Magyar windows millenium: velemenyek, honnan lehet letolteni...
  • joeblack01
    #41
    MILLENNIUM:Nem értem miért utálják,szerintem nem rosssz és az xp -m mire bekapcsol lemegy a nap,mire felcsatlakozik wifi-szintén,kb 10 perc felállás-ezzel szemben a millenium max 1 perc,az összes kedvenc progimmal együtt az oprendszer cirka 3 giga-office2000 prof-al együtt!!!!office összes funkcióval!!!wifi csatlakozás azonnal-igaz csak két driver együttes feltelepítésével de ez a Belkinnek köszönhető!!.Csak hát az új hardvereket nem kedveli,lehet kukázok egy régi nyomtatót hozzá,mert az új hp-printeremet nem ismeri fel.Néha behal-de melyik vindows nem,linuxról nem is beszélve.A kedvencem ,1.5Gb rammal kiírja hogy kevés a memória,lapozófájl mérete 512Mb.Nem ketyeg meg darál a vinyó ,mint az újaknál ,nem dolgozik feleslegesen .Szerintem netezni slimbrowserrel tökéletes,a feliratos avi filmeket meg gomplayer 2.1.28 al simán-ha elindul-?viszi.Youtube-ra meg opera alapértelmezettként meg flashplayer.
    Szóval ez egy kihívás ,de nekem nagyon bejött.Kár hogy a nagycég nem fejlesztette tovább és nem támogatja.Hali