423
  • KOXX
    #263
    amúgy nekem amikor már teljesen be volt állítva tök ugyanúgy nézett ki mint az Xp és nem volt szinte semmi új, sőt nem támogat nagyon olyan dolgokat hogy otthonra jobb lenne mint az Xp. Meg azt ne felejtsd el hogy ez server win, serverre épül az egész úgyhogy szerintem hagyd csak az Xp-t fent. max teszteld le és eldöntöd hogy melyik jobb neked pauly
  • KOXX
    #262
    stabilabb és gyorsabb is, bár nekem nem ment fel a 4.4-es ati driver + a hálókártya driver, de ha kicsit lejebb +nézed ott levan írva hol találsz hozzá progit ami beállítja az egészet. ja és ezt nézd meg,érdemes: http://win2k3.try.hu/
  • pauly
    #261
    Üdv

    Engem az érdekelne,hogy stabilabb -e a 2003 mint az xp.
    És gyorsabb-e.Vagy ugyanolyan mint az xp,hogy pl pár hét után már jelentősen belassul az egész.
    Grafikai programokat jobban kezeli esetleg?

    Elore is kosz!
  • Pheel
    #260
    A PHP.ini-ben kapcsold be a register globals változót.
  • xlacikv
    #259
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy windows 2003 szerveren, hogyan lehget azt beállítani, hogy egy űrlapból elküldött adatokat, amiket fejlécben küld egy php script át tudja venni!Ugyanez linux alatt működött, amióta windows 2003 szerveren van a honlap nem müköüdik ez a funció!
    Elöre is köszi a segitséget!

    Laci



    www.sg.hu
    A frissen regisztrált hozzáférésedet biztonsági okokból a jelszóváltástól számítva minimum 24 óra múlva használhatod!

    tuljutva a regisztrácios nehézségeken.
  • Maffya
    #258
    Amd 2600+ (barton magos )Nf7 es lapba 512 rammal.
  • KOXX
    #257
    milyen procid van?
  • Maffya
    #256
    Van egy olyan problémám ha telepiteni akarok 1 progit (win xp van fent) ezt a hibaüzenetet kapom tudtok segiteni ???

    16 bites Windows alrendszer
    config.nt.A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és a Microsoft Windows alkalmazásokhoz.Az alkalmazásból való kilépéshez kattintson a bezárás gombra. BEZÁRÁS KIHAGYÁS


    Ha tud valaki segiteni ilyenkor mit lehet csinálni????
    Kösz.
  • 2XP
    #255
    #147
  • Styrex
    #254
    Hi
    Van egy pár program ami nem hajlandó elindulni server2003 alatt pl.:Manhunt,World Championship Pool 2004.
    Van erre valamilyen megoldás?
  • riczakdav
    #253
    Az alaplapi (SIS) LAN driver nem megy fel nekem erre a rendszerre, inf hibát ír ki, és ugyanez a baj a videókártya driver-el is.
    pontosabban Enterprise edition rendszerem van
    a videókártyám: RADEON 9600 PRO
    4.4 driver-el próbáltuk
    Mi erre a megoldás?
  • szpitya
    #252
    Hi Mindenkinek!Tud valaki Windows 2003 Enterprise Edition Server aktivizációs crack-et? A mai napon lejár! Előre is köszi!
  • Taranov
    #251
    Nem, egy másik levelezőszervert üzemeltem be, az ISMail-t.
  • ronny666
    #250
    Rá lehet valahogy venni a 2003-at, hogy időt szolgáltasson (NTP)?
  • ronny666
    #249
    Taranov: sikerült megoldanod a POP3, SMTP gondot?
    Én is a standarddal próbálkoztam, de csak a POP3-at látom...
  • Taranov
    #248
    Ez relatív, de kb. annyiból áll, mint az XP telepítése.
  • Styrex
    #247
    Nem
  • bizar
    #246
    Szivesen!!!
  • bizar
    #245
    A Telepítése bonyolult?
  • riczakdav
    #244
    kösz szépen a csomagot
  • bizar
    #243
    és hol lehet megtalálni azt a nyelvcsomagot?
  • Icebird
    #242
    privibe küldtem, mert csak ez a lelőhely van:) Aztán nehogy levegyék.
  • riczakdav
    #241
    és hol lehet megtalálni azt a nyelvcsomagot?
  • Icebird
    #240
    #211-et olvasd el!

