311
Massive Multiplayer Online Games forum
  • Timber
    #228
    http://eng.pristontale.com

    Final Fantasy szeru jatek ... egyelore ingyenes open beta ... ha minden igaz hamarosan magyar d/l mirror is lesz.
  • Rincewind
    #226
    Az egy dolog, hogy DAoC-al nem megy, ettöl még SWG-vel mehet.
  • Hangianix
    #222
    Senkinek se fogadta el. Kiprobaltuk meg a safenet-es meoldast is. Ugy jatszunk, hogy az fizeti akinek van dombornyomasos, a tobbiek meg utalnak neki. ;-)) De azert tedd fel a kerdest a DAoC forumban, lehet, hogy tevedek.
  • Rip
    #221
    Én úgy tudtam, hogy az OTP-s webkártya egy dombornyomásossal egyenértékű, csak fizikailag nem jelenik meg. Rendesen 16 jegyű, mint azok. Az AO is egyből elfogadta. De lehet hogy igazatok van, és csak mákom volt az AO-val. Azért kíváncsi vagyok, hogy aki DaoC-ozik, az mindenki domb.nyom.-ú kártyával játszik, vagy van olyan, akinek esetleg elfogadta a webkártyát.
    Érdekes lenne még megnézni a többi MMORPG-t is.
  • Lazarus
    #220
    regeltem de nem fogadja el a jelszavam :(
  • Error
    #219
    A SW:Galaxies mikor jön???
  • Timber
    #218
    http://shadowbane.ubisoft.com/home/beta.shtml
    ismet fogadnak beta applikaciot!
  • Rincewind
    #217
    Dark Age of Camelot-ban csak rendes kártyával tudtam fizetni!
  • Hangianix
    #216
    Nem mindenhol fogadjak el. DAoC-nel pl. nem lehet webkartyarol fizetni. Tehat attol fugg, mi az igenye annak, akinek utalsz. DAoC-nal dombornyomasos kartya kell.
  • Rip
    #215
    Nekem eddig semmi baj nem volt vele.
    Milyen baj?
  • Rip
    #213
    A legegyszerűbb OTP-s elektronikus számlacsomagot igényelni, ahhoz jár egy Mastercard/Visa Classic tipusu webkártya (fizikailag nem létező virtuális kártya, 16 számjegyű kóddal), amit elfogadnak külföldön is (én ilyet használok az Anarchy Online-hoz). Bővebben az OTP honlapján.
  • Lazarus
    #212
    Hát nekem sem ártana :/
  • Timber
    #211
    mostmar holnap de akkor meg holnaputan ^.^
    ha esetleg valakinek kell kartya akkor szerintem a haverom aki nekem is intezi segit nektek is.
  • Hunnenkoenig
    #210
    csinaltam neki egy uj topicot!
  • Hunnenkoenig
    #209
    Hat a 10 dolcsit megeri!
    Jol nez ki, igaz nem sokan vannak meg benne, de azert lehet talalkozni emberekkel :-)

    Folyamatosan bövitik! Sok jo tervük van allitolag...

    Amit meg elfelejtettem azoknak akik jatszanak vele:
    A varoson kivül ne bantsatok a Sentinel Trainee-ket!
    Azok nem ellensegek, hanem rendörök!
  • Lazarus
    #208
    érdemes perkálni érte?
  • Hunnenkoenig
    #206
    timber ez most csak vicc volt ugye? :-)))
    a *-gal
  • Hunnenkoenig
    #205
    ja ha megjelölsz egy masik jatekost es utana enter es beirod hogy \introduce akkor bemutatkozol neki es ezutan ö mar latni fogja a neved!
  • Hunnenkoenig
    #204
    en kicsengettem a 10 dolcsit, de megis csak a free accounttal tudok jatszani nem a fizetett accounttal...

    Eddig nem sokan vannak a jatekban. Kb. 100-150 aktiv allitolag, de minden nap többen lesznek. A chaten mar egy jo kis community jött össze.

    Legyen itt egy kis összefoglalo arrol amit eddig kitalaltam, vagy elmondtak:

    Elöször is ha megerkezel: E gomb az equip ablakot nyitja, ami mutatja mit hordasz eppen.

    Az i gomb az inventory.

    B vel veszed elö a fegyvered.

    a shift+nyilak az a futas. (a shift feletti ami beragasztja a siftet az az autorun)

    Azok a vilagito tablak a boltök es szallodak.
    Szalloda azert kell, hogy ha uj varosba ersz mindig kell egy szobat berelni es akkor mindig abban a varosban eledsz ujra, ha meghaltal, vagy ha kileptel a jatekbol.

    a szallodat es a boltokat ugy hasznalod, hogy a tabla es a fal köze mesz. akkor megjelenik a jobb felsö sarokban levö panelen egy "shop" vagy "tavern" nevü gomb. Ha arra kattintasz, akkor hasznalhatod ertelemszerüen.

    enter nyomasa utan lehet irni, chatelni. say az mindenki hallja a közelben. tell azt az hallja akit eppen megjelöltel kattintassal. shout azt mindenki hallja a jatekban. party, azt csak a party tagok halljak az egesz jatekban.

