143
Szal...
  • Dzsini
    #92
    van helyes (ha nem is teljesen gusztusos) megoldás :)
  • Dzsini
    #89
    igen, ez volt a cél, hogy megpróbáljatok gondolkodni :)
  • Manta
    #88
    Tehát 3 faszra van 2 óvszer, amit nem lehet újrahasznosítani, de mind3 férfi meg akarja dugni a nőt (pinába, jól)?
    Mert akkor gondolkodni kell
  • Dzsini
    #87
    ha már valaki hozzáért egy óvszer felületéhez, az "fertőzött"-nek minősül :) (mondtam, hogy értelmes megoldást kérek, nem hülyülést)
  • hen-tes
    #86
    ekkora baromságokat :DDD
  • Dzsini
    #81
    a nő is lehet beteg, és ő is megfertőzheti bármelyik férfit. mindenkire vigyázni kell (és bármelyik férfi is megbetegítheti a nőt)
  • Hunnenkoenig
    #80
    Ha most csak a ferfiakrol van szo, tehat csak azok lehetnek betegek es a nö csak ugy van (helyettesithetö gumibabaval is) akkor eleg, ha az elsö nem hasznal ovszert.
  • Jano
    #79
    :) 'nem egy 2-3 jegyűvel...'
  • Dzsini
    #78
    mindent le lehet írni számokkal :) (42) csak a dekódoló algoritmust is tudni kell hozzá, hogy értelmes legyen :)

    a világon 10 féle ember van... amelyik ismeri a bináris számokat, és amelyik nem.
  • Jano
    #77
    Sajnos sokan nem értik meg (főleg a nagy IQ-val rendelkezők), hogy vannak dolgok, amiket számokkal nem lehet kifejezni. Legalábbis nem egy 2-3 jegyűvel...
  • Dzsini
    #76
    na akkor minden körítés nélkül:

    hogyan tudna 3 férfi egymás után úgy szeretkezni 1 nővel, hogy ne tudják egymást semmilyen módon megfertőzni, de csak 2 óvszerük van... (fertőzés nem csak férfi és nő közt történhet, és nem tudnak további óvszereket szerezni, és nem tudhatják, hogy van-e köztük bárki aki fertőző esetleg... szóval értelmes megoldás kellene :) )
  • Lteebee
    #75
    Én is rájöttem, de csak az egyiknek kell hosszú ideig menni, a másikat elég indulás előtt kapcsolni.
  • Dzsini
    #74
    2kapcsoló fel, kb félóráig fennhagy, és utána az egyik le.
    van egy hideg, egy forró, és egy világító izzónk.
  • Sephi
    #73
    igen szal lehet kinlodni nah...
  • Sephi
    #72
    Nah akor hogy tisztazunk le valamit. Az elso kerdes az a F betus dolog tenyleg csak 6 darab van mert direkt aze irtam nagy betukkel de nah.

    Akkor gyermekeim itt a kovetkezo kerdes lehet kindoldni :

    VAN EGY TIZ EMELETES HAZ AMIT MOST EPITETTEK FEL. A HAZ PINCEJEBEN VAN AZ ARAMELLATO PANEL ES VAN HAROM KAPCSOLO. FENT A TIZEDIK EMELETEN VAN HAROM DARAB EGO A PLAFONON. EGY DARAB LIFT VAN AMIVEL CSAK EGYSZER LEHET FELMENNI. HA MI MOST LENT VAGYUNK HOGYAN JOVUNK RA MELYIK EGOHOZ MELYIK KAPCSOLO PASZOL?

    Tip:

    Ne feledjetek hogy csak egyszer lehet felmenni megnezni az egoket.
    Mind a harom kapcsolo valamelyik egohoz van.