    más:
    PowerQuest-VolumeManager 2.05 a Partition Magic szerver változata. De csak win2000 szerverhez van! Ahoz hogy win2003 alatt tudjuk használni, állítsuk a telepítő exet win2000 kompatibilitásra, és feltelepítés után az indító exet is!
  • Icebird
    #239
    és a 2003-ról tudsz másolni?
  • bgaborka
    #238
    kösz, megoldódott. a win2003 valami miatt nem tudta kezelni a hálókártyát, pedig az 127.0.0.1-es ping-re jött válasz (ami elvileg a kártya maga). kicseréltem a kártyákat és azonnal működött. Microsoft javascript:put('worship')
  • bon
    #237
    Már megjelent régen a Windows 2003 Server magyar változata. Szerintem fölöseges lecserélned a XP-t a Win2003-ra hacsak nincs szükséges a oprendszer szerver funkicóira (IIS, Active Directory, DNS Server stb.). Előfordulaht, hogy nem fut el minden ami XP vagy frissítésre lesz szüksgé, hogy megfelelően müködjön a program.
  • Tertovan
    #236
    Hello
    Szerintem ennek segitsegevel nezd meg hogy jo e neked...
    VMware
  • DeeTox
    #235
    Ha Windows XP-m van, érdemes lecserélni 2003-ra?Elfut rajta minden, ami XP-n is?Ha az angol 2003-ra felteszem a magyarosítás pack-ot, ugyanolyan jól fog működni v. érdemesebb megvárni,amig megjelenik a magyar változat?Egyáltalán mikor jelenik meg a magyar változat?Tudom sok kérdés, de nem sokat tudok eddig a 2003-ról és nagyon gondolkodok rajta, hogy fel kéne rakni.A válaszokat előre is köszönöm.
  • bizar
    #234
    a office itt van!: www.katzwarez,con/index.html.office
  • Tertovan
    #233
    ipconfig mit ad vissza?
    hibanaploban van valami halozatra vonatkozo bejegyzes?
    linked van a kartyan?
    a sebeseg jol van bealitva?
    a kliens jol van bealitva?
    stb stb....
    hm?
  • bgaborka
    #232
    hogyan lehet a hálózatot elindítani??
    nme akar adatokat küldeni, se fogadni!
  • riczakdav
    #231
    ha valaki tud egy helyet ahonnan a Win Server 03 Enterprise-hoz lehet letölteni magyar nyelvcsomagot akkor jó lenne ha leírná vagy elküldené ide:
    [email protected]
    vagy
    [email protected]

    előre is kösz!
  • nenad
    #230
    hub? vagy router?
  • Tertovan
    #229
    Ez aranyos :)
  • Styrex
    #228
    Nektek 2003 alatt jól működik az Outlook Express?
    Nálam csak a szöveg jelenítődik meg az e-mailban, semmi szín semmi grafika.
  • Icebird
    #227
    bizony:)
  • sumi
    #226
    hali.1 kérdésem volna.az office 2003,a nero,na + a játékok is futtathatóak rajta?
  • SoDI---
    #225
    Hello. 2000-es probléma, de elég általános ahhoz, hogy ide rakjam...

    Tehát. Van tartomány.
    Vannak gépek.
    Kevés az IP, amit kaptunk a sulinettől.
    valahogyan mégis be akarom léptetni mindegyiket a tartományba.
    mit csináljak?
  • mycso
    #224
    Nekem a Total Commander 6.02 van a 2003-on