879
Írd le!
  • jhetedikj
    #839
    Egyszer azt álmodtam,hogy bedugtam a fejem a wc-be,a jobb kezzemel megfogtam a wc deszkát és ütöttem vele a fejemet.

    Másik álmom amikor este sétálok és oda érek egy jól kivilágított,de eléggé romos kocsma elé,körben bokrok vannak. A kocsma előtt fekszik egy ember én odamegyek és beszélek vele valamit,aztán egyszercsak azt veszem észre,hogy a bokorból előugik egy csomó buzi és jönnek felém. Erre megfordulok és elkezdek futni de ahonnan jöttem ott már egy nagy fal van. A buzik körbevesznek majd amikor az egyik hozzám ért felébredtem!

    Harmadik történet amikor futok le a töltésről egyszer csak beleesek valami gödörbe és zuhanok csak zuhanok. Arra ébredtem,hogy kapállózok az ágyban.

    Ezek az érdekesebb álmaim, általában csak csajokkal szoktam álmodni vagy amit előző nap csináltam.:)
  • Devil093
    #838
    xD
  • Qwerty4
    #837
    Én nagyon ritkán álmadom más szerepbe magam, pláne amerikaiéba. xD
  • Devil093
    #836
    Én olyat álmodtam tegnap hogy amerikai katona vagyok és akció közben lelőttek nagyon rossz volt azt hittem meghalok egyre sötétült minden de közben azt tudtam hogy álmodok és elkezdtem magamnak mondogatni hogy kelj fel ez csak egy állom felkeltem csak az baj hogy azt is álmodtam hogy felkeltem sztem mert nem emléxem rá hogy felkeltem volna az állom meg folytatódott de már ugy hogy teljesen jól éreztem magam
  • TommyC
    #835
    Egyszer álmodtam olyat, hogy mentem az utcán és körülöttem zuhantak le a repülőgépek
  • drucski
    #834
    Egyszer azt álmodtam,hog a saját fivérem (10 évvel idösebb,én vagyok 20)üldözött egy panel lakásban,én vagy a harmadikról leugrottam.Ahogy földet értem nem tudtam mozogni,csak egyenesen fölfelé láttam,aztán utánam ugrott a tesóm is.Próbáltam halottnak tettetni magam,de ö észrevette,hogy élek és: Bumm! Egy golyó pont a homlokomba(köszi),ahogy minden sötétült mert folyt szét a vér a szememben,kétségbeesetten próbáltam kibeszélni magam(nem tudom miért),kaptam még egyet és-vége,ébredés!Mehettem a suliba!
  • bens
    #833
    elalvás előtt olvastam egy könyvet, és amikor elaludtam, megálmodtam a történet folytatását.
  • marsu
    #832
    Azt hogy a haveromnak göndör haja van, egyébként kopasz!
  • alkörmös
    #831
    Csomó álmomra emlékszem, ami közül most leírom az egyik álmomban beszélésemet a 2-ből (bár egyedül alszom, úgyhogy lehet több is).

    Német táborban voltam, és egy éjjel azt álmodtam, hogy a szobatársaim azt mondogatják: Vegyél innivalót! Vegyél innivalót! Ez nagyon idegesített, és az egyikük megkérdezte: Hány éves vagy? Én erre azt mondtam, hogy Találd ki! Visszakérdezett: 30 (vagy ilyesmi) éves vagy? Én mondtam, hogy nem, de elkezdett nagyon nagy számokat mondani, hogy annyi éves vagyok-e. Nagyon felidegesített, felugrottam, odarohantam és elkezdtem verni a fejét a párnával.
    Akkor vettem észre, hogy ébren vagyok. Elmondták, hogy így volt:
    - Nem kérek. - mondtam álmomban.
    - Mit nem kérsz?
    - Olyan innivalót, amilyet ti isztok!
    és akkor álmomban beszélgettek velem.

    Utána reggel megkérdeztem, hogy amikor visszaaludtam, utána is mondtam-e valamit. Az egyikük mondta, hogy olyasmit mondtam, hogy Ébredjetek fel!
  • Neoncsoves
    #830
    a sok hokizás
  • Qwerty4
    #829
    Ugyan, ki utál?Jókat lehet rajtad rohogni.

