mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • Barpi
    #557
    Sajnos ez nem jött össze. Pontosabban, a memória gond megszűnt, de a keresés az nem. Tegnap ezt elfelejtettem megírni. Szóval, automatikus keresésénél kidob egy csatit, majd úgy tesz, mintha tovább keresne, de semmit nem csinál. Átváltok manuálisra, akkor 5 tizedenként nyomogatva találok pár csatit. De, ha lassan (2mp) nyomom meg a memória gombot, akkor átvált automatára és az általa megtalált egyetlen csatit adja vissza. :( 2 fejegységgel is próbáltam a keresést, de egyikkel sem hajlandó a dolgát végezni. :( Mellékelek képeket, mert nekem nincs olyan kábelvariációm, amit írtál. Elnézést a többiektől a sok képért, de igyekeztem minden kábelt megmutatni. Van egy, amit sehová sem tudok dugni, (piros karikával jelöltem) mert nincs hozzá aljzat. A sok adapter, iso átalakító, meg nagy bumszli csatlakozótól meg megőrülök, mert kb 20 perc, mire vissza tudom tenni a fejegységet. :( Nem hiszem el, hogy nem lehetne egységesíteni,vagy kicsinyíteni a csatlakozókat. Megköszönném, ha tanácsolnál valamit. Szervizbe egyenlőre nem mennék vele, mert itt 40-50€ óradíjért dolgoznak.