16929
11552975001178628345.jpg
  • hen-tes
    #111
    ízí rájdersz zenéjének címe előadója ?
  • sannyi
    #110
    az naon kemény :))
    megvan :)
    vmi Bad to the Bone.
  • Bandy20
    #109
    Hi All!

    Na aki megmondja ennek a dance számnak a címét az a spiller:)) Eddig nem tudta senki, remélem vki rájön!!
    Megcsináltam mid-ben! mi ennek a zenének a címe?
  • Voltan
    #108
    Melyik az a szám attől a bandától, amelyik volt a rádióban?
  • OPM
    #107
    váááááá
    már legalább ötödszörre olvasom ezt!!!
    szinte kívülről tudom a szöveget... :D
  • oXynus
    #106
    a volvó reklámának van reklámzenéje?
  • gino26
    #105
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi
  • Adi
    #104
    Mi lehet annak a számnak a címe aminek a klipjébe egy férfi van fekete ruhába szőke hajal. És van benne több fekete ruhás emberke és táncolnak. Vmi ilyemi lehet az előadó neve amit lebírtam hirtelen olvasni.. fix.tv: Svein Veith: és vmi ilyes mi a szám címe oppez mind vagy mi.
    Ezt énekli amúgy ilyen robot hangon: O-pe-z-z Miiind...
  • LittleL
    #101
    Van egy oldal

    www.buy.com

    Ott minden számba bele lehet hallgatni 30 másodpercre
  • Ben C
    #99
    CSocso! Iszonyat régen vót, de túlteng bennem a segítőkészség,lol, sztem már megtudtad, de a discós-hegedűs számnak a címe : Verve - Bitter Sweet Simphony.

  • Adi
    #98
    Köszönöm a címeket!:)
  • RadeoN
    #97
    na az az (st.anger)
  • Adi
    #96
    Pasz.. én arra gondolok mikor ilyen rabok kimennek a szabadba és nézzik őket. Meg amikor bent vannak a böribe akkor megy a lassú érsze a számnak.
  • Voltan
    #95
    De.
  • artschi
    #94
    A börtönös a St. Anger, nem?
  • gino26
    #93
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi
  • Adi
    #92
    Nem tudjátok mi annak a címe aminek a reflénje vmi ilyesmi: I'love U I'm hate U! És hasonlít a nő hangja Gloria Gayneréhez!:)
    Ja és van a metalicának az a száma mikor börtönbe vannak... annak mi a címe?
  • Voltan
    #91
    Valaki tudja annak a jaú kis dögös Rock and Roll számnak a cimét és előadóját, ami a Predator 1- ben szól, mikor épp repülnek a dzsungel felé helikopteren?
  • Voltan
    #90
    Runaway Train
  • Voltan
    #89
    George Thorogood: Bad to the Bone
  • Adi
    #88
    Kösz... tudom, hogy régi!:)
    Na ennek mi a címe?
  • DelaCroix
    #87
    ja : Lawyer - I'm wanna m m mm m
  • CSOCSO
    #86
    adinak
  • neménvoltam
    #85
    Ezt most kinek írtad? :D
  • Dani19..
    #84
    de ha rakeresel akkor w nelkul is,mer lehet rosszul irtam
  • Dani19..
    #83
    az vmi ösrégi sláger volt..
    the lawyer asszem az elöado
  • Adi
    #82
    Nem nagyon megy ez a topic!
  • Adi
    #81
    van egy olyan szám, hogy i'm wanna m m m ennek ki az elő adója? VAgy mi a pontos címe? kösz
  • neménvoltam
    #80
    Helló!

    Muternak kéne egy számnak a címe. Azt mondta, valami műsorban volt régebben az MTV1-en, amiben eltűnt emberkéket mutattak be és azalatt ment ez a zene. Valami régebbi szám!
  • CSOCSO
    #79
    mostansag szokott menni egy olyan zene amiben egy csajszi enekel. dance zene.. es azt enekli neha hogy whatever you want
    ezt a reflen vegen enekli. meg enekli szoszerint hogy : La la la.. es igy tovabb (nem a loving u ra gondolok)
    allitolag forever love a cime.. vki tudja az eloadot?
  • Daniel
    #78
    Sajna nem!összekevertem!mert már 2 napja azon izélek hogy ez nem ilyen:
    itt van tv2 paródiában nagyon kéne plllls!!!
  • Daniel
    #77
    pusszika :))
  • Adi
    #76
    Ez neked Daniel!
  • Adi
    #75
    Lumidee - Never Leave You (Uh Oh)
  • Daniel
    #74
    aha,aha :)
  • precision
    #73
    Na akkor leírom a republic dal refrénjét:

    16 tonna, feketeszén
    16 tonnát raksz és
    Mennyi a bér?
    Meghalni kéne
    De nem lehet
    A vállalat nem engedi
    A lelkemet

    Sztem ezt keresi!
  • Adi
    #71
    Az az Oh-oh-oh OH OH??
  • Daniel
    #70
    nagyon kell az a dal amelyikre tegnap elkezdtek táncolni a való világban és hol a húsomozott pandora :D
    szám cím???????PLS ,FONTOSSS!!!
  • Adi
    #69
    Hi!
    mi az a zene?
    http://vicclap.hu/static/video/reklam/lotto12.mpeg
    Köszönöm a válaszokat.
  • precision
    #68
    Republic - 16 tonna feketeszén