    Amúgy ilyen álom előfordul kamaszkorban, de nemcsak...
  • Benny04
    #828
  • mama 2
    #827
    Nguyen Thanh Hiennel álmodok már vagy 4 napja minden éjszakaXD. Megasztár 4.-ben volt benne. Ez mit jelent? Most mindenki tegye félre a mama utálatot, komolyan kérdem.
  • BenderRodríguez
    #826
    Nekem a felém közeledő meteor már visszatérő motívum, de ez volt az első hogy meghaltam az álmomban.
  • sz4bolcs
    #825
    Én alapból egy pálmafás szigeten voltam, és egy messzi szigetre dobtak le atombombát, tudtam, hogy ott a családom, és mindenki, akit ismerek, és szeretek. Nagyon felzaklatott, hogy mindegyiküknek meg kell halnia, és semmit nem tehetek, már nem mondhatom el, mennyire szeretem őket, hogy bocsássanak meg minden rosszért, amit tettem. Nagyon messzinek éreztem őket. Próbáltam hívni őket telefonon, de senki nem vette föl. Akkor hirtelen azt éreztem, hogy én kezdek megbocsátani mindenkinek, ha már ők nem tudnak nekem. Nagyon mély nyugalmat kezdtem érezni az élet és a halál felett. Csak álltam a parton teljesen beletörődve, teljes derüvel, és nyugalommal, és néztem, ahogy jön felém az atombomba lökéshulláma. Egyáltalán nem féltem tőle, tudtam, hogy semmit nem tehetek, így a megbocsátással mindent elengedtem, ami az élethez köt.

    Életem legszebb álma volt.
  • sz4bolcs
    #824
    Lol, !!nagyon!! hasonló álmom volt pár éve nekem is, azt hiszem le is írtam ebben a topicban, vagy másikban.
  • BenderRodríguez
    #823
    Álmomban a házunk ajtajából néztem ahogy meteoritok hullanak. Fényes nappal volt, és először csak olyan volt mint a tüzijáték, de egyre hangosabb és hangosabb robannások votak, majd egy hatalmas meteorit becsapódott a város közepére, rögtön az jutott eszembe hogy az anyám is arrafelé dolgozik, és valószínűleg meg is halt. Majd egy meteorit egyenesen felém tartott, én berohantam a házba és aztán elsötétült minden, rázkódást éreztem és arra gondoltam most itt a vége mindennek. Majd a rázkódásnak vége lett és megláttam egy szigetet pálmafákkal és hirtelen minden olyan nyugodt lett.
  • Qwerty4
    #822
    Hát ettől a kormánytól nem nagyon fogsz tudni megszabadulni.Olyanok, mint a piócák. xD
  • sz4bolcs
    #821
    Túl sokat alszol..
  • sz4bolcs
    #819
    Az a legjobb, hogy mikor felébredtem, akkor jöttem rá, hogy ezt nem is álmodtam. :D
  • sz4bolcs
    #818
    Úgy érzem, Freud-nak nem kellett volna fizetnem, talán még ő adott volan nekem állandó fizetést. :D
  • sz4bolcs
    #817
    Ma hajnali termés, leírtam egy papírra, hogy ne készüljek ki tőle:

