285
Kedvenc állatom a hörcsög, mert ha rálépek szörcsög! :)
  • bcrics
    #205
    dzsungó.az a neve hogy fityma.és szereti a galván elemt nyalogatni.?:O


  • Ben007
    #204
    na sikerült beszerezni egy fehér roborovszki-t hát reménykedek hogy nem lesz túl nehéz megszelidíteni :)
  • Gergoo8
    #203
    majd igen de most csak úgy mondtam..:D
  • Ben007
    #202
    és eladni szeretnéd vagy ez csak ilyen hírközlés? :)
  • Gergoo8
    #201
    helló mindenki! van két dzsungáriai törpehörcsögöm, és nem rég született 5 kis höri! üdv mindenkinek!
  • Ben007
    #200
    gyerekek nincs valakinek ötlete honnan szerezhetnék Roborovszki(j?) Törpehörcsögöt?
  • Ben007
    #199
    én speciel nem szoktam neki semmi féle fogkoptatót adni csak magkeveréket és még sose volt semmi baja
  • morphologu
    #198
    Sziasztok. Nekem olyan gondom van hogy, a hörim nem rág semmit se wc papír hengert sem a fogkoptatót. Valahogy rálehet szoktatni? Valahogy nem szeretném ha baja lenne a fogától.
  • Ben007
    #197
    megbetegedett a törpehörim begyulladt a jobb szeme holnap kihívom az állatorvost addig remélem kihúzza valahogy
  • Noémi96
    #196
    Eladó hörcsög Pécsen! Aranyhörcsög 500ft/db -ja fiúk,lányok vannak sok szinben:)ha kell írj:[email protected]
  • Braveheart
    #195
    Nemrég kaptunk 2 dzsungáriai törpehörit. 2 "lányt". 1 hónapra rá az egyik szült 8 kicsit... Bp-n átvehetők :D 3 hetesek, egészségesek... :D
  • pylu
    #194
    Ha meg terhes a lányhörid heti 2x adj neki valami fehérjét mert ha megszületnek a pindurkák felfalja őket... Enyém imádja a trapistát!
  • pylu
    #193
    A dzsungik sajni ilyenek kis remeték, egyedül jobban megvannak... Elvileg őket csak a párzásig szabad együtt hagyni utána el kell választani egymástól. A roborovszkik vannak meg jól együtt. Azok nekem csak a szotyit akarják kihalászni egymás szájából de jól elvannak.
  • Ben007
    #192
    még nem harap :) bár az enyém eltűri ahogy a 2 éves húgom nyúzza
  • Desmodronic
    #191
    Ben007-az enyém egyáltalán nem hara,és annak ellenér,hoyg nete nazt olvastam hogy 3-4 nap után szabad csak kivenni,hát az enyém már kétszer kiakart szökni,ugyhogy inkább kivettem és hagytam mászkálni,hát igen kiváncsi természetű:D:D:):);)
  • donorboy
    #190
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem!
    Van nekem egy lány és egy fiú dzsungáriai törpehörcsögöm és manapság elkezdtek verekedni de a lány kezdi mindig! Szétválasztottam már őket! De ennek mi lehet az oka hogy veszekednek? Lehet hogy terhes a lányhöri és nem tudja elviselni maga közelébe a fiút?
  • Ben007
    #189
    az jó nagyot harap :)
  • eightmiles
    #188
    :))
  • Desmodronic
    #187
    Nah,megvan a szíriai kisördög:):)fél órája értem haza..hát azóta csak kerekezik..gondoltam majd körbenéz és alszik!hát nem így lett!:D:DSziasztok:)
  • Ben007
    #186
    mondok néhány fajtát olvasgass utánuk én is ezt tettem Szíriai aranyhörcsög dzsungáriai törpehöri ez az állatkereskedésekben két legelterjetteb fajta
  • Desmodronic
    #185
    Helló!Most állok egy nagy választás előtt!Hörcsögöt szeretnék venni,bár nemtudom miet lenne érdemes:)!Ezért tehát szeretném a választásban a segítségeteket kérni!Másik kérdésem pedig,hogy 15 kilóméterre lakok a bolttól,ahonnan venném,és mindneképpen busszal kellene hazajönnöm!kibírná-e a höri vagy nem??!(mert olvastam egy odlalon,hogy nemigazán kéne őket vinni tömegközlekedési eszközzel!Köszi előre is a választ!Helló!
  • Ben007
    #184
    Van egy kis gond a dzsungival ha kiveszem mindenhova odakakil nem lehet erről leszoktatni?
  • biyou
    #183
    sziasztok
    nincsen valakinek egy hörije amit elajándékozna ketereccel eggyütt?a barátnömék kislányának keresünk....tatabányán laknak..ha van valakinek légyszives a [email protected] irjon nekem...köszönöm
  • pylu
    #182


    Sanyi a dzsungáriai vadállat!
  • Ben007
    #181
    most lettem boldog tulajdonosa egy dzsungáriai törpehörcsögnek nagyon ari vadas színben :-)
  • Ben007
    #180
    Szerintem már öreg volt de nem biztos mert én szülinapomra kaptam egyet és az is egy idő után elkezdett fakulni 1 hónapra rá meghalt
  • Ben007
    #179
    lehet hogy csak elrakja magának későbbre de azért próbálj más magkeverékeket
  • Zolika185
    #178
    Sziasztok! 1 hete vettem törpe hörit és a neki való mag keveréket alaposan ki válogtja. Lehetséges hogy ennyire válogatós? Várom a válaszokat.
  • angyalka84
    #177
    Sziasztok,

