• ixyon
    #10
    szepike!
    ezt mostr hadd ne kommentaljam ok?
    ha valamit nem tucc, abba nem szolsz bele, es sosem neznek majd hulyenek. jotanacs volt.
    meg a PIIII is 32 bites. bar szerintem neked foggalmad sincs, miert jobb a 32bit, a tizenahatnal... mi? szebb a quake...

    es nekem az a velemnyem, hogy a inntendonak fel kellene mar ebredni. csak magyarazkodik. ezeket, amiket mosd, o sem gondolhatja komolyan... 5 jatek...7 jatek... meg nem kell online gaming...ha persze!
    es ami a PS2 hwjet illeti: ha valaki mond nekem 1 olyan PCkonfigot, ami odaveri, leszopom! andantechen olvastam hirt, hogy az 1.5os P4 GF3al is csak 75%ot er el... mert ugye az arra van kitalalva, es itt kezdodik az a pont, ahol nem az orajel szamit... az emotion engine-el(a 300as CPU) meg 1 thunderbird+GF3 sem veheti fel a versenyt. mivel az EE ugye 128bites, de nagyon ugyesen meg van oldva(hardwaresen), hogy 64bitesen is lehessen hasznalni, csak akkor 2 muveletet vegez 1*e, es igy 6.7 64bites GFLOPs ot nyom... nemtom, a TB mennyit, de a 733as P3 mindossze 0.7et, es nem is 64biteset, csak 32biteset.