• kalapos01
    #5
    Egész pontosan három volt. És most nincs ismét, ez már egy éve a régi dátum. Pont azért, mert a film már rég készen van - más kérdés, hogy szerintem bánják, hogy nem most jöttek elő vele, és hagyták, hogy a Pókember tarolja szét magát. Ha már Pókember, annak is volt 3 vagy 4 dátuma. Szóval ez sem szokatlan. És senki nem fog semmit a vírusra, legalábbis a stúdió ilyesmire nem hivatkozott.

    A stresszelés persze elég fura, hiszen mindenki pontosan tudja, hogy főleg a Fox-Disney ügylet miatt csúszott el a premier, és azért, mert a Disney váltógazdálkodni akar. Nekik nem sürgős a dolog, de azt megértem, hogy vannak olyanok, akik annyira szerették az első filmet, hogy ennyire látni akarják a folytatást. Engem speciel nem nagyon érdekel, nem volt nagy eresztés annyira az első rész, hogy érdekeljen egy további perc ebből, de aki hisztizik, az azért örülhetne is csendben, mert minden eltelt év csak javíthat a látványon, hiszen fejlődik a technika, és annál többet tudnak dolgozni az egészen. Persze átkozhatják is Cameron maximalizmusát, hogy egyszerre akar több epizódot forgatni, és mert nem akarja, hogy nélküle menjen a forgatás vagy a vágás, ezért hosszú a folyamat, de ezért az övé minden idők három legsikeresebb filmjéből kettő.