55
Miben mások más nemzetek mint a magyar?
  • G@b0r
    #14
    egy szóval nem fikázta senki a magyarokat. Pedig lenne miért...
  • magus
    #13
    úúúúúúúúúúú arról van szó, hogy a magyar mennyire egy utolso szanalmas kis genny szar, masokat utanzo, seggnyalo, a sajat szaraban uszkalo kis fos nemzet? uhhhh
  • selwik
    #12
    Általánosítás powa...
  • G@b0r
    #11
    na szóval! Teljesen egyetértek ikszdobozemberrel lásd: Márkás ruhák #612. Azért tartunk furcsának más népeket, mert teljesen más a kultúrájuk, a szokásaik, a gondolkodásmódjuk szal lényeg, hogy különbözünk tőlük.
    Mondok néhány példát is:
    - A belgák sokkal gazdagabbak nálunk, kevesebbet dolgoznak, több a szabadidejük, éppen ezért k*rvára ráérősek. :P Nekem például eléggé furcsa amikor elmegyek bevásárolni és a kasszánál az eladó percekig csak b6eszélget a vásárlóval. rajtam kívül senkinek nem jut eszébe, hogy talán ideje lenne abbahagyni a beszélgetést és tovább dolgozni mert van aki siet. Én meg persze már tiszta ideg vagyok és akkor még rám néznek furcsán, hogy miért kell ennyire parázni :P

    Több példa nem jut eszembe szal most ennyi :)
  • Punker
    #10
    ungarise betyár stile a legjobb....
  • PResident Evil
    #9
    pl. Mike
  • Galy
    #8
    nem ismered az elvetemült polfórumos tagokat :)

  • szando
    #7
    :D csak azt nem értem miért terelődne ez a topik politikai irányba? talán úgy, hogy a németek nácik vagy hogy? na mind1 :)
  • szando
    #5
    Dzsinike: te mindig politikát lkátsz mindenben? :)

    Fúú, hát én a magyar mentalitást van amikor nem szeretem de van amikor igen... vannak rosszabbak is, pl. usa, ahol ameddig veled dumálnak addig nyalják a seggedet, meg ilyen kedvesek, olyan kedvesek, aztán meg legközelebb (10 perc múlva) ha találkoztok már meg sem ismernek... de azért odamondják, hogy "nice meeting you"... ilyen történt már velem...
    A nyáron törökországban voltam, ott meg pont a másik véglet van, amit azért jobban bírok. tök ismeretlen ember szóba áll veled dumálni, aztán meg alig tudod magad lekaparni róla :)
    Szóval változatos a világ, hálistennek, de azért a nyugati hozzáálláson változtatnék egy keveset...
  • zakika
    #3
    da powaga
  • [Walaki]D`Lair
    #2
    Hángérienz powah
  • Cat #1
    felmerült egy másik topicban, hogy a belgák "furák", itt várnám a kifejtést :)