    "Álmomban egy koliban, csoporttársam, és a csoporttársam lakótársa (akit barátnőm megcsókolt), és a barátnőm. Civakodunk. Kérdem, miért nem akar már? Nem válaszol. Azt mondja: Csak. Nem akar. Nyugodjak bele. Mondom: tudom én, miért nem akarsz. Az a másik fiú ő kavart be. A világi dolgok és érdekek, azok kavarnak be.
    Barátnőm unokanővérénél vagyunk, az ő kolis szobájában. Még szexelni akarok. Ő azt mondja, valami már elmúlt. Én ragaszkodom hozzá. Unokanővére alvást utánoz a másik ágyon.
    Borzasztó érzés. Én sem akarom, ő sem akar. De. Én akarom. Csak ő nem.
    Menekül. Eltűnik. Megtalálom az ágyneműtartóban. Már utál engem. Már csak arra vár, hogy üssem meg, hogy bántsam meg, akkor mehetne ahhoz a másikhoz.
    Nem is utál, csupán megvet, nem tart semmire. Legalábbis nem az ő életében. Ott már nem akar.
    Nevet. Szabadulni akar tőlem. Nem akarom az unokanővére előtt csinálni, hívom, menjünk át az én szobámba.
    De ott a csoporttársam, mit keres ott? Ki engedte be? Ráüvöltök: "Takarodj innen!"
    Dühös lesz, és meglök. Mi az, hogy ő takarodjon onnan?
    Én is dühös vagyok rá. Mit keres itt? Mit akar?
    Barátnőm rájön, megnéztem a leveleit. Ott írta: "Szabival vége, új fiú van a láthatáron. :D"
    Megnéztem. Dühös vagyok, irigy vagyok, fáj, hogy ennyit jelentettem. Csak úgy le lehet cserélni. Ő menekül előlem. Unszolásra belemegy a szexbe. De nem akarja. Engem sem akar.
    A szobából nem megy ki a csoporttársam, felsőbbrendűen azt mondja: Talán menjek ki én.
    Megalázva érzem magam. Ő két fejjel magasabbra nyújtózik nálam. Ha meg merném ütni, akkor sem érném fel.
    De a barátnőm maradhat, csak én menjek ki. Beljebb megyünk. Ott az a másik is. Barátnőm vele nevet. És nem velem szomorkodik.
    Táncolnak. Én gyáva vagyok. Beteg vagyok. Gyenge vagyok. Vihognak. Visítanak a röhögéstől. A srác ugyanúgy nevet, mint a barátnőm. Kigúnyolom. Fenyeget, hogy lecsap. Barátnőm a fülébe súg. Nevetnek rajtam. Már vele akar lenni.
    De megjátssza, hogy még velem, vagy hogy még nem vele. Úgy érzem, soha nem szeretett, ha ilyen gyorsan jó neki mással.
    A srác fenyeget. Én kétértelműen kigúnyolom, de érti ő, mert legalább olyan okos, mint én. Csak sokkal erősebb.
    El akar verni, ha nem hagyom, hogy az övé legyen a barátnőm. Barátnőm nem foglal állást, hanem versenyeztet. De titkon már tudja, ki nyer, és örül is neki.
    Azt kérem a sráctól, kegyelmezzen. Sokkal erősebb. Mutogatja az öklét. Behúzok neki egyet, de meg sem kottyan neki. Előre tudtam, hogy esélytelen, de valamit kellett tenni.
    Barátnőm várja, hogy valami nem odaillőt tegyek, hogy a törvények értelmében ki kelljen dobniuk.
    Ez meg is történt, amikor megütöttem a srácot."
  • Teblor
    #816
    Álmomban láttam amint két társammal hadjáratra indulunk az Ezüst-tó vidékére és leölünk minden síksági gyermeket őseink dicsőségére.
  • PJack
    #815
    félálomban elég valóságosnak tűnnek a dolgok ezt már énis tapasztaltam.
  • Qwerty4
    #814
