• Lapajka
    #7
    Amúgy épp most néztem meg a Wheel of Time pilotját, azaz első részét... Ugyebár fantasy, ami nálam máris jópont... két kedvencem a főszereplő (Madaline Medden és Rosamund Pike),ez még jobb pont... nem akarok nagyon spoilerezni, de nekem sajnos nem tetszett, profi munka, jó a képi világ, de a sztori egyelőre nem fogott meg, mondhatni számomra sablonos és ötlettelen... EDDIG!!! Most akkor nem fogom azt csinálni, amit te az Apatirgrissel, hogy na jó ez egy fos és hagyom a francba... hanem szépen nézem tovább reménykedve, hogy hátha kiforr... nyilván ehhez nagyban hozzájárul a két említett istennő... Az Apatigrist is mikor elkezdtem,tudtam hogy lesz benne Scherer, Für Anikó, Haumann és Rujder Vivien....mindet imádom, tehát nem veszthettem... rajta is maradtam, legalábbis egy évadra... aztán jött a légy a levesbe, az Árpa, de egyébként, bár most olyan vagyok ezzel, mint te... az első rész után elkönyveltem trágyának és nem néztem tovább... nem vennék mérget arra, hogy kizárólag az Árpa miatt...
    Utoljára szerkesztette: Lapajka, 2021.12.05. 23:27:20