    Nah hajra! Egyebkent eszmeletlen egyszeru a valasz :)
  • Hunnenkoenig
    #71
    A születesnapos dolog nemetböl lett forditva :-)

    Egyebkent igazad van az IQ teszttel kapcsolatban!
    Ezert is nem lehet egy ilyen tesztet igazan mervadonak tekinteni. Csak körülbelül hatarozhatja meg az intelligenciad, mert minden teszt mas erteket hoz ki, attol függöen, hogy milyen temakörre koncentral.
  • Ramore
    #69
    Régen a tervek úgy készültek, hogy a Népstadion állomáson lesz a metro végállomása és a HÉV végállomása is egyben, így két vágányt a Hévnek, kettőt a metronak építettek. A metro a keleti pu-nál kijött volna a szabadba megfordulni, ez az alagút létezik, de a bejárata be van tömve.
  • Manta
    #68
    Ennek ellenére lehetnek ilyen irányú statisztikák, de nem mindenki csináltat ilyet, neten rákerestem, de semmi értékelhető...
  • MARS3696
    #67
    :o(
  • Manta
    #66
    Gondolod anélkül nem ment volna? :)
  • Waterhorse
    #65
    Mivel már előzőleg rávezettem:))
  • Hunnenkoenig
    #64
    BINGO!!!!
    MANTA a legintelligensebb köztetek!! :-)))
  • TheZsenyka
    #63
    Felejtsd el. Gondolkodj életszerűen: az építéshez rendeltem x tonna mozaikot, nyílván ráhagyással hiszen sok lehetett a selejt munka közben. Nincs ember aki megmondja neked. Meg kellene számolni (többször).
  • MARS3696
    #62
    Ez nem teszt, csak évek óta szóba kerül, ha átmegyünk az Alagúton és ott van a lányom: "Hány darab sötétkék mozaik van a falon?"

    Próbáltam már lemérni az alagút hosszát, magasságát, szélességét (magasságát egy régi építési útmutatóból böngésztem ki), de ebből csak közelítő számot lehet számolni kb. 4-5%-os hibával. (Minden adat adott, hiszen ismerve a mozaikok méretét és a sötétkék mozaikok statisztikai valószínüségét, lehet számolni, de az alagút nem sima hengerfelület, hanem tele van kiszögelésekkel, szellőzőkkel, ajtókkal, ha jól megnézitek)

    Szóval érdekelne, hogy valahol le van-e ez írva számszerűen.

  • Manta
    #61
    Gyakorlatilag megfejtette: abban amiben odaadták. Csak nem szabad kilocsolni :)
  • Ams
    #60
    vízben!
  • Ams
    #59
    ha mindent oldo anyag, akkor megoldja ezt a feladatot is.
  • Ams
    #58
    akárhol, mert attól még hogy a mindent oldja, a poharat nem...
  • Hunnenkoenig
    #57
    Szenvedjetek meg egy kicsit! :-))
  • TheZsenyka
    #56
    hacsak nem oldja a teret :)
  • TheZsenyka
    #55
    a világűrben, vákumban...
  • hen-tes
    #54
    de hát ha mindent oldo anyagrol van szó
    akkor az saját magát oldja
    szal eltünik ! :)
  • hen-tes
    #53
    talán mindent oldo anyagban el tárolni ? :))
  • hen-tes
    #52
    akkor hol lehet tárolni ??
  • Dzsini
    #51
    4 vágány van, és anno amikor még 100ezres volt a stadion, akkor meccs után mindkét irányba bekészült 2-2 szerelvény, hogy elszállítsa a nemkevés távozó embert.
  • Hunnenkoenig
    #50
    en csak kettö vaganyra emlekszem, igaz vagy 10 eve voltam ott utoljara....
  • Hunnenkoenig
    #49
    Nem lehet barhol tarolni, mert mindent old!
  • TheZsenyka
    #48
    Akkor bárhol lehet tárolni.
  • Ramore
    #47
    Miért van a Népstadion metróállomásban négy darab vonat megálló?
  • Hunnenkoenig
    #46
    Mar jo uton haladsz! :-))

    A kerdes, hogy miben bizzak rank, mar eleg közel jar a megfejteshez...