101008
.
  • broman191
    #100688
    A mátrix-led nem vakítja meg a parasztot, ezzel meg vége van... :D
  • RelakS
    #100687
    De szívesen összehasonlítanám ezt a lámpát az Audi vagy a BMW lézer fényszórójával :D
  • CSOCSO
    #100686
    Az elso 2020 suprat most aukcioztak el 2.1 millio dollarert! A nurburging LFA 800ert ment el elotte.

  • RatBaG #100685
  • ximix #100684
    Pár TC cikk, ha valaki még nem találkozott volna velük

    Működik az új, magyar használtautó-lekérdező rendszer

    Dübörög a csalólebuktató rendszer: 4 eset, rengeteg tanulság
  • RelakS
    #100683
    Ledes fényszórósok, van valami ötlet, hogy mit lehetne kezdeni ilyen téli taknyos időben a fényszóróval? Ahogy lefolyik rajta a víz, szépen odafagy, ettől aztán a fényszóró mindenhova világít, csak oda nem, ahova kéne.
    Opel Astra K, szóval még fényszórómosó sincs.
  • SötétBarom
    #100682
    LoL, dolgozni? :DDD
  • broman191
    #100681
    "when in doubt, flat out" :D
  • ximix #100680
    Ikarus 260
    coub.com
  • desigo
    #100679
    Ezek mind játsztó autók.Otthon a családnak van még 5 másik.
    Nemrég voltam Budán egy nagyobb házban dolgozni.
    Parkolt a garázsban egy Continental GT egy Bentayga két darab ML63 AMG meg egy Coupe Mercedes V8 kompressor
    Nem is nagyon használják őket,csak a töltőn lógnak,porosodnak.
  • broman191
    #100678
    Kíváncsi vagyok hogy abból a 40-ből mennyi a hitellel terhelt és mekkora futamidőre... :) Ha van egy befutott vállalkozás és/vagy fehér holló természettudományos végzettség mögötte, akkor nem kizárt hogy huszonévesen is le lett téve a kp egyetlen összegben, esetleg nagyrészt kp + rövid futamidős kis THM-es kölcsön 1-2 évre. Mondjuk Moszkva, szóval BlackWolf magyarázatában is lehet igazság...a 40 közül egészen biztosan akad politikus és oligarcha csemete is... :D
  • BlackWolf
    #100677
    Használt autón ~15 milka a legolcsóbb .. oligarcha apuka \ nagybácsi \ keresztapa , politikus családtag stb :D kétkezi munkával ezekre az autókra nem lehet megkeresni a pénzt , vagy ha évekig spórolsz minden pénzed félreteszed és megtudod venni utána majd nem bírod fent tartani ..
  • Mentol
    #100676
    Kibaxott irigy lettem. Biztos, hogy valami szarul csinálok, de nem értem 40+ éves fejjel, hogy azok kis nyikhajok hogyan tudnak ilyen autókat birtokolni?
    Mi a faxt kéne dolgozni, hogy egy olyat tudjak venni?
  • broman191
    #100675
    Összeszedni nehéz lesz, annyi helyre mehetett a sok-sok alkatrész...
  • RelakS
    #100674
    Amúgy sem a szétkapással szokott lenni a gond kb bárminél, hanem az összerakásnál
  • broman191
    #100673
    Gondolom népes volt a rokonság, meg az autó sem űrtechnika...
  • Sippie
    #100672
    Cigányokat? Aha, szép álom.
  • Szabi #100671
  • desigo
    #100670
  • desigo
    #100669
    Itt a srác oldala.
  • desigo
    #100668
    Durva,hogy milyen gyorsan szétkapták a retek bagi cigányok.
    Rermélem a rendőrök elkapják őket.
  • RelakS
    #100667
    Amikor nem tudsz őszintén örülni annak, hogy meglett az autód
  • Szabi #100666
  • Szabi #100665
    :-/
  • desigo
    #100664
    Barátaink pár hónapos gyönyörű hófehér E Mercije parkolt a cégük előtt a parkolóban amikor egy platós teherautó tolatott bele.Elejét full lezúzta.Kb másfél millás a kár. :(
  • broman191
    #100663
    Wow, elfogyott az eleje rendesen, a több mint 50-es átfedés ellenére. Legalább egyedül vezetve jött össze?
  • CSOCSO
    #100662