    Én tegnapelőtt miután lefeküdtem olyan félálom fázisban lehettem, egyszer csak érzem (v. látom, ugye sötétben nem látunk, de én mégis láttam), hogy a takarómon mászik egy madárpókszerűség.Ez annyira reálisnak tűnt, hogy gyorsan fel is szöktem, villanyt fel és persze nem volt semmi.Egy kicsit be is rezeltem, nagyon valóságnak tűnt.
  • PJack
    #813
    na ja :D
    bár igazából nem nézek sok tévét, de lehet csak azért mert megtetszett ez a reklám :D
  • R0zs0máK
    #812
    A fogyasztói társadalom áldozata vagy :DDDD
  • PJack
    #811
    az elejére nem emlékszem pontosan, a lényeg, hogy az osztályommal voltunk a városban és hazafelé mentünk, vártunk a villamosra.
    kis idő után megjött én beszáltam de a haverok akikkel beszélgettem mintha észre se vették volna, nem száltak fel. mondom jó, majd jönnek a következővel. belül igazából nem is villamos volt, hanem egy busz :D
    megláttam egy régi barátomat, és leültem mellé. kényelmesen elhelyezkedtem, letettem a táskámat meg a cuccaimat. így eltelt egy kis idő, aztán arra lettem figyelmes, hogy eltűnt a táskám. megkérdeztem haveromtól mit csinált vele, ő rakta-e el, de azt válaszolta ő semmit nem csinált. keresgéltem keresgéltem, és egyszer csak megszólal mögöttem egy hang: "hé, haver, nálam van a táskád, de csak akkor adom vissza ha veszel nekem egy csésze kávét."
    hátranézek, és egy nagy, kövér néger csávó ül mögöttem és röhög :D (tudjátok, mint a nescafé reklámban, tisztára :D ) mondom "neked bizony a jó kúrva anyádat. add vissza de rögtön" :D
    aztmondja nem, addig nemadja vissza míg nem adok neki kávét."mert ha gyűjtöd a címkéket a csomagolásokról, és te vagy a szerencsés, akár 5 MILLIÓ FORINTOT IS NYERHETSZ!!" mondom nekem nem kell az 5 millió, cask adja már vissza..és ekkor feltűnt még egy különös dolog. az, hogy a busz elejében egy komplett kis büfé volt kialakítva (hogy a sofőr hol volt, nemtudom) és a büfés csaj kezdett el beszélni nekem arról, hogy honnan is származik a kávé, meg hogy most akciós, meg miket nyerhetek még.. és akkor felébredtem végre :D
  • Qwerty4
    #810
    A "Tankcsapda-utálat"-ot kicserélném inkább Tankcsapda-undorra,mert aktívan nem utálom őket, de ha meghallom valahol egyből undorom van tőle...
  • Qwerty4
    #809
    Nagyon érdekes dolgokat álmadok mostanában. xD
    Tegnap éjjel 2 is volt:
    1. Nem tudok hosszú történetet leírni, viszont abból az álomból megmaradt egy kép, Lukács Laci a Tankcsapda frontembere rövid hajjal az anyámat el akarta venni feleségül.Csak néztem értetlenül. :o És mindez egy cross-pálya szerűségen játszódott le.Hát nem tudtam hova tenni, ugyanis anyám apámmal már jó ideje együtt vannak a valóságban, szóval ez úgy nagyon érdekes volt.És pont, hogy vele?!
    Ez lehet a mostanában kialakult Tankcsapda-utálattól jött elő, nagyon megutáltam a zenéjüket és Lukács hangját. xD És az álmomban is óriási utálattal voltam Lukács felé.
    2. Bennragadtam (???) egy nagymellű csajjal és még pár emberrel egy elég rémisztő, horrorfilmekre/játékokra jellemző házban.Kint narancsárga égbolt.A nagymellű csajszi elment (talán futott) egy másik szobába, majd az egyik tag mondta, hogy menjek utána, a csaj a fotelbe kifeküdve és a bal melle elfeketeült, dolgozott benne valami démoni dolog.Azután felébredtem.

