108
Red Alert 2 Yuri\'s Revenge
  • Quki
    #27
    hi! nem tudja valaki hogy a wanadoo.atw.hu-n lévő játékot vagy is ezt hogy lehet becsomagolni képfálba...mert én ezt nem tom hogy kéne..tudjátok ilyen felosztott rar fájlok...mert amikor kicsomagolnám azt írja ki hogy " nem találtam arcívumokat a kiválasztott fájlok és mappák között" egyébként winrarral tömöríteném ki.plíz help!
  • Davidka17
    #26
    nem tudja valaki hogyan lehet Yurival neten játszani!?
  • Iatloz
    #25
    Nyomja meg valaki rajtam kívűl magyar neten ezt a gamet!!!!!! mert ha igen miért nem találkozok eggyeseeeee??????????
  • Shadow21
    #23
    nem tudja valaki honna tölthetem le a játék iso fulos verzióját amivel játszani is tudok?
  • #22
    he?
  • #21
    pedig ő ugye mindent lát
  • #20
    vagy inkább azt mondja meg valaki, hogy lehet ezt multiban jáccani, az ASE pl. nem látja...
  • skorpio7
    #18
    Shepi !
    Olvasd el figyelmesebben , amit írtam .
    "...hiszen hivatalosan még meg sem jelent..."
    Hát ezért . :)))
  • Sephi
    #17
    Meg nem jelent meg?:)))) Nah fasza:)))
  • skorpio7
    #16
    Ezt még nem is néztem , de mindjárt megteszem . :)
  • I.C.ram
    #15
    es ip szam szerint se lehet?
  • skorpio7
    #14
    Max LAN-ban megy .
  • skorpio7
    #13
    Azért érdekes is lenne , ha menne vagy engedné a Westwood , hiszen hivatalosan még meg sem jelent a játék . :)))
  • Sephi
    #12
    jonnek ha elarulod hogyan!!! nem tudok netes kontot csinalni mert nem engedi aszongya serial nem megyen!
  • I.C.ram
    #11
    valakinek nincs kedve jonni multizni vele?
  • Sephi
    #10
    Emberke Pesten mar Pentek este volt jatek csak tudnod kell kit kerdezel rola!
  • I.C.ram
    #9
    tudod nekem nincsen KABELnetem amivel sity-suty leszedek egy ISO-t! hanem egy csak egy szar ISDN-em van! mostmar erted hogy vajon mi a kibaszott halal faszaert nem a full-t jatszom?!
  • Sephi
    #8
    Magyarul a Grinder az penzt ad Yurinak ha megol benne egy nepet... de mijafasze nem jaccod full hogy lehet elvezni moviek nelkul???
  • I.C.ram
    #7
    a ruszkikat meg szerintem elrontottak gyengek lettek vedelemben! :(( illetve az RA2-ben is azok voltak de az RA2-ben szimpibbek voltak!
  • I.C.ram
    #6
    hhhhhmmmmmm erdekes nekem 1.000-val jatszom es raadasul a RIP valtozattal! es teljesen jol megy a kiegeszito mar az allied 2. palyajan tartok es semmi baja nem volt eddig! ja es engem is erdekelne mire jo az a grinder ami daralja a hulye amcsikat!
  • Sephi
    #5
    Baratom neked kell 2 CD amin a Ra2 van es egy amin a Yuri s van es szepen a patchet innen errol a siterol toltod le a Letolteseknel a C betunel van!
  • Sephi
    #3
    Mire?:))))
  • Sephi
    #1
    Nos hat nem tudom... mitha tobbet vartam volna... erdekes a Yuri egysegek ... de minden arra a Mind kontrolere oszonzik es hat anyira ki lehet verni barkit azzokal a dolgokal hogy az csak sir ez nezi:)

    De nem baj majd megszokjuk

    Eloszor is mijazaisten azaz daralo gep a Griner vagy mi? Es mire valo a Clone Maker?