184
Helyek, árak, vélemények stb.
  • Alien
    #64
    Bp, VI. Révay utca 25, a honlapon van egy kis térkép is.
  • Alien
    #63
    A belépő fiúknak 600, lányoknak 300 ft. Italárakat nem tudok mondani, én egy citromos Bacardit ittam, az meg ha jól emlékszem 850 volt.
    A kisföldalattiról az oktogonnál kell leszállni azt hiszem, de a honlapjukon biztosan van pontos cím :)
  • Match
    #62
    milyenek az árak?
    meg merrefele van?
  • Alien
    #61
    Jaja én is ajánlom a morrisonst :) mondjuk csütörtökön én nem voltam, pénteken voltam , nekem nagyon bejött a zene nem kifejezetten 90-es évek eleje, vegyes. Vannak új számok és régebbiek is.
    Én elvileg jövő héten is megyek vagy pénteken vagy szombaton :)
  • szando
    #60
    én amúgy kultiba járok legsűrűbben, living roomba is megfordulok néha a csajok miatt :D, meg kéthetente fősulis buli a dokk caféban.
  • szando
    #59
    ja és www.morrisons.hu
  • szando
    #58
    morrisons egyértelműen.

    csütörtökön korán menjetek mert nagyon nagy tömeg szokott akkor lenni (sör 150 tequila 250 ugyebár...)
    de a zene olyasmi amit írtál, bár vannak újabbak is..
  • Takimate
    #57
    Hi ! Tud valaki BP-en olyan szórakozóhelyet, ahol a 90-es évek elejét, közepét célozzák meg a DJ-k ? előre is

  • kasika
    #56
    Kultiplex, minden nap van, asszem csak pénteken, meg szombaton van fizetős párdey. meg jó csak úgy beülni hátra a hmmm, "kerthelységbe" csocsózni, meg hasonlók. Ha lehet csapolt sört ott ne igyatok! :)
  • Alien
    #55
    Jaja sajna a szabadtériek bezártak :( Igazából nem nagyon tudom, hol mennyire kérnek személyit. A Morisonsban például tőlem kértek Úgy mentünk, hogy egy elég nagy társasággal és én mentem be először tőlem és az utánamlévőtől még kértek személyit, utána mástól már nem, még szerencse, mert ők még nem voltak 18-ak mi igen :) Bár asszem 17 év ott a korhatár? passz... Aztán E-klub és Bank ott ugye lehet 18 alattiaknak (különben egyikben sem voltam) de ha tudásom nem csal oda lehet menni. Aztán Banhofba is elvileg, M4-be is talán. Majd még kérdezősködök :)
  • magus
    #54
    na, és most ősszel tud vki vmi jo helyet mondani? Szabadteriek bezartak, oda jartunk nyaron. 18 on aluli helyet ha lehet, de nem baj ha 18over beengednek.
  • kasika
    #53
    mármint az eklub-bank páros van kizárva és társaik. Az első 3 okés
  • kasika
    #52
    Kashmir, Kulti, SüSi, Eklub-Bank, hasonlók kizárva... :)
  • Alien
    #51
    up

    senki nem jár sehova? :)

    A múlt héten a Morisons Music Pub-ban voltam, korábban még nem voltam azona helyen, de nagyon bejött. Bár nem valami nagy, de rohadt jól éreztem amgam, rengeteget táncoltam, egész éjjel, klassz volt :)
  • ThePartyFace
    #50
    Nem tudja valaki, hogy _pontosan_ hova koltozott a West-Balkan?
  • CaviaR
    #49
    Aham kapizsgálom. Lehet h megtekintem ezeket hamarosan. :)
    Van még egy olyan h LongIsland a Margitszigeten Árpádhíd felöli oldalán. Voltatok már ott? Milyen, érdemes megnézni?