    Február 20-án sikeresen túl estünk az első szülésünkön, így 5 pici, egészséges roborovsky hörcsög tulajdonosai lettünk. Szerető gazdikat keresnénk a pici jövevényeknek. Még szopiznak, és egyenlőre a nemüket sem tudjuk meghatározni, de örökbefogadási előjegyzést már felveszünk :)
    Fényképet, videót e-mailban tudunk küldeni.
    E-mail: [email protected]

    Izgatott első szülők
  • Peldak
    #176
    Sziasztok!
    Szerintem is normális a tisztálkodás a hörcsögök tiszta állatok!
    Akarok kérdezni valamit!
    Van egy osztályhörcsög kb. másfél éve nagyon jól bírja attól függetlenül hogy régen állandóan kinozták meg minden.És én vittem haza minden hétvégén meg szünetekben a nyári szünetben is nálam volt én etetem,gondoskodok róla.És törpe hörcsög igaz olyan duci...régen állandóan etették és nyugodt. Most semmi baja sincs de nem kerekezik pedig nyáron mennyit kerekezett... xD És karácsonyrakaptam egy saját hörcsögöt az is lány és törpe hörcsög.Hiperaktív állandóan kerekeznie kellett semmi megállás csak ha mosakdnia kellett.Elején kisdrogosnak isneveztük xD Külön akváriumba tartottam őket mert azt mondták hogy bánatos lesz mert a osztály hörit minden hétköznap a suliban volt. És amikor hétvégén haza hoztam akkor kivettem őket és leraktam a szobába őket és eggyüt elvoltak. Meg néha eggyütt raktam öket 2 órára éssemmi bajuk nem volt. És a saját hörcsögömet ugyanugy neveltem mint az osztály hörimet.És kb. 2 hete elkezdett fakulni a hörim megnéztem a neten hogy miért van és azt írták hogy télen kicsit kivilágosodnak meg hogy vedlenek.Aztán most kedden délután egész végig kerekezett semmi baja nem volt.Aztán szerdán délután mikor megérkeztem a suliból megnéztem mivan vele és észre vettem hogy a csövében kinyúlva fekszik és nemlélegzik.Meghalt.Ami nagyon bánt :(De nem tudom miért halt meg mert mindig kapott enni-inni foglalkozva volt ugyanugy lett nevelve mint a másik mondjuk igaz hogy állandóan rágta a kereket.szal azt szeretném kérdezni hogy a fakulása miatt hallhatott meg hogy beteg volt?vagy miért? Mondjuk arra gondolok hogy beteg lehetett amikor megvettük. Bocsi hogy regényt írtam.
  • rLau
    #175
    szia!
    sztem normális, legalábbis a mosakodás biztos!:)
    a vakarózás meg lehet attól is h a forgács túl pici darabokból áll, mert nekem is ez volt, a préselt forgácstól vakarózott!de a "rendes" nagyobb darabokból állótól nem!
    de ha van vmi elváltozás a bőrén/szőrén akkor szerintem vidd el orvoshoz:S
  • 16gaborm
    #174
    Hello !! azt szerentém kérdezni,hogy az normális ha szinte állandóan mosakszik és ,elég sokszor vakarózik ? Köszi válaszotokat ,Hello!
  • Pety1
    #173
    Az egyik hörcsögöm szeme könnyezik, mitől lehet?
  • Stief
    #172
    Sziasztok most már lassan fél éve vannak hörcsögeim! Sajnos az első hörcsögöm 3 hónaposan minden előjel nélkül elpusztult, véres vizelettel! Ezután haza hoztam két testvért, de az egyik ma elpusztult, elég furcsa módon, előbb elkezdett szaladgálni és hanyat dobálta magát majd megpihent furcsa kitekert pózba! És percről percre kihunyt belőlle az élet, próbáltam simogatni a mellkasát óvatosan pocakját, de nem tudtam rajta segíteni! Ha mérgezés vagy Vírus vagy baktérium okozta volna halálát a másiknak is meg kellett volna halnia, de az továbbra is egézséges! Esetleg van ötletetek hogy mit rontottam el, mert lelkiismeret furdalásom van!
  • rLau
    #171
    de az enyém nem harap csak "dumál"..
  • Ben007
    #170
    nekem most ez a harmadik hörim és azt csinálja mint a tiéd de nincs semmi baja csak harap nem lehet erről leszoktatni????
  • rLau
    #169
    jaj remélem jobban vannak a hörcsögeid bivi95 :S
    nekem az lenne a kérdésem, hogy az én hörcsögöm fura hangokat ad ki..olyan mintha csuklana vagy nem is tudom, azt hallottam hogy akkor csinálja ha fél, de az enyémre néha rájön és csinálja egy fél percig!de naponta többször is néha, és nem tudom hogy ez mi lehet!kérlek segítsetek!
    mert nem tűnik úgy mintha baja lenne, de ez eléggé aggaszt, mert az elöző hörcsögeim soha nem cisnáltak ilyet!
    köszi a választ!sziasztok!
  • prodigyster
    #168
    Szia bivi95, nem tudom mennyi idős a kis hörcsögöd, mondjuk nem is mindig a kor a lényeges. Valószínűleg elkapott valami kis betegséget, figyelj rá, hogy legyen lédús a tápláléka, ne legyen huzatban, legyen meleg kis kuckója, akár sok forgács, de akár egy néhai zokni segítségével kibélelt kisebb fagyisvödör is megteszi.
  • bivi95
    #167
    [IMG][/IMG]
  • bivi95
    #166
    kérlek segíts!Nem tudom mit tegyek!