Nokia 6210
  • Sanyix
    #90
    Hi! Nekem van egy 6210-em, 3 éves kb, és az van, hogy egy ideje azzal szórakozik, hogy lemegy a térerőt jelző csík, és azt is írja, hogy nincs lefedettség (holott van, mert másik telefon ugyanezzel a szolgáltatóval, teljes térerőt jelez, és jól műkszik is). Ki be kapcsolgatásra se múlik el, de bizonyos ütésre újra jelez térerőt, ez általában a következő újraindításig tart. De sokszor úgy indul, hogy teljes térerőt jelez 10 másodperig, kiírja a szolgáltatót stb, aztán 1 pillanat alatt lemegy a térerőt jelző csík. Beállításoknál elindítok egy kézi adókeresést, meg is találja mind3 szolgáltatót, rányomok az enyémre, és akkor ritkán el is kezd normálisan működni, és fullos térerőt jelez, és rendben megy, de legtöbbször 1 percig megy egy folyamatjelző kéréssel, majd utána kiírja, hogy kérés elutasítva.
    De van amikor teljes térerőt jelez, de ha telefonálni akarok mindenre foglaltat jelez, sms küldéskor meg "az üzenetet nem sikerült elküldeni). Mi a rák baja van? Már szétszedtem fullosan, megtisztítottam, összeraktam, de sehogy se megy normálisan.