    Ja, és a Citadellába nem érdemes felmászni. Van ott egy diszkó szerűség de tegnap éjfélkor egy lélek sem volt még ráadásul fizetni is kellett volna...
  • Z
    #48
    az a Buddha Beach, elég korrekt
  • CSOCSO
    #47
    rakparton elsetalsz a ladmanyosi hidig..atmasz alatta utanna jobbra majd nemsokkal kesobb balra...nem a west balkanra gondolok.. oda egyenesen kell meni ahogy atjottem a hid altt
  • Alien
    #46
    nem arra gondol, hanem erre: Partside
  • BADE
    #45
    A Pachában,ha jól tudom,pár hónappal ezelőtt volt Benny Benassi.
  • CaviaR
    #44
    Hol van az a partside? Az az ami a ZP mellett végig a rakparton nyílt? Nemtom az ott van-e még, egy hete nyílt... Arra gondolsz?
  • BADE
    #43
    Ezt a topicot nem kellene átnevezni Szórakozóhelyekre?
    És akkor nemcsak pestieket lehetne írni!
  • Alien
    #42
    Oké
  • CSOCSO
    #41
    probaljatok ki a partsideot!!!!mondjuk ma este vagy mittomen..azhem ugyanugy ningyenes a belep meg minden.. de nekem es a haveroknak jobban bejott mint egy ZP meg rio...
  • Alien
    #40
    UP

    Én Zöld Pardonba szoktam járni, eddig keddi, csütörtöki, pénteki és szombati napokon voltam. Bár nem vagyok rokker, mégis bejön a keddi rock nap, egész jó zenék szoktak lenni. Csütörtök amolyan lightosabb rock nap (ugyanaz a DJ) de ezen a napon nem igazán vannak rokkerek. Pénteken pop a felső részen, szombaton szintén pop szerű felül, alul meg Drum & Bass (azt nem igazán szeretem, trance rlz) A koncertekre általában nem szoktam menni, inkább már az érdekel amikor a két helyen megy a zene. A nagyobb részen szerintem jobb szokott lenni a zene, mint a kisebben az alsó részen.
    Volt, hogy a Rio-ba is átnéztem már, hát basszus nem semmi csajok vannak ott Persze Zp-ben is szoktak jók lenni

    Majd a Bankba akarok elmenni egyszer, hogy megnézzem milyen illetve majd ősszel a Banhof-ba ha kinyit. Ja, meg vmi M4-et is mondtak már nekem, hogy az sem rossz.
  • Z
    #39
    Music Corner 2-1/2 3 előtt nagyon korrekt, utána, már halkonzerv érzése lehet az embernek.
    Van egy nagyon kellemes hely Vácott: Streets of DUBLIN!!! Ez valami szörny jó egy hely. A legkellemesebb meglepetés akkor ért, amikor a Bubamara-t kezdett el játszani a DJ. Ez a pesti klubok közül a FatMo's-ra hasonlít leginkább.
    Jah, és a romkert is nagyon fílinges, csak hiába szabadtéri, ott kicsit túl sok ember üti be az orrát a mennyezetbe (ércsd csillagok).
    Ja és még az Undergroundban is jó bulik szoktak lenni. Bár erről egy ismerősőm mesélt egy szomorú történetet - amúgy nem lett semmi komoly - de egy nézeteltérés lépett fel, két enyhén illuminált állapotú fiatalember között, amikor is az egyik kidobó a pult alól elővett egy félautomata pisztolyt, és azzal hadonászva ment rendet csinálni...
    A világ legszarabb helye a váci illetőségű mauzóleum, ahol akkora tuskók vannak, hogy maguktól hasadnak. Csak oda ne menjetek!!!:)
    Amúgy ezek mind diszkók, vagy diszkó-szerű helyek.
    Tetszett valakinek az e-klub? Tényleg volt ott/bankban écces tűvel szúrkálás???

