• Lapajka
    #6
    Te írtad barát: " konkretan beszelhamoskodta magat az rtlhez", majd senkiből nagykutyává szélhámoskodta magát... kérlek engedd meg tehát nekem, hogy irtózzak tőle és gyűlöljem,mivel az ilyen sunyi csaló patkányok azt érdemlik... ez már elég hogy őrjöngve utálkozzak, de ez csak a kezdet volt ugyebár; mert mint már írtam, a csalt harácsolt, majd a jogtalan vagyonból elkezdett istent játszani,aki ugyebár mindenhez is ért és még szép is (amúgy valóban a megjelenése még hagyján volt, legalábbis amíg be nem öregedett)... Bár igyekezted rámsütni azt is, hogy információ hiányos vagyok, ehhez képest beláttad éppen, hogy tárgyalt sorozat első részét láttad csak, de ez alapján el is döntötted,hogy borzalmas (amúgy a Kamarás már az első részben is szerepel, ugyebár ő a Scherer gazdag szomszédja...szóval nem igazán figyeltél oda még erre az egy részre sem nyilván, mégis ítéletet hoztál)... A legtöbb pilot nem túl meggyőző ugyebár, de ha végigrágtuk, utána már úgymond becsületből illik a második részt is megnézni, majd döntést hozni, hogy ezt inkább hagyom a fenébe... De rám sem figyeltél eléggé mert írtam, hogy lecserélték a Kamarást az Árpára... és nyilván nem az első évadban, ahogy le is írtam... itt van alább első hsz, láthatod...