1418743729.jpg
  • nibron
    #21464
    az x52 throttle elég egyszerű szerkezet, de a csapágyazást ennél sem illik szétszedni ha még nem csináltál ilyet. ha szétszeded szinte tuti, hogy nem tudod még egyszer ugyanúgy összeszerelni. lötyögni fog, nem lesz jó a kalibrálás meg ilyenek. viszont ennél a típusnál csak akkor kellene kiszerelni ha a felső kart szét kell szedni. mivel ha nem teszed nem férsz hozzá 2-3 alsó csavarhoz. én erre spirálcsavarhúzót használok azzal hozzá lehet férni. kicsit macerásabb még az összeszerelés is, de a tökéletes tengelyrögzítés macerájának még a közelébe sem jöhet.
    namost: ha az alsó panelen van világítás, a karon pedig nincs, ill. a karon vannak működő dolgok, akkor valszeg a karba felmenő vezetékköteg sérült (ált. mindig ez van). annál is inkább mert 0.15-ös kínai flexi vezetékeket fogtak össze. ezzel azért van egy kis probléma: ha elindul a töredezés, akkor az folytatódni is fog. tehát hiába javítod ki most a hibát, a közeljövőben eltörik egy másik és így tovább. cserélni kell az egészet. én 0.2-es vezetékre szoktam, vagy ahová befér, 0.25-ös. a kar szétszedésénél nagyon vigyázni kell, hogy a vezetékek ne szakadjanak fel a forrasztásnál, mert nem tudod melyik hol volt. azonkívül az alaplapi csatlakozó szereléséhez is kell némi szakértelem.
    Utoljára szerkesztette: nibron, 2019.07.21. 17:53:26