    Sziasztok!
  • vizes
    #38
    Nagyon vegyes a közönség, a múltkor a szomszéd asztalnál egy bőven nyugdijas társaság ült, és roppant barátságosak voltak.
    Ezzel csak azt akarom mondani,hogy senki nem foglalkozik ott a koroddal, te szórakozni mentél, ők is, és ez nincs korhoz kötve.
    Nem tudom, hogy igazolványt kérnek-e, szerintem nem, főleg, ha nem vagy túl kölyökképű.
  • Coine
    #37
    És ugye ebben a Jazzgardenben nem nézik ki az embert, tegyük fel ha kicsit fiatalabb, mondjuk 17 ? :) Meg ugye nem szaroznak azzal, h. 1 korsó sörért személyit kérnek ? Mert én ismerek, olyan helyet is ám...közelébe nem mentem többet...
  • vizes
    #36
    Persze, persze.
    Én is csak összehasonlítottam, illetve elmondtam, hogy milyen szempontok alapján mondom, hogy elviselhető árak vannak vagy sem.
  • Coine
    #35
    Én nem is dícsértem a ZP-t...
  • vizes
    #34
    Egyébként ismerem a Z.P.-t és arra sem lehet mondani, hogy kifejezetten olcsó lenne...
    Ráadásul tolakodhatsz a szar csapolt sörért, meg a méregdrága kajáért, és mire odaérsz a pulthoz kijelentik, hogy elfogyott a sertés szelet, scak pulyka van.
    Ja és ha akarsz egy szelet kenyerez enni a bölcsödei adaghoz még külön fizetni kell érte és egy papír vékony szeletet basznak eléd.
    Szerintem összehasonlításban drágább a J.G.-nél.
  • Coine
    #33
    Igen, igen.
    Majd meglátom, megpróbálom oda szervezni a köv. oszt. talit, mert sokan szeretjük a Jazz zenét.
  • vizes
    #32
    Nem messze van tőle az említett Fregatt nevű kocsma, vannak dolgok ami ott még ennél is drágább, és szinvonal szempontjábol nem lehet összehasonlítani.
    Nem mondtam, hogy a legolcsóbb, de a hely nem arra való, hogy itt rugjunk be, és két-három sör azért ebbe szerintem belefér.
    És az mindenképpen szempont, hogy nincs májerkodás, "haverstírölödacsajomfelruglakám!".
  • Coine
    #31
    Szeretem a jazzt.
    Meg is néztem az oldalt.
    Namármost ez egy ELÉG drága hely, minden tekintetben, ezután még jó hogy igényes...
  • vizes
    #30
    Minden info megtalálható ITT
  • vizes
    #29
    Ha szereted a jazz zenét akkor irány a Jazzgarden!
    A közönség normális, semmi sznobizmus, a zene világszínvonal, Pege Aladár, Szakcsi Lakatos, Bódy Magdi stb, és még szombat este sincs tumultus, igaz, nem árt asztalt foglalni.
    Első osztályu hely, de az árak korrektek, olcsóbb a Fregattnál.
    A kiszolgálás a végletekig korrekt, viszont van beugró ha végighallgatod a műsort és nem csak egy sörre jöttél (megteheted) akkor 700 ft. Szerintem ez nem kifizethetetlen.
    Minőségi kikapcsolódás, ha szereted a műfajt ott a helyed!
  • Blasta
    #28
    Ja, mi a Cafe del Rio-nak edtunk egy másik nevet, mert tavaly még nem tudtuk a nevét és csak Blue Bocsinak hívtuk! Álá Green Pardon.
  • Blasta
    #27
    Csássz!!
    About GP: (green pardon)
    Én még a megnyitáskor kezdtem oda járni és ez a betegség a mai napig tart. A társaság már rendesen kicserélődött azóta, hisz akkoriban még underground party-k voltak ott, és olyan volt a társaság is. Most már semmivel sem másabb mint bármelyik "non-top" disco. A rosszarcokat úgyis kizárják, a tarisznyásoknak már túl diszkós, a Sz.Sz-Sz.SZ-ek (Szőke szopós-Szteroid szörnnyel)meg inkább mennek az Alien által felsorolt helyekre! Így a GP egy teljesen -úgymond- normál szórakozóhely. Se nem drága, se nem lepattant, se nem csili-vili. Aki szórakozni akar, és nem akarja a nacit is ott hagyni, de csajozni szeretne annak ott a helye!!!!

    Verekedések meg igencsak szoktak lenni, mivel a primitívje imádja a helyet, lévén no belépő de azért sok jó nő. És máris kész a "stirölöd a nőmmeet, baze" effektus. No comment.
  • Coine
    #26
    Vannak normális szórakozóhelyek is.
    Amúgy házibulee télleg kira, csak jó szervezés kell...
  • mateos
    #25
    akkó házibuli , nekem az yün be
    meg a SOHO