2083
Szal...
  • ibrik
    #2043
    Próbálkozz a DC-n vagy valamelyik bittorrent trackeren.
    "A kereső a te barátod."
  • reco
    #2042
    honnan lehet letölteni??
    már szartnék jáccani vele megvolt de elvesszet a cd-je
    ezé nincs meg


    elöre is kössz
  • nyni
    #2041
    Koszi szepen, ennek a vegigjatszasnak nagy hasznat veszem, kosz megegyszer.
    Viszlat
  • ibrik
    #2040
    Közelharc az ügynökkel...
    Próbáld meg belelökni/belerugdosni a sérült szerverbe.
    Egyénként: magyar nyelvű végigjátszás
    És: [URL=http://www.playware.hu/index.php?page=cikk&id=25]"Hacking" útmutató[/URL] - gyakorlatilag az ETM-hez cheat leírás, meg egy-két "érdekesség"
  • nyni
    #2039
    Udv. Lenne egy kerdesem az Eromu palyan. Az Iranyito terem 2-n elakadtam, jon egy ugynok akitol nem tudok megszabadulni. Mi tevo legyek? Egyik ajton sem tudok kimenekulni, SWAT csapat sem jon tobb, csak az ugynok. Legyszi segitsetek, elore is kosz.
    Hello
    nYni
  • Atkamon
    #2038
    A 3-al közelít a 4-essel távolít!:D
  • Atkamon
    #2037
    Ott forog körbe az a nagy cső és akörül meg van három kiálló izé! Azokat kell olyan demo charge-al felrobbantani!
  • nyni
    #2036
    Udv.Lenne egy kerdesem a Szennyvizcsatorna egyik palyajan, az Ice and Corrupt cimu palyan mit is kene tennem? Egyszeruen nem lehet kicsinalni minden ellenseget, mindig jonnek, es kinyirjak az egyik csavot. Hogy juthatnek tul ezen a palyan. Esetleg ha valaki egy magyar nyelvu vegigjatszast tudna adni megkoszonnem.
  • cicai
    #2035
    mit kell csinálni azon a pályán amikor egy repülö téren vagyok és egy sniperrel ki kell löni a repcsi kerekét. mármint hogy kell bele nézni a távcsőbe?
  • Thadius #2034
    ez melyik pályán van?
  • cicai
    #2033
    kérek valakit
  • cicai
    #2032
    sziasztok
    hogy kell kijutni abbol a küldetésböl amikor 4 rendör van 3 a szekrényt nézi a 1 meg a fegyvereket bámulja. mit csináljak?
  • Curesz
    #2031
    na ahhoz h ne lépjen ki azon a pályán annyit kell tennem, hogy felteszem a patchet és a cracket?
  • kaboom
    #2030
    atkel nevezni vmi fajlt es akko neo skin lesz benne
  • ibrik
    #2029
    Hááát, nem tudom, mit értesz azon, hogy nem tudsz Neo-ra váltani???
    A játékban CSAK két szereplő közül választhatsz: Ghost vagy Niobe.
    Neo csak mint a háttértörténet részeként szerepel a játékban, nem választható karakter.

    Vagy te valami olyan MOD-ról beszélsz, ami "beleteszi" Neo-t a játékba?
    Mert én ilyenről még nem hallottam - de az is lehet, hogy történt valami, amiról nem értesültem az utóbbi 2 évben, mióta utoljára játszottam az ETM-el???
  • kaboom
    #2028
    na mostar mukodik thx, de viszont nemtom neo karakterre cserelni a ghostot megtudod mondani hogy kelL?
  • ibrik
    #2027
    Három eset lehetséges:
    - gépkonfig
    - nincs fent a legutóbbi patch
    - a jelenleg elérhető verziójú magyarítással nekem is kilépett a gép - ha jól emlékszem, konkrétan az autópályás résznél, de több más helyen is.
  • kaboom
    #2026
    nekem mindig reccsen egyet a hangfal és újraindul a gép:(
    ez miért van?:(
  • ibrik
    #2025
    Van egy függőlegesen forgó tengely-szerűség... Na oda dobj pár gránátot, amíg le nem pukkan a szerkezet - onnan a folytatás adja magát.
  • Kikoki
    #2024
    Mit kell akkor csinálni amikor trinity és morfiusz egy hidszerüségen és én meg valami tartályon és jönnek a zsaruk vagy katonák a végtelenségig????????????????????????????????????????????????????????
  • Csacsi
    #2023
    De ez nem történet közben jön elő, hanem vége a játéknak, és akkor lehetett boxolni.
  • Hmuda
    #2022
    Én csak halottam, de lehet, hogy Ghosttal kell lenni, hogy előhozd a történet során, denem biztos.

