3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Tyler1
    #3309
    Nem is tudtam, hogy Overeemnek van bátyja, hát szép darab ő is.

  • Tyler1
    #3308
    Ejj de későn van az ismétlés, az elejét nem láttam :S

    Amúgy a végén a bunyót végig leadják, azt hittem majd megvágják, de nem. Piros pont.
  • ForzaInter
    #3307
    Nagy szakértő.:D Végén még kiderül az mma a megrendezett és a pankráció az igazi bunyó.:D
  • Effe88
    #3306
    thx:)
  • Loál János #3305
    Ehun.

    Btw, kommenteknél 2-es hsz.
  • Effe88
    #3304
    melyik napokon van illetve hánytól???
  • Loál János #3303
    Köszi az infót.
  • Tyler1
    #3302
    viasat 6-on elkezdték nyomatni a UFC valóságshowját.
  • ForzaInter
    #3301
    Mennek a tárgyalások..
  • LordVenom
    #3300
    Srácok a K-1-ről tud valaki valami kézzel fogható infót? Vége? Vagy vannak még meccsek? Hiányzott a VB is tavaly,minden évben kurvára vártam már.... :(
  • ForzaInter
    #3299
    Tegnap Cro Cop megverte Sefot pontozással a búcsúmeccsén..

    Erre emlékeztek?

    Classic!
  • Tyler1
    #3298
    hát a Lesnar vs. Reem is nagy meccsnek indult, aztán gyorsan a végére értek. Hendricks se volt laza, egy ütéssel letudta a melót, volt vagy 10mp a meccs.
  • Effe88
    #3297
    hát nem de nem is akart nagyon küzdeni úgy meg elég nehéz...
    overeem dos santos nagy meccs lesz, most talán azt mondom overeem az esélyesebb...

    amúgy Fedor is nyert
    ő a király
  • Tyler1
    #3296
    most néztem a 141-et, Lesnarnak nem lett vmi fényes az uccsó meccse, Reem egy animal gecc.
  • pett3rson
    #3295
    például mikor összeugrott a két majom, már meccs kihirdetésnél elkezdtek birkózni, na akkor kb 10-szer mondta ugyanazt: Majd találkozunk a meccsen vagy ilyesmit..ehh, szót sem érdemel. egyedül a bunyók amik még nézhetőek, azért van pár érdekes, de nagyon látszik, hogy elején vannak, legalábbis kondiba. Igaz már sokkal jobb, mint régen, mikor 3 percet sem bírtak bunyózni, most már úgy ahogy kibírják a 2*5 percet. Tényleg csak a legjobbak kerülhetnek be, ez szimpi az UFC-be.
  • pett3rson
    #3294
    szerintem ehhez nem is kell, úgyis kifütyülik a felét, a többi, meg agymenés, nem sok érdemi infot hordoz, az edzést meg elmutogatja, azt látod, ha érdekel ezen része.
  • ForzaInter
    #3293
    kell a show az amcsiknak..

    én nézném amúgy, csak nincs hozzá magyar felirat.
  • pett3rson
    #3292
    Valaki nézi rajtam kívül az Ultimate Fighter sorozatot..vagymit? csak szerintem szánalmas amit egymással művelnek bent a házban az emberkék? rizst szórnak az ágyra, magokat a kesztyűbe meg egyéb ökörségek...felnőtt emberek, de kb 4 éves szinten van az értelmi képességük..
  • ForzaInter
    #3291
    Edgar vs. Maynard 2 azért sokkal jobb volt mint a 3. Visszavágó nem hozott akkora harcot, 1 és 4 menet ami jó volt.

    Nálam a Shogun-Hendo az év meccse.. Dana White szerint top3 ufc küzdelmek között ennek fightnak a helye.
  • Effe88
    #3290
    az volt bizony
    jó kis gála volt ez a 139es
    +Fedor nyert végre!!!
  • davidragon
    #3289
    jah, az év meccse díj pedig nálam már elkelt Frankie és Gray 3. találkozóján. :P

    + ez a 139-es UFC elég jó meccseket hozott!
  • davidragon
    #3288
    engem mindig is zavart, amikor a meccsek végére már egy közepes erősségű ütést sem bírnak bevinni, annyira el vannak fáradva.
    szóval ebből a szempontból az új, 5 menetes main eventeket feleslegesnek érzem, de várjuk ki a végét. ne legyen igazam, és lássunk sok szép küzdelmet!

    a meccs egyébként tényleg szuper volt!
  • ForzaInter
    #3287
    Shogun-Hendo megvolt?

