az ugy jo.
  • PLackó
    #7059
    ha jól tudom csak az 1.2-őt törték fel.
  • repvez
    #7058
    1.0-ához tud valaki egy jo cracket.A javitást sajna még nem tudom letölteni hozzá a netem miatt.(GPRS :( )

    Shortstop:Ha jol emlékszem valaki itt irta hogy mindenképpen a c:\-re telepitsd, mert ugy müködik.De lehet hogy rosszul tudom hiszen még én is elötte állok az ilyen telepitési torturának.
  • PLackó
    #7057
    ugyan ez volt a gondom,csak úgy oldódott meg ha a c-re raktam.
  • Shortstop
    #7056
    Szóval mikor próbálom upgradelni akkor nyomja ki ezt az üzit:
    ----- Race Driver 2 Patch 1.2 -----


    error ept0034: Neither command line parameter specified is an existing directory.

    ----- Race Driver 2 Patch Finished -----
    Error code: 34

    Nem oda van egyébként telepítve a játék ahova ő ajánlja. (Tehát nem a C-re)

    Crack nélkül kéri a kulcsot, de nem tudok neki mit megadni.

    Crackkel pedig:

    AppName: rd2.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: unknown
    ModVer: 0.0.0.0 Offset: 011106b4

    [b]Szóval ha valaki tudja mi a gáz akkor írja meg pls.
    Előre is köszi

  • Shortstop
    #7055
    az exe file-lal van problémája...
    beírom majd csak próbáltam hozzá szerezni serialt és bekaptam valami vírust...holnap feltolom és beírom...
    előre is köszi
  • arty
    #7054
    mi az a hibaüzenet?
  • Shortstop
    #7053
    Srácok kellene nekem kis segítség.
    Leszedtem torrentről a játékot. Van hozzá egy patch file vagy nevezzük akár unlockernek, na mármost mikor ezt indítom akkor van fent az eredeti file de mikor próbálom patchelni akkor kiír nekem valami hibaüzentet, bár az ablakban az van hogy sikeresen patchelte. Na utána bemásol a crack majd ráindítok és kihoz egy Windowsos hibaablakot hogy hiba történt. Lövésem sincs mi lehet....
    Valaki segítsen please!
  • PLackó
    #7052
    senki?
  • PLackó
    #7051
    köszi,közben már sikerült.
    nem jönne velem valaki versenyezni egyet?még elég kezdő vagyok :))
  • Grófbáró
    #7050
    http://ts.searching.com/download.asp?id=436806 ezt próbáld
  • arty
    #7049
    eDONKEY hálón nézted? (emule)
  • PLackó
    #7048
    üdv.elnézést a kérdésért,de nem tudja valaki hogy honnan tölthetném le a .r54 és a . rar file-t?már csak ez a két fálj hiányzik,viszont ezért nem akarok warezre fizetni.dc-n nem találtam,illetve olyan torrentet sem találtam ahol így darabonként meglennének a fájlok.előre is köszi.
  • Laceee
    #7047
    Dehogy tudja !!! a Safe disc-es védelmet kezeli