    Nekem nem volt türelmem végigvinni.
  • Csacsi
    #2021
    Sziasztok: tegnap előszedtem a gamet...és végigtoltam. Na most én úgy emlékszem, mintha utána lehetett volna vhogy másokkal játszani. Amire konkrétan emlékszem, hogy trinityvel lehetett verekedni. Na ezt hogy lehet előszedni?
  • Csoder
    #2020
    Köszi ibrik,megoldotam.
    Már végig is toltam!
    KÖSZI és üdv.
    Csoder
  • ibrik
    #2019
    Kicsit az én szemszögömből már OFF ez a téma, mert azóta már rég végigjátszottam a játékot, de...
    Szóval feltettem én is a "javított" crack-et, de ugyanaz volt a helyzet. Nekem ezzel a crack-el is kilépett a kamionos pályánál, sőt...
    Még további pályáknál is kilépett még egy-kétszer, úgyhogy a "safe mode"-os megoldást még alkalmaznom kellett párszor...

    Még Csoder-nek: menj fel a (például) Gameguru Mania oldalra és írd a keresőbe a játék nevét. Találsz cheat-et, patch-eket, meg ún. "all access cheat"-et is hozzá (mindkét szereplővel nehéz fokozaton végigjátszott játék mentései)
  • kyle reese
    #2018
    neked nem mentés kell ,hanem a crack hibás de ha kell ird mega cimedet a privátra és elküldöm persze csak ha kell!
  • Csoder
    #2017
    Kééépzeld vissza olvastam!!
    Találtam is 1.52 javítást de NEM MŰKÖDIK FOGD FEL!
    Mentés kell!
    Üdv.
  • Bucser
    #2016
    Visszaolvastál basszus????
    Van hozzá patch le kell tölteni... TE nem szoktad soha használnia google-t? hanem mindjárt azonnal valakihez fordulsz segítségért?
  • Csoder
    #2015
    Valakinek nincs mentése a The track pályán túl???????????,
    Mert nekem kilép a track pálya betöltése közben!!!
  • mukika
    #2014
  • Csoder
    #2013
    Hy.
    Nekem is ilyesmi most a gondom.A kamionos pályát nem tölti be hanem kilép a windowsba.
    Még safe módban is.
    Mi lehet a gond?
    HEEELP
  • ibrik
    #2012
    Nembaj, ezt a részt safe mode-ban kibírom.
    Viszont igaz, hogy így néha nincs hang, de a játék bámulatosan továbbgyorsult így :)))
  • janos666 #2011
    Egyszer nekem is elszáltak a mentéseim(nem az aútópályánál, szerencsére előbb). Óóó De nem indult újra egyszer sem.
  • ibrik
    #2010
    Hopp, megvan az én mentés fájlom is :)))
  • ibrik
    #2009
    Na átmeneti megoldást találtam a problémára. Ez a két mentés idejére "safe mode"-ban kell indítani a játékot.
  • ibrik
    #2008
    Olvasgattam visszafelé, hogy egy konkrét problémára megoldást találok-e, de nem találtam (csak annyit, hogy már más is kérdezte, de nem kapott választ).

    Az autópályás résznél, ahol Morpheus-t kell követni, meg a kamionos (ez a két "alpálya" van ott), a pályák betöltésénél a gép újraindul állandóan. Ezt eljátszottam egy párszor, mire az XP visszaállt egy olyan rendszerállapothoz, ahol a játék már fentvolt, de a mentés fájl szőrén-szálán eltűnt ....
    Mondjuk szereztem egy "all access cheat"-et, de azzal is ugyanaz a helyzet, amikor az autópályás rész mindkét mentésével próbálkozom, ugyanúgy újraindul a gép. A többi mentés betöltésénél nincs probléma.
    És a legutóbbi 1.52-es patch is fentvan...
  • FH ToMmY
    #2007
    cs all!
    van vmi javíto patch a játékhoz asszem! na az kéne nekem, vagyis ismimnek!
    a mailcímemre pls küldje el valaki a linket, hogy honnan lehet leszedni! ne ide írjátok mert nem biztos, hogy figyelem a topicot!
    köszi előre is!
  • Lacc
    #2006
    Hullagyalázás :P
  • Tibre
    #2005
    gyökerek,halo topicot ne csesszétek szét létszíves :)
  • ATS: Peelova
    #2004
    ehhe