• Fefy
    #5
    "Az se lenne gond, ha csak park-ba tett sebvaltoval (behuzott kezifekkel) lehetne allitani a klima programjat."
    Ennek a gyártónak az autóit sem vennék nagyon. Olyat el sem tudsz képzelni akkor, hogy induláskor megnyomatod egy kicsit, hogy gyorsabban melegedjen/hűljön az autó, majd 5-10 perccel később visszább veszel a klíma teljesítményéből? Esetleg beszáll valaki a kocsiba és menet közben rájön a "friss utas", hogy nem bírja a klímát. Autópályán mégis hol állsz félre behúzott kézifékkel, hogy a klímát kikapcsold? Őszinte leszek, nekem eszembe nem jutna bárhol is csak úgy megállni azért, hogy a klímát egy fokkal feljebb vegyem. A gyártóknak csak szépen vissza kellene szokni a fizikai gombokra. Őszinte leszek, nekem már az is csúnya amit egy csomó gyártó csinál, hogy a műszerfalon lecserélik kijelzőkre a különböző órákat (km óra, fordulatszám mérő, üzemanyag szint jelző, víz hőfok). Amiket eddig láttam, mindegyik szimplán csúnya, pedig ez csak esztétika, a használatot tényleg nem befolyásolja, szemben a fizikai gombokkal.