    Ma is kesze-kusza álmom volt, de abból sokra nem emlékszem.
  • sz4bolcs
    #808
    Azt hittem, valaki még emlékszik az emlékezetes "Támad a mars" jelenetre. :))
  • Robicsek
    #807
    amugy hogy jon ide ez a video
  • Benny04
    #806
    Én azt álmodtam, hogy kaptam 3 büntipontot xDDD
  • Victor1103
    #805
    Hát ez kész!:D
    Nekem is néha vannak UFO-s rémálmaim és az egyik pont pár napja volt.Az UFO-k felsugároztak az ürhajójukra mikor este aludtam és azt mondták nekem hogy az emberiség az utolsó óráit üti mert egy szektacsoport odalent megtalálta a módját hogy felélessze a dinoszauroszokak és csak én állíthatom meg őket.Még annyi volt hogy mikor vissza lesugároztak a földre az egész talaj a földön olyan volt mint a jégkorszakban és akkor hírtelen előugrott egy raptor a szomszédunk háza mögül és én meg beszaladtam a garázsunkba ahol volt egy akusfúró és azzal megöltem a dínót.Na ekkor jött a hab a tortán mert a hasából egy Alien mászott ki és ekkor tudtam meg hogy az UFO-k egymással háborúban állnak.Na ekkor úgy beszartam hogy felébredtem.Aznap este nagyon nehezen ment a visszaalvás.Néha egyébként úgy elfilózok rajta hogy ezeknek az álmoknak mi értelmük van mert állítólag mindegyik utalás valamire...
  • sz4bolcs
    #804
    ::)))
  • The Protector
    #803
    Én nekem az voltaz egyik álmom,hogy ufók támadták meg a falunkat.Kinéztem az ablakunkon és mindenhol sikitozó embereket láttam.rohangáltak és egymást ölték.Mintha fel sem tűntek volna nekik az ufók akik mindenféle kocsikkal mentek az utcán csoportban ahogy a katonák.Az ég tele volt űrhalyókkal.A gépekből mindenkit vörös fénnyel világítottak meg aztán egy pillanatra ledermedtek és egymásnak estek vadul és egymást ölték.(Van itthon egy samuray kardo valójábanis)Azt magamhoz vettem és kitaláltam h az erdőbe megyek és ott majd nem találnak rám.Az erdőben találkoztam az oszt társammal aki issza akart menii az anyjáért de mondtam h felesleges mert lehet h pont ő fogja megölni az anyjátha az ufók megvilágítják.Mondtam Petinek h menjünk tovább és kléptem az útra és pont 2méterre elöttem jött felénk egy őrjárat villogós géppel.A szemembe világított és akkor már tudomást sem vettem róluk csak arra gondoltam h megölöm a petit.(kerestem a kardom de nem találtam meg).Ekkor Petivel összenéztünk és egymásnak ugrottunk és verekedtünk.Az utolsó kép bennem ahogy fekszek rajta és ütöm a feját miközbn látom a csupasz lábakat mellettem elsétálni.És felébredtem.Nagyon beteg álom.Tipikus amitől izzadva ébredsz.
  • The Protector
    #802
    Beteg
  • Neoncsoves
    #801
    nekem érdekesebb álmom volt ma este...
    Este haverokkal villamossal jöttünk egy discotól, amikor belénkrohant egy taxi oldalról, és felrobbant a villamos, de túléltük (? nem tom hogy) és akkor kint leültünk mellette... Mert az nem látott minket aki nem volt a villamosban. Odamentem egy autóshoz,hogy hivjon mentőket meg tűzoltókat. Erre hirtelen az egész elkezdett vérezni és sima emberi hús lett belőle... Aztán jött 1 osztálytársam haverjával, odamentem, kezetfogtunk meg minden, és kérdezte hogy mi van veled mit keresel itt... én meg mondtam hogy balesetet szenvedtem egy csomó haverral együtt... és mondta hogy itt nincs más rajtam kivül, meg villamost se lát... Aztán amikor mentem vissza egyik havert megrázta az áram és meghalt. Aztán osztálytársam odajött közénk, és aki csak hozzászólt, azt már látta. Aztán jött valamiféle démon, és megbüntetett engem, hogy élőt hoztam a holtak közé! Aztán kaptam 2 opciót, hogy a lelkem kiszabadul vagy élő leszek érzések nélkül. azt választottam hogy a lelkem kiszabadul. Ekkor elindultam és egy próba jött. Volt egy rohadt jó nő, ült az asztalnál... Odamentem hozzáakartam érni és hirtelen eltünt ő is, mindenki... Majd megint jöttek a démonok és azt mondták, hogy megbuktam a vizsgán. Elpusztult a lelkem, ekkor ébredtem fel...
  • DJKonya
    #800
    álmodtam csak, szerencsére
  • szucsy89
    #799
    "azt álmodtam hogy...."