1418743729.jpg
  • Arpad82
    #22870
    Jut eszembe, éppen a kolónián gyűjtögetek pénzt azzal, hogy az experimental habitat-okra viszek embereket. A környéken kivétel nélkül mindenki ezzel foglalkozik, csakis Orca-k és Dolphine-ok urallják a terepet. Mégis állandóan ki akarnak szedni SC-ből. Mi a fenét akarnak egy szerencsétlen személyszállítótól? Egy kis addon, hogy az utasok többsége illegal passenger, ezért fizet jól. Lehetséges, hogy authority vesselek próbálnak megállítani?

    Én mindig csakis Open play-ben játszok, aki nem így tesz, szerintem egyszerűen becsapja magát. Nem is értem, hogyan lehet benne gyárilag egy olyan cheat, ami egyenértékű azzal, mintha mondjuk a Starcraftban elfelejtenéd betölteni a pajtásokat vagy az ellenfelet. Ez adja a játék izgalmát. Amikor megérkeztem a Jaques-ra, sorba kellett állni a dokkolásért, olyan élet és nyüzsgés volt ott. Sosem felejtem el. Az, ha valaki ezzel párhuzamosan ott van egyedül úgy, hogy senkit sem lát, szerintem eléggé odavág a realizmusnak. Szóval remélem, a jövőben ki is iktatják ezt a funkciót. A coop szintén felesleges, simán és elegánsan bele lehetne az Openbe integrálni egy plusz menüponttal.