5731
  • SzirmosSzisza
    #5691
    szegény :D

  • fazerus
    #5690
    Napközben nem vagyok itthon, de valaki mindig, kb. 4-6 óránként, de van hogy gyakrabban friss vizet kap, biztos ami biztos alapon. Néha pedig, nagyon ritkán egy kis laktózmentes tejet is. :-)
  • dartonite
    #5689
    5 ev alatt miota a kis hulye cicank velunk van, talan 3x lattam vizet lefetyelni.Szoval ne aggodj, a nedves kajakban eleg sok viz is van ahogy az alattam kommentelo ur is mondja :)
    Egy kis talkaban azert mindig rakj ki neki vizet, ki tudja mikor kivanja meg.
  • mcmoha
    #5688
    Ha ilyen aszpikos kaját adsz neki abban van elég folyadék, szóval nem fog sokat inni. Ne izgulj, tudja mit csinál. :)
  • fazerus
    #5687
    Kap aszpikos, meg száraz Whiskay baba cicának való tápot, néha-néha laktózmentes tejet, de ritkán csak és vizet! :-D
  • mcmoha
    #5686
    A macskák nagyon keveset isznak. Szerintem ezért nem jó csak száraz táppal etetni mert ahhoz sok vizet kéne innia. :)
  • fazerus
    #5685
    2,5 hetes cicónk van, kislány... :) sokat eszik, ez nem gond? viszont nem nagyon tűnik úgy hogy inna... de lehet csak az ijedtség beszél belőlem.. :D
  • SzirmosSzisza
    #5684
    Ennek a nézésnek én se tudtam ellenállni :) Télen ilyen volt általában.
  • Selminar
    #5683
    Aranyos nagyon.
  • Ferenc4
    #5682
    Szia. nem sajnálom tőle a kaját,remélem akkor nyárra vékonyabb lesz. Sok macskánk volt már de egyik se volt ilyen kövérke. De mondjuk kis kora óta én etetem, csak hús konzervet evet.tejet nem is issza meg. :) Mostanában párizsit kap, konzerv nem ízlik neki, egyre válogatósabb :)
    Utoljára szerkesztette: Ferenc4, 2016.01.10. 00:32:40
  • SzirmosSzisza
    #5681
    Télen anno nekünk is mindig jól megnőtt a macska, aztán nyár elejére visszafogyott, bár sztem csak a bunda volt :D
  • Ferenc4
    #5680
    2015.11.28 várja hogy simogassam :)

  • Ferenc4
    #5679
    2015.07.11



    2015.12.10 kicsit el hízott.


  • tutuhawer #5678
    Pár éve történt, kb 2 éve már. Olyan igen sok idő nem lehetett, gondolom, mi is vittük volna orvoshoz. Szerintem másfél - két hét lehetett, de a kedélye javult folyamatosan, egyre többet mozgott az állat, míg elérte a 100%-ot, később többet is. :) Nagyon szerettük, amikor támadta a madarakat a fal oldalára majd át a fára meg egyéb hardcore módok
  • puma1
    #5677
    Mennyi idő után járt újra? Nálunk ezár kb másfél hete tart. A cicc csak fekszik és alszik. Szerdán megyünk másik dokihoz, hátha ő rájön mi is a baja szegénynek...
  • tutuhawer #5676
    Nekünk volt egy nőstény macskánk, hasonló helyzetben volt, és épp egy kis idő után elkezdett újra sétálni, de ki kellett kísérni a terepre, aztán később visszament az irodába. (munkahelyi macska) Eleinte oda kellett tenni elé a kaját, a vizet, de idővel rendbe jött. Ugyanígy sántított, alig tudott ráálni a lábára, de aztán mondom, OK lett, és folytatta a gyilkológép mentalitását a falra felugorva, onnan meg még feljebb, mint a Tomb Raider játékban. :)
  • Freeda Krueger
    #5675
  • puma1
    #5674
    Sziasztok! Van egy édes kis 1 éves brit nőstény cicám. A cica egyik napról a másikra elkezdte húzni a jobb hátsó lábát. Egyből mentünk az orvoshoz, ahol kiderült, hogy hőemelkedése van. Kapott injekciókat 2 alkalommal de semmi változás. Enni eszik inni iszik, a lábára rááll csak sántìt vele. A doki azt mondta nem tudja mi lehet ez...... a cica egyre kedvtelenebb egész nap csak fekszik. Szoba cica, más macskákkal nem érintkezik. Valakinek valami tipp? Vagy valaki járt már ìgy esetleg? Válaszokat előre ia köszönöm!
  • chhaya #5673
  • Hayni
    #5672

  • Narxis
    #5671
    6 dolog, ami bizonyítja, hogy a macskád utál
  • Hayni
    #5670
    Hát van pocak rendesen
  • AntiHero
    #5669
    De szépek. Látszik, hogy jó dolguk van :)
  • Hayni
    #5668
  • bajgunar
    #5667
    Sziasztok!
    Ajánlom figyelmetekbe az alábbi link-en található minőségi macska/kutya eledeleket!
    Nekem kutyám van, elég finnyás. Csak ezt a fajta tápot eszi meg. (bárány-rizs -es kombót)
    Márkabolt facebbok-os oldala:
    Husse Dél-Pe/s/t Shop
    Központi webáruház:
    Husse.hu
    (ingyenes a házhozszállítás, ajánlom mindenkinek!)
  • AntiHero
    #5666
    bezony, mindig kint lóg reggel a nyelve :D
  • chhaya #5665
    De aranyos :)
  • AntiHero
    #5664
  • greg benz
    #5662
  • videobaby
    #5661


    kicsit álmosan :D
  • Narxis
    #5660
    :DDDD
  • greg benz
    #5659


    :DDD
  • greg benz
    #5658



    :D :D
  • videobaby
    #5657
    ilyen cicc kellene nekem :D mindig is akartam egy skót csüngőfülűt :)
  • chhaya #5656
    Hát ez furi. :D
  • greg benz
    #5655
  • Fresh Duke
    #5654
    Biztos nincs melege nyáron... :D
  • dartonite
    #5653
    De szep :)
  • greg benz
    #5652
    Eeefáradt :)

  • Fresh Duke
    #5651
    Nekünk az egyik nőstény macsekunk eléggé kigömbölyödött műtét után, pedig előtte egyáltalán nem volt az. :)
    Persze, hogy nem kövér, csak kissé nyújtott a kép.