mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • ajem kisa
    #567
    Ok, csak okosan!:)
    A bluetoothról még annyit, hogy ha van a navigációdon bluetooth(bt), akkor ha csatlakoztatod a fejegységhez, akkor a hangszórókon fog magyarázni (mondjuk ez a belvárosban amikor nemtudsz odafigyelni a kijelzőre...stb. dolgnál hasznos lehet!)!
    Én a nokiámat csatlakoztatom a fejhez, és ha hívásom van, akkor a hangszórómon "csörög", és elnémítja a zenét, a fejen van 1 gomb amivel válaszolhatok, van egy mikrofon hozzá amit jolkell elhelyezni, és nemkell teló a fülhöz! Legalább ezzel namgazdagítod majd a rendőröket!:)
    Nekem a gps a telómban van, és kiszoktam hangosítani, mert kevés a hangereje sajnos magában a zeném mellé!:D
    Sőt a bt-vel ha csatlakoztatod az iphone-odat akkor úgyis hallgathatod a zenéidet arról (bár a vezetéskes jobb minőség, és nincs késés)!
    Vannak itt okosságok, csak a választás nehéz, meg az anyagi része, én 3x-ra szoktam kiperkálni az online boltokból, mert nemszivesen adok ki 400-500€-kat egyben!
    Úgy legalább ha 50€-val több is, nemnagyon veszem észre a havi részletben, és nincs kamat sem, szal zsíír!:D
    Namajd mesélj!