    Év meccse.. Bár kicsit sajnáltam Shogunt, mert szerintem ez döntetlen volt.. De igazából ennek a meccsnek nem volt vesztese.
  • ForzaInter
    #3286
    jogos volt a leállítás. Velasquez nem tudott védekezni, zsinórba szedte be az ütéseket, ha nem állítja le a bíró, még többet kap, mert védekezni már nem tudott, és a tekintete se volt tiszta, nem is reklmált.. a legfontosabb pedig a harcosok egészsége.

    Dos Santos ellen állva csak Reem-nek lehet esélye, másnak nem. Cain próbálkozott egy földrevitelel az nem jött össze, utána bekapta azt az ütést, és lámpaoltás volt.. de földre iszonyat nehéz levini santost, kurvajó a takedown védekezése, meg ugye ha valaki leviszi még lent is kéne tartani..
  • Loál János #3285
    Szerintem korrekt volt a leállítás, Velasquez azt sem tudta merre van arccal, nem jött volna vissza a leütésből. A sajtótájékoztatón ő maga is azt mondta, hogy nem volt korai.
    Hibázott, megkapta, várjuk a rimeccset. :-)
  • Effe88
    #3284
    ja
    gagyi meccs volt
    szerintem a bíró is elbaszta mehetett volna az tovább hátha(Herb Dean engedte volna még azért...)
  • ForzaInter
    #3283
    kicsit hamar lerendezte a bajnokot..
  • Effe88
    #3282
    junior dos santos az új nehézsúlyú ufc bajnok
  • ForzaInter
    #3281
    én néztem. tényleg durva volt megint honnét jött vissza. az első menet meg egy az egyben ugyanaz volt mint az első meccsen:D azért is durva edgar, mert ő alapból 145 fonton van, 70 kg, míg maynard kb 90 kg körül mozog a meccsnapon..
  • davidragon
    #3280
    emberek nézte valaki az egy héttel ezelőtti Edgar - Maynard UFC meccset? Ez valami brutális volt megint, ahogy visszajött Frankie. Mint a második meccsükön. Hihetetlen mozgása van a csávónak! Must see!
  • pett3rson
    #3279
    jó, akkor most mutatom a videót...vagy a linket hozzá...

    link lesz :)
  • pett3rson
    #3278
    legnagyobb menet amit valaha láttam :)

  • Takezó
    #3277
    Kickbox egy rakat helyen van szerintem. MMA van a Lónyai utcában például, de arról nem hallottam túl jókat, de találsz egyet a Borárosnál is az egyetemi klubban.
  • Effe88
    #3276
    ja valaki tud valami fasza helyet Budapesten ahol van mma vagy kickbox oktatás?!!?!!
    4 év kondi után már kéne egy kis változatosság:)
  • Effe88
    #3275
    jaja mit kapott az első menetben.....kemény volt
    cigano vs. velazqez pedig nagy meccs lesz:)

    strikforcot meglesem akkor ha élőben adja

    lesz még egy pár csemege egyébként a közeljövőben:D:D
    júli 2. Klicsko-Haye
    júli 30. Strikeforce: Fedor vs. Henderson
  • ForzaInter
    #3274
    dos santos nagyon durva.. carwint se verte el még így senki, amit az első menet végén kapott az nem volt semmi, herb dean meg a legjobb bíró, örültem hogy nem állította le a mérkőzést.. a mérnök úrnak 3 nyílt seb, egy törött orr a bunyó után.. de azért le kalappal előtte is, mert az is embertelen volt amit ő csinált..

    hétvégén pedig strikeforce: overeem vs. werdum (nehézsúlyú torna negyeddöntő, a győztes a fedort legyőző antonio silvával meccsel) gála, eurosport 2 élőben adja hajnal 4 órákor.. ott is jó párosítások lesznek még a főmérkőzésen kívül amik említésre méltóak még: barnett vs. rogers (nehézsúlyú torna negyeddöntő, a győztes ellenfele sergei kharitanov lesz) cormier vs. monson és noons vs. masvidal..
  • Effe88
    #3273
    ufc 131
    dos santos-carwin

    a győztes cain velazqezzel meccsel:)
  • pett3rson
    #3272
    szégyen és gyalázat, ez alapján ismernem kellett volna, sokat néztem régen erősember versenyeket, még Laci-bácsi fénykorában és pár évig utána. Igazi kedvencem Magnus Ver Magnusson volt, mikor Ő abbahagyta Én sem néztem sokáig, ahogy látom emberünk akkor kezdte pályafutását nemzetközi porondon. Azért arcról ismerős volt valahonnan :)
  • Effe88
    #3271
    segítek:)
    mariusz
  • pett3rson
    #3270
    miért? ki ez az ember egyébként?