    Nem tudom, latszik-e a kep... Sikerult a terhez zsido neninek elem huznia a kormanyt :((
  • RelakS
    #100661
    Namost komolyan már, pont it kell Audit tesztelni? XD

  • CSOCSO
    #100660
    az igen...3 szor szetszedni mindent. Egybol 3 szor akkora a szamla.
  • Borg
    #100659
    Sehogy, váltócsere egyben.
  • desigo
    #100658
    Megnézném,hogy egy Audi szakszerviz,hogy végzi ezt el.

  • RatBaG #100657
  • RatBaG #100656
  • RatBaG #100655
  • Mentol
    #100654
    TROLL ON:
    1. Faxér' kell akkora autó, amiből nem lát ki az ember?
    2. Újra beigazolódik: "régen minden jobb volt" meg "abban még van anyag".
  • desigo
    #100653
    Szabi után most kedden mentem dolgozni a céges dobozossal.Pontban reggel 8-ra odaérek egy házhoz.
    Nem vettem elég nagy ívet és kb nulla sebességgel parkolás közben egy beton villanyoszloppal végighúztam a hátsó kerék felett a kasztnit.Jól indult a hét...

    Nade húsvét előtt két nappal párom és a fél éves baba jön haza a bevásárlásból az A4-essel.Egy taxis figyelmetlen volt és full telibeverte a jobb elejét.Nem kicsit remegtem amikor hívott.Nekik nem lett semmi bajuk de az Audin még a motortartó vasak is odébb mentek.Három hónap meg egy milla volt a javítása.Legalább a taxis elnézést kért és azonnal elismerte a hibáját.
    Klímával még azóta is szívunk.Pár csövet cseréltek egyet javítottak.Tömör és tiszta a rendszer,nyomás megmarad.Kb három hétig működött de most épp nem hűt.Diagnosztikán hibaüzenet nincs,kompresszor elvileg vesz fel áramot de semmi nem történik.
  • Borg
    #100652
    Nem lehet, hogy neked is van némi késleltetése a radar szenzoroknak?
    Én ezt tapasztalom új fordban, hogy hiába van körbe szenzorozva, ha a szokásos tempómban parkolok, akkor szinte csak utólag áll neki pittyegni... Érzésre közel 1 másodperc is kell neki, mire bejelez valamire. Rettentő lassan kell menni ahhoz, hogy minden szenzor jelzést értelmezz, és el is kerüld ha kell.
  • Zetorg
    #100651
    én meg nekimentem itthon a kapunak :D
  • CSOCSO
    #100650
    Tegnap elott sikerult beletolatnom egy masik atoba :(
    Marmint eloszor csak azt hittem, hogy majdnem beletolattam. A dodge Durangoban van szenzor a lokharitoban es a pittyeges mellett meg is all magatol! Tette is. Nezem a bal tukrot es latom ott van egy pickup truck segge. Kiszallon nezem a pickup truckot. sehol egy karc. Megnyugodtam elorebb allok. Kesobb veszem eszre hogy akkora buzinagy horpadas van a lokharitomban hogy el se hiszem :((((((( le van foliazva. Folia szana szet van szaggatva. Gyorsan nezem az autot aminek nekimentem. Szinte semmi baja. A hatso fem lokharitot sikerult 1 centivel eltolnom oldalra de szerencsere mas semmi baja. Tehat a tolato stop technika pont nem mukodott olyan faszan :(((

    Kesobb holegfuvoval felmelegitettuk a muanyagot es haversrac benyult hatra es visszatolte a helyere. Igy lefoliazva ugy nez ki mintha semmi baja lenne. Majd mikor ujrahuzom meglesem. arc az nem igazn lesz csak attol feek, hogy gyurodott lesz a festek vagy valami hulye csik lesz benne :((
  • Stockbauer33 #100649