70
-
  • Laalee
    #25
    dzsini, efreet jo oldala :D

    efreet, dzsini sötét oldala :D
  • Mike
    #24
    nekem sokféle stílusom van itt a supergamezen

  • FREAK
    #23
    ah, ilyen nyúl népséget, még egy jó kis ébresztő reggeli vitára sem vagytok kaphatók.......
  • FREAK
    #22
    ti egy punk pár vagytok, vagy mi?

    totál zavaros ez nekem :)
  • FREAK
    #21
    ugyan már :)

    gondolod, szükségem van rá? :)))

    csak simán irritál, hogy egyesek belemagyarázzák az egészbe, hogy NEM ARRÓL SZÓL......... Nos, ha nem arról szól, akkor ne hívják magukat punknak, mert a PUNK bizony a züllésről és a "bemutatok az egész világnak" feelingről szól
  • Efreet
    #20
    Dzsinit úgyse hozod ki a sodrából :) én meg kussra vagyok mostanság ítélve. (mellesleg engem se tudnál)
  • FREAK
    #19
    ha nem akarod megmagyarázni...........
  • Dzsini
    #18
    freak, el vagy tévedve rendesen... de nem ragozom tovább, nem akarod megérteni.
  • Efreet
    #17
    szerintem meg a leugatás az. mármint annak amit a figyelemfelkeltésröl írtál.
  • FREAK
    #16
    na ez a szomorú benne.....
  • Dzsini
    #15
    a punk nem (csak) a zene. nem (csak) az öltözködés. nem (csak) az anyagi helyzet. az élet és világszemlélet.
  • FREAK
    #14
    hát nehezen aludnék, annyi szent


    csak azért merem ezt az egészet leugatni, mert nekem is volt korszakom, amikor attól állt fel, hogy rongyokba öltöztem, meg beszóltam anyámnak, de kinőttem belőle, és így már olyan nevetséges és szánalmas az egész

    a figyelemfelkeltés egyik legnyomorultabb módja
  • Efreet
    #13
    freak marhára nehezedre esne egyszer véletlenül másnak a véleményét vagy ízlését elfogadni vagy netalántán csak kicsit is tiszteletben tartani?
  • FREAK
    #12
    igazi punk = csöves

    még a szótárban is

    eredetileg, amikor még nem volt toydolls meg sex pistols, az utcán fetrengő büdös csöveseket hívták punknak

    attól, hogy pár csóró zenekar divatot csinált a szakadt ruhából, a punk még csövest jelent, aki már a zene miatt "punk" az csak divatember, nem IGAZI

    egyik fajtát a szaga miatt utálom, a másikat a beteg ízlése miatt
  • Dzsini
    #11
    a móriczon én is találkoztam 1-2 hajléktalan punkkal, az egyik mikor odajött kérni pár forintot, megakadt a szeme a SigueSigueSputnikos pólómon, és ezekután kb negyedórát dumáltunk :))
  • Dzsini
    #10
    Garrett hagyd...
  • Garrett
    #7
    mert ezexerint téves elképzeléseid vannak a punkról mint életstílusról... nem minden punk túrja a kukákat meg fürdik a hányásban... nem tudom hol láttál ilyneket... a divatpunkokat meg az igazi punkok IS ELITÉLIK!
  • FREAK
    #6
    konkrétan melyik az a rész, amelyik elfeledteti velem a látványt, amikor egy csorgó nyálú fogatlan büdös pvc dzsekis punk csukott szemmel zabálja egy kuka tartalmát délután kettőkor a móriczon???

    meg amikor egymás hányásában fetrengve vidám úttörődalokat énekelnek???

    na peeeersze, nem minen punk ilyen, de az IGAZI punk ilyen, a többi csak divatember...... (14 éves, és marha menő a fűző nélküli bakancs, meg szakadt kockás ing, na meg ugye haláli nagy érzés beszólni a vén geciknek....)

    szóval mitől változna meg a véleményem?
  • Efreet
    #5
    mi lett volna az a cím? átírom :)
    punk.sg-t megnézegettem, és a nagyobb részét nem ismerem az ottaniaknak :) de ha nem baj, nem szidom a punkokat ezután sem.
  • Garrett
    #4
    Punk's not dead! sose halunk meg!!!!
  • Hustler_hu
    #3
    Punk is not dead ? akkor ??? :)
  • Garrett
    #2
    nah.. pedig olyan jó címet találtam ki :))
  • Garrett
    #1
    nos mindenkinek ajánlom figyelmébe a punk.supergamez.hu címet ha ott megnézegette a dolgokat utánna szidja a punkokat!

    de ha valakinek hasonló problémái vannak az IDE írhat :)