• Lapajka
    #3
    Nem vagyok fogyatékos, pontosan tudom melyik sorozat az Apatigris... te vagy inkább arrogáns és nem átgondolt, hogy azonnal vagdalkozod, hogy keverem valamivel... innen a következő lépés a hülyézés már megint... Nézd, itt csak szubjektív vélemények tudnak ütközni, ergo (ha már Argó... érted: hát ez nagyonjó...) ahogy szerinted az Apatigris rettenetes, úgy én meg közlöm veled, hogy inkább ezerszer Apatigris, mint csak félszer is az Argó című moslék... Semmihez nem értő, abszolút tehetségtelen kretén Árpa, gazdag apu picifia... igen jól írtad, betolták és be csalta-hazudta magát egy RTL kamu aligazgatói posztra, ott lopott-csalt, amennyit bírt...majd kitömve lelépett... innen kezdve már dülledő mellel, önjelölt producer-rendezőnek adta ki magát.. hogy próbálkozott színészettel, meg esetleg azt tanult, az pontosan tudod, hogy semmit sem jelent, ha nincs sem tehetség, sem szakértelem, hanem csak csalással szerzett, jogtalanul bitorolt vagyon és önimádó gőgtől puffadó pofa... Az Argó siralmas... másolni próbálták a Guy Richie és Tarantino filmeket és lett belőle siralmas szánalmas hónaljszagú görcsös erőlködés, amit pár megvett jó színész, úgy-ahogy tudott kicsit ellenpontozni, de nagyon kicsit, nem annyira, hogy jó film legyen... Árpa átfogó tehetségtelensége és sunyi csaló "karizmája" átüt, átsüt minden pillanatán... mondjam azt antifilm... Hiába próbáltak valami nyomorult magyar Blöff meg Ponyvaregény jellegű nagy dobást csinálni... Árpa miatt halva született a dolog...
    Az Apatigris ezzel szemben minden szinten zseniális. Mind művészileg, mind szórakoztató fatorban, mind rendezésileg... legalábbis az első évad... Kamarást lecserélték Árpára és ezzel ki is végezték az egészet... Tartok tőle testvér, hogy nem én keverem valamivel, hanem te nem láttad... és nevezheted persze színésznek, mert színészkedett,meg rendezőnek, mert rendezett... de ezekhez való tehetség és valós szakértelem nélkül tette, így rosszabb mintha semmit sem csinált volna inkább... Ha beöltözök orvosnak és egy kórházban megműtök egy szerencsétlen áldozatot, azaz jól összekaszabolom, attól még nem leszek orvos, pedig elmondhatom végülis magamról, hogy már műtöttem is...