• Balu777
    #4
    Ma telepítettem épp win11-et ügyfél gépére. Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a win10 után a 11 egy halom kaki. Ennyire felhasználó barátságtalan egy rendszer talán a win8 volt a win7 után. Erre most még egy csomó egyéb kéretlen marhaságot és veszélyes beállítást beletol az ember képébe. Gyakorlatilag már registry szinten kell belenyúlnom egy frissen telepített gépbe hogy később ne legyen vele szívás. Pl. egy igen veszélyes dolog: lemeztitkosítás. Elhiszem én hogy adatlopás, meg gdpr. De ha egyszer összeomlik a rendszer, akkor egy másik meghajtóról bebootolva sem fogja az isten sem visszanyerni arról az adatokat. És ez csak egy a sok közül. A kollégám vélemény szavait ha leírnám ide, tuti egyből ki lennék tiltva, kb. úgy vélekedik. :) Apropó, azt az edge böngészőt inkább a holdra kéne lőni, mert kb. annyit ér hogy egy másik böngészőt leszedjek vele, hiába a chromium alap. Ha nem lenne olyan szoftverem, ami win-t követel, azonnal váltanék pingvinre, vagy almás rendszerre. Úgy tűnik az ms szlogenje ez lehetne: Itt ez a valami, ami jól működik, akarod hogy elrontsam? Nem? Sebaj akkor is elrontom!
    Rip win10.
    Utoljára szerkesztette: Balu777, 2023.01.24. 01:07:58