    \list socials kiad egy listat amivel különbözö dolgokat müvelhetsz. Pl hányhatsz! pisilhetsz, de nem moralis csipömozdulatokkal is jelezheted nöi tarsaidnak, mikepp velekedsz roluk :-) ( \vomit= hanyni)

    ha valami fegyvert vettel e+i es kettös klick a cuccra, hogy felhuzzad magadra.

    harcolni ugy tudsz, ha kimesz, b gombot nyomod (fegyver)aztan a jobb oldalon a vekony panelban kivalasztod azt az icont ami mellett egy masik vekony panelben egy 1 megjelenik bekarikazva. Miutan megjelölted a szörnyet utana jobb gombbal kattintasz az 1-re es a kari automatikusan odaszalad a szörnyhöz es egyet ver ra.

    Ha megölted, akkor utana kettö balkattintas a testere es akkor leszeded a böret, husat etc. epp mi van rajta hasznalhato. kattintas utan ez megjelenik egy ablakban. kettös kattintassal a cuccra felveszed az inventoryba es utana ezeket eladhatod az üzletekben.

    most kb ennyi jutott eszembe
  • Timber
    #203
    semmilyen formaban nem fogadja el

    nem lehet amiatt mert a jelszo helyett nekem mindig ***********-t ir???

    (amugy a honlapnal siman belepek vele... szoval nem bad az a password ...)
  • Hunnenkoenig
    #200
    igen sajna nekem is ez a bajom.
    free accountra mentel, vagy a lifetime-ot vetted?
    Nekem lifetime-om van de nem enged be. azt igertek ma megcsinaljak, de meg mindig szar....
    remelem hamarosan beenged
  • Timber
    #199
    nekem nem akar beloginolni a MO ...

    a honlapon elfogadja a user/pass-t

    a jatekban nem >.<
  • Hunnenkoenig
    #198
    ja a hivatalos chat meg irc.stratics.dhp.com #mimesis-online
  • Hunnenkoenig
    #197
    http://62.233.144.17/phpBB2/

    ez kell hogy legyen :-)
  • Timber
    #196
    es a mimesis forum az melyik? ^.^
  • Hunnenkoenig
    #195
    az update eltart vagy 3/4 orat :-)
    a szerver meg most down...de aztan kiraly! en mar jatszok vele!

    Kicsit komplikalt, de ha belejössz, nagyon jo!
  • Hunnenkoenig
    #194
    Timber.
    Ne haragudj, felirtam a mimesis forumra a cimet!
    Remelem nem privat FTP! Nagyon tetszik mindenkinek! :-)
  • Hunnenkoenig
    #192
    Hmm...megse megy! CSak egy 1k-s valamit szed le...
  • Hunnenkoenig
    #191
    Ja ok, megy. En FTP-vel probaltam :-)
  • Hunnenkoenig
    #190
    ez mar müködik?
    csak vakami SFV.exe van itt es valami Listerror-t ir mindig
  • Lazarus
    #189
    Megbézted a gammát?
  • Rincewind
    #188
    Ez kimaradt < Angels of Darkness >
  • Rincewind
    #187
    Má' vagyok... :)
  • Timber
    #186
    MIMESIS MAGYAR MIRROR:
    ftp://timber:[email protected]/mimesisonline.egybe/mimesisonline_v1.0.exe
  • Hangianix
    #185
    Azert kerdeztem. Jo kis lama guild az. :D
  • Rincewind
    #184
    Há' látod ;)
  • Hangianix
    #183
    Milyen klanba leptel be? :D
  • Rincewind
    #182
    Dark Age of Camelot
  • Hunnenkoenig
    #181
    ez milyen jatek screenshotja?

    A mimesist megneztem! Most 10 dolcsiert egesz eletre lehet venni accountot, de csak julius 31-ig! en azthiszem kifizetem latatlanba! Annyira nem lehet rossz....meg eltart egy nehany orat mig lejön a kliens...

    Egyebkent letölteni mindig a download acceleratorral kell :-) megtalalhato a download.com-on

    az 7 vonalat szimulal egyszerre es igy a 0.1kb-s letöltes felmegy a modemed maximumaig vagy amennyit a szerver bir :-)
  • Rincewind
    #180
    Hamár MMO RPG, akkor itt a mai termés :)

    Az első RvR-es szárnypróbálgatások:


    De